LM 16/17 (1/2): JUVENTUS 2-1 Monaco (4-1)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 14:38

Przy naszej jednej, trzy im wystarczą ;)


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 14:41

DonPatch pisze:Przy naszej jednej, trzy im wystarczą ;)
No nie wiem, bo im potrzebne 3-0 by awansować, a jak strzelimy i będzie 3-1 to jednak raczej 4 muszą strzelić ;)


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 14:45

Mati1990 pisze:
DonPatch pisze:Przy naszej jednej, trzy im wystarczą ;)
No nie wiem, bo im potrzebne 3-0 by awansować, a jak strzelimy i będzie 3-1 to jednak raczej 4 muszą strzelić ;)
Panie, przecież to podstawy przepisów dwumeczów :prochno: 3:1 dla Monaco zupełnie im wystarcza, choć raczej nikt w naszym obozie takiego wyniku nie bierze pod uwagę. ;)


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 16:01

Mati1990 pisze:
DonPatch pisze:Przy naszej jednej, trzy im wystarczą ;)
No nie wiem, bo im potrzebne 3-0 by awansować, a jak strzelimy i będzie 3-1 to jednak raczej 4 muszą strzelić ;)
Gole na wyjeździe ;) Teraz my gramy u siebie, a w Monaco zdobyliśmy 2 gole. Więc idąc tym tokiem rozumowania Monaco zdobywające u nas 3 gole przy wyniku 3-1 awansuje. (3-3 ogólnie, Francuzi mają 3 gole wyjazdowe, Juve 2)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 16:19

LordRahl pisze:
Mati1990 pisze:
DonPatch pisze:Przy naszej jednej, trzy im wystarczą ;)
No nie wiem, bo im potrzebne 3-0 by awansować, a jak strzelimy i będzie 3-1 to jednak raczej 4 muszą strzelić ;)
Gole na wyjeździe ;) Teraz my gramy u siebie, a w Monaco zdobyliśmy 2 gole. Więc idąc tym tokiem rozumowania Monaco zdobywające u nas 3 gole przy wyniku 3-1 awansuje. (3-3 ogólnie, Francuzi mają 3 gole wyjazdowe, Juve 2)
To mi się coś poknociło, dzięki za wyjaśnienie/sprostowanie :ok:

Ponawiam pytanie, gdzie oglądacie w smartfonach mecze? Korzystał ktoś z tego weeb.tv ?


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 16:40

Mati1990 pisze:Korzystał ktoś z tego weeb.tv ?
Kiedyś chyba sporo ludzi z tego korzystało, ale wątpię żeby ktoś polecał. Programy często znikają na kilka godzin, zazwyczaj właśnie te, dla których się wykupuje premium.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 17:01

Hed pisze: Czyli dzisiaj nie uświadczymy pustych miejsc (kwadratów) za bramką? Cieszę się żę ten protest się skończył.
Raczej się nie skończył, a został jedynie przerwany. Na pewno do porozumienia jeszcze nie doszli, tu chodzi jedynie o sam zespół, w tym okresie rozstrzygną się przecież losy historycznej z naszego punktu widzenia tripletty.

Nie wyobrażam sobie, by tak dobry Juventus, będący w wysokiej formie miał sobie wyrwać awans. U siebie jesteśmy potworem, a ostatnio czytałem na jednej z włoskich stron statystyki, że Monaco biorąc pod uwagę historię ma w teorii 0% na awans. Za każdym razem bowiem, gdy w pierwszym spotkaniu fazy pucharowej padał wynik 2-0 kończyło się w rewanżu bez niespodzianki. Oczywiście nasi muszą być skupieni, ale o to jestem spokojny. W środowisku spora ekscytacja, ale też pokora. Gdzie jak gdzie, ale w LM koncentracji do końca nam nie zabraknie.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 17:42

Pamiętacie jak w 99' szliśmy jak po swoje do czwartego z rzędu finału LM?
1:1 w Manchesterze, w rewanżu po dziesięciu minutach 2:0, zdawało się mission accomplished a tu dwóch czarnoskórych panów zrobiło nam przykrą niespodziankę. Nie wiem dlaczego mi się to przypomniało. :P
Boże, żebym tylko nie zapeszył. :|


calma calma
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 17:46

Mati1990 pisze: Ponawiam pytanie, gdzie oglądacie w smartfonach mecze? Korzystał ktoś z tego weeb.tv ?
Jest jakaś apka do Ace streamu. Jak ci się uda ją zdobyć to próbuj odpalać transmisje z arenavision.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 18:02

Push3k pisze:
Mati1990 pisze: Ponawiam pytanie, gdzie oglądacie w smartfonach mecze? Korzystał ktoś z tego weeb.tv ?
Jest jakaś apka do Ace streamu. Jak ci się uda ją zdobyć to próbuj odpalać transmisje z arenavision.
Jest też apka na sopcasta, polecam. Tylko trzeba w ustawieniach komóry zmienić, że można instalować spoza google play.

Pluto jak przegramy to masz przekichane :P

Dobra Panowie jest mniej niż 3h przed meczem. Wszystko leci z rąk.

Czy wy też tak macie (pytanie do żonatych), że żona was odgania od siebie przez cały tydzień, żeby w wieczór LM o 20:40 zacząć się przymilać i w ogóle? Jak je wtedy odganiacie? :P


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 18:08

:D
Znam to... :smile:


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 18:13

Kamex22 pisze:
Czy wy też tak macie (pytanie do żonatych), że żona was odgania od siebie przez cały tydzień, żeby w wieczór LM o 20:40 zacząć się przymilać i w ogóle? Jak je wtedy odganiacie? :P
Nie jestem żonaty ale niedługo będę. Najlepszy sposób to wychować sobie od samego początku. Wpoić, że raz/dwa razy w tygodniu gra Juventus i wtedy choćby się paliło nie podchodzić. :prochno: . Powiem więcej, czasem idę do sypialni pomiziam się a o 20.40 wychodzę do salonu na Juve. To dopiero bezczelność. Cóż....




#pluto

Tyle, że my na Old Trafford zremisowaliśmy a tutaj mamy 2:0 po pierwszym meczu. Szansę Monaco na wygranie 2 bramkami na J-Stadium wynoszą 1%. My nie przegrywamy u siebie, a w szczególności ta drużyna z tego sezonu.


Obrazek
petrarka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2016
Posty: 41
Rejestracja: 30 maja 2016

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 18:22

Pluto pisze:Pamiętacie jak w 99' szliśmy jak po swoje do czwartego z rzędu finału LM?
1:1 w Manchesterze, w rewanżu po dziesięciu minutach 2:0, zdawało się mission accomplished a tu dwóch czarnoskórych panów zrobiło nam przykrą niespodziankę. Nie wiem dlaczego mi się to przypomniało. :P
Boże, żebym tylko nie zapeszył. :|
Pamiętam bardzo dobrze, 2 szybkie brameczki Inzaghiego i wydawało się, że pozamiatane... Później w finale Czerwone Diabły dokonały jeszcze większego cudu.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 18:43

Mati1990 pisze:
Ponawiam pytanie, gdzie oglądacie w smartfonach mecze?
Ja mam taką aplikację jak Kodi z polską wtyczką. Trochę zabawy z tym jest, ale mam dużą listę kanałów z eleven sports włącznie. Sama instalacja apki banalna, ale ta polska wtyczka to niezła kombinacja. Nie robiłem tego osobiście to niestety nie podpowiem jak to zrobić.

Link do apki: KLIK


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 18:59

Jak Juve przejdzie Monaco a głęboko to wierze i innej myśli do mnie nie przychodzą to będziemy mieli do czynienia z takim "finałem finałów" tak sobie obliczyłem że przez ostatnie 21 lat tylko Real i Juve były 6x w finale LM. Oczywiście Real wygrał wszystkie 5 do tej pory a Juve 1x, ale miejmy nadzieję że Real przegra pierwszy finał od ... 1981r. ;)
Kamex22 pisze:
Czy wy też tak macie (pytanie do żonatych), że żona was odgania od siebie przez cały tydzień, żeby w wieczór LM o 20:40 zacząć się przymilać i w ogóle? Jak je wtedy odganiacie? :P
Myślę że żona Cię sprawdza czy jest na tyle interesująca dla Ciebie żeby oderwać Cię od Juve (taka próba sił, kobiece gierki).

Moja żona na szczęście ogląda ze mną mecze, ale wcześniej wytłumaczyłem jej że mecze Juve to świętość :P


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Zablokowany