Serie A 16/17 (36): Roma 3-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 22:58

Sorek21 pisze:Można było dać full skład i wygrać albo ich olać i dać totalną rezerwę.Allegri wybrał po środku i efektu żadnego.
No przecież wyszła totalna rezerwa. Niektórzy piłkarze musieli grać, bo... nie mają w ogóle zmienników. Jedynie co można było zmienić, to Rincon za Pjanicia. Aha, no i Barzagli za Bonucciego. Całych dwóch piłarzy.
Sorek21 pisze:Cuadrado dzisiaj tragedia.
Nie od dziś to wiadomo. Facet ma szybkość i tyle. Ani wrzutki, ani strzału ani podania, ani dryblingu(machanie nogami na piłką i wypuszczenie jej nie jest dryblingiem) Zagrał kilka kapitalnych meczów w tym sezonie, ale większość była co najwyżej przeciętna, a kilka wręcz niewyobrażalnie słaba.

Nadal jest to wartościowy zawodnik, ale nie wiem czy można go rozpatrywać, jako pierwszoplanowa postać. Sorry, ale kluczowy piłkarz, zwłaszcza przy takiej formacji, gdzie skrzydłowi są bardzo ważni, nie może zagrać jednego dobrego spotkania przy trzech średnich i jednym żenującym. I tak w kółko.


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 22:59

Zagraliśmy jakby nie było na pół gwizdka. To, że graliśmy zmiennikami nie obchodzi mnie za bardzo, bo akurat po wielu z nich spodziewałem się większego zaangażowania.


Ten mecz i plan na niego przede wszystkim zepsuły nam władze ligi. Spokojnie mogliśmy zagrać ten mecz wczoraj i mieć w miarę normalny terminarz, a nie kombinować i grać stojanowa. Taki niestety był nasz plan na ten mecz. Zdobyć punkt najmniejszym nakładem sił.


Co do tego, że nie strzeliliśmy kolejnego gola przy 3-1 to akurat duża w tym zasługa Romy i zmian Spallettiego. To, że Grenier wszedł od razu po wejściu Dybali nie było przypadkiem. Wejście Jesusa to było ewidentne przygotowanie Rzymian na nasze desperackie wrzuty pod koniec meczu. Wyszli z tego obronną ręką i tyle. Nie ma co drążyć tematu.

Jedynym plusem dla nas z tego meczu było podanie Sturaro przy bramce i nic więcej. Jednak my będziemy ten zespół rozliczać od zdobytych trofeów. Scudetto jeszcze możemy wygrać, ale środowy finał jest jeden i ten dzisiejszy mecz ocenię po części dopiero właśnie po finale CI


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 22:59

Rozumiem że taki Higuain albo Jugol mogą być zmęczeni bo grają cały czas ale takich graczy jak Asamoah Benatia Lichtsteiner czy Lemina nic nie usprawiedliwia.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:01

Nie no chyba nikt nie dopuszcza w ogóle myśli,że scudetto może nie trafić do Turynu, przecież to byłoby największe frajerstwo w dziejach futbolu.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:01

ForzaItanimulli3vujcm pisze:ale trzy mecze z rzędu bez wygranej w lidze i nic się nie dzieje?! Serio?! Nie dla mnie takie bajki.
Czyli zwolnić Maxa i Marotta out? :think:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:04

wagner pisze:
CavAllano pisze:Mieliśmy sobie zapewnić mistrza jako pierwsi, tymczasem swoje tytułu mają już Chelsea, Bayern, a my czekamy.
Dorzuć jeszcze Monaco. Tylko gdzie te drużyny są w LM?
To nie jest żadne wytłumaczenie i nie usprawiedliwia przede wszystkim takiej postawy. O ile pierwsza połowa rozegrana na niskiej intensywności, ale w miarę pod kontrolą, tak na drugą w ogóle już nie wyszli.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:04

Kamex22 pisze:Też się wkurzyłem na Gigiego, ale na powtórkach widać, że dostała przedziwnej rotacji po rykoszecie i dopiero po minięciu Buffona ostro skręciła w stronę bramki.
Oczywiście, że rykoszet zrobił swoje, ale Gigi nawet nie wyciągnął rąk do piłki. Był chyba po prostu przekonany, że ta ominie bramkę. Zrobił ten typowy bramkarski dojazd, gdy golkiper jest pewny, że kontroluje piłkę i ją odprowadza wzrokiem, nie ingerując w to paradą. Tutaj się to zemściło.

Chociaż, jak już powiedziałem, mogę się mylić i faktycznie piłka mogła być nie do obrony.

Ja w ogóle mam pewną teorię o naszej legendzie, ale nie powiem jej na głos, bo zostanę konkretnie zlinczowany.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:05

AdiJuve pisze:Nie no chyba nikt nie dopuszcza w ogóle myśli,że scudetto może nie trafić do Turynu, przecież to byłoby największe frajerstwo w dziejach futbolu.
no troszkę brak zwycięstwa w trzech meczach w Serie A nie wiem kiedy nam sie ostatnio zdarzyło, chyba za Del Neri jeszcze. zakładam, że z Crotone bęzie spokojne zwycięsdtwo, ale kto wie oni ostatnio wszystko wygrywają i bronią sie dramatycznie przed spadkiem


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:08

CavAllano pisze:To nie jest żadne wytłumaczenie i nie usprawiedliwia przede wszystkim takiej postawy. O ile pierwsza połowa rozegrana na niskiej intensywności, ale w miarę pod kontrolą, tak na drugą w ogóle już nie wyszli.
Jest. Juventus niektórych tu za bardzo rozpieścił.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:08

Ma ktoś link do sytuacji z 91/92 minuty gdzie faul był chyba na Dybali w polu karnym?


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:09

Na początku zeszłego sezonu też mieliśmy nieciekawe serie...

Pablo dajesz teorię! Ew na priv


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:12

pablo1503 pisze:
Ja w ogóle mam pewną teorię o naszej legendzie, ale nie powiem jej na głos, bo zostanę konkretnie zlinczowany.
Chętnie wysłucham :)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:12

wagner pisze:Juventus niektórych tu za bardzo rozpieścił.
Czym :co?: Pytam serio.

Lichtsteiner kolejny raz udowodnił, że w tym momencie bardziej nadaje się do tarcia chrzanu niż gry w piłkę nożną.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:13

Byłoby przezabawnie, gdybyśmy - po scudetto zdobytym po wyjątkowo beznadziejnym starcie w zeszłym roku - teraz przerżnęli na ostatniej prostej po najgorszej końcówce w historii futbolu... :prochno:

---

A tak poważnie to myślę, że za tydzień zamkniemy temat jeszcze w pierwszej połowie.

---

Wbrew swojej naturze jestem pesymistą w temacie finału LM. Obawiam się, że ławka zrobi różnicę... Proszę Szczypka, albo innego Supersonica, żeby to zanotował i mi wyjechał prosto w twarz, jak już się okaże, że niepotrzebnie zbłądziłem...
Ostatnio zmieniony 14 maja 2017, 23:18 przez wojczech7, łącznie zmieniany 1 raz.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:15

Vanquish pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:ale trzy mecze z rzędu bez wygranej w lidze i nic się nie dzieje?! Serio?! Nie dla mnie takie bajki.
Czyli zwolnić Maxa i Marotta out? :think:
Widzę po prostu regres formy od meczu z Genoą...

To już nie wolno wyrazić swojej krytycznej opinii? Bezkrytycznym trzeba być? Tak? OK jest po prostu idealnie! Zagraliśmy mecz sezonu!

Nic nie tłumaczy naszych zawodników, Torino zremisowało z nami a dziś zostało rozbite przez Napoli.

Nie widzisz dalej zjazdu formy? Przykro mi!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany