LM 16/17 (1/2): JUVENTUS 2-1 Monaco (4-1)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 14:37

Vanquish pisze:
Szikit pisze:Wiem, że Marciniak ma zajęty termin. A Kujpers nie, bo poprowadzi półfinał? Czyli rozumiem, że Atkinson i ten Hiszpan z pierwszego meczu też odpadają na finał?
To nie było tak zawsze, że sędziowie z półfinału nie prowadzą meczu finałowego? Jeśli nie, to przepraszam, mój błąd.
Pewnie było, ale pytam, bo nie jestem pewny i szukam potwierdzenia ;)
No nic, pomartwię się sedzią jak już awansujemy. Ale naprawdę nie licząc sędziów półfinałowych + Marciniak - nie wiem kogo mogą wziąć.
Sędzia drugiego z półfinałów jeszcze nieznany?


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 15:32

Szikit pisze:
Vanquish pisze:
Szikit pisze:Wiem, że Marciniak ma zajęty termin. A Kujpers nie, bo poprowadzi półfinał? Czyli rozumiem, że Atkinson i ten Hiszpan z pierwszego meczu też odpadają na finał?
To nie było tak zawsze, że sędziowie z półfinału nie prowadzą meczu finałowego? Jeśli nie, to przepraszam, mój błąd.
Pewnie było, ale pytam, bo nie jestem pewny i szukam potwierdzenia ;)
No nic, pomartwię się sedzią jak już awansujemy. Ale naprawdę nie licząc sędziów półfinałowych + Marciniak - nie wiem kogo mogą wziąć.
Sędzia drugiego z półfinałów jeszcze nieznany?
Na bank dadzą jakiegoś Włocha, zwazywszy na to, że Włoch nie bedzie mogl sedziowac finalu :prochno: :prochno:


Po prostu grać swoje od początku, strzelić na początku bramkę albo dwie i wybić Monaco jakąkolwiek chęć do gry.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 15:36

Juventus ma głowę w LM, stąd taka utrata koncentracji w Bergamo czy wczoraj pod bramką w Turynie. Jestem spokojny o nasze podejście do meczu, cholernie nam na tym finale zależy. Niby wiadomo, że Monaco nie będzie miało nic do stracenia, ale Juventus w LM nie daje plamy, a u siebie jest potworem. Nie wypuścimy tego. Nie tak mocny Juventus, nie przy zaliczce z pierwszego meczu w postaci 2 bramek.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 20:30

Vanquish pisze:
Cabrini_idol pisze:9 May 2017, 20:45 CET (Juventus Stadium, Turin)
Juventus Turin - AS Monaco
Referee: Björn Kuipers (NED)
To akurat fatalna wiadomość w kontekście doboru sędziego na mecz finałowy. Wiemy już, że zarówno Kuipers jak i Marciniak 3 czerwca meczu nie poprowadzą... Ayetkin zajęty? :prochno:
lenor pisze:Kurcze, liczyłem, ze Holendra wezmą na finał, a tu klops...
Tak chwalicie Holendra, że aż się boje jak poprowadzi mecz w Turynie :prochno: Boje się o tym głośno mówić, ale mam nadzieję, że w tym finale trener będzie miał do dyspozycji komplet graczy :whistle:
CavAllano pisze:Juventus ma głowę w LM, stąd taka utrata koncentracji w Bergamo czy wczoraj pod bramką w Turynie.
Tylko czy nie o to właśnie nam chodziło w tym sezonie? Ta koncentracja, to sfokusowanie się na Ligę Mistrzów, jesteśmy świadkami świetnie realizowanego planu, który sobie założyliśmy w sierpniu.

W meczu z Monaco, jaki i meczu finałowym skupiam się tylko na Juve. Nie interesuje mnie impet AS nie interesuje mnie ławka Realu. Uważam, że jesteśmy na takim etapie tego klubu, że nas powinna interesować tylko nasza strona, nasze atuty. Rozmawiajmy w końcu w tonie, że to Barcelona czy Real mają się nas obawiać, a nie odwrotnie.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 20:34

@wagner serio myślisz, że któryś z naszych obejrzy czerwoną kartkę? Czy może boisz się kontuzji?


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 22:39

Właśnie, czerwone kartki, jest jakiś powód żeby obejrzeć derby Madrytu, będzie za co trzymać kciuki. :smile:


calma calma
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 22:59

Taa Zizou nie jest głupi i jego piłkarze też. Mają 3-0 i nikt nie będzie ryzykował, będą woleli odpuścić piłkę niż faulować, no chyba, że będzie w pewnym momencie 2-0 do Atleti to co innego.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2017, 07:36

Oby awansować , bez kontuzji i czerwonych kartek.


P.s Będzie pełny stadion? Jak tam sprawy z protestami Vikingów i reszty?


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2017, 08:41

ostatni mecz LM w tym roku na JStaduium ;p to może będzie komplet


makalele

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2013
Posty: 18
Rejestracja: 28 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 maja 2017, 08:57

@wagner@kamex @i @inni

jedynym ,ktory moze poprowadzic final w Cardiff jest Rowan Atkinson. Lahoz(spain) odpada z wiadomego powodu, Kuipers (netherlands) nie poprowadzi 3 meczu Juve pod rzad, Marciniak wyjechal na szkolenie do Afryki i tam bedzie sedziowal Puchar Narodow Afryki, Kassai (polak wegier dwa bratanki) odpada bo ma loty w bischofschofen, Aytekin zawieszony, Pierluigi Collina emerytura

Rowan Atkinson welcome to Cardiff !


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2017, 09:04

Awansujmy do tego finału, bo to nie jest pewnik żaden póki co. Monaco ma pieroński atak.

W finale będziemy mieć do czynienia z "wielkim" Realem, więc cały świat będzie widział faworyta w nich, a my spokojnie będziemy mogli się przygotowywać do finału.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2017, 09:18

marcinek pisze:Awansujmy do tego finału, bo to nie jest pewnik żaden póki co. Monaco ma pieroński atak.
No, no, pokazali to tydzień temu ... :hellyes:


Zero szacunku dla Pogby
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2017, 09:57

Olek1987 pisze:
marcinek pisze:Awansujmy do tego finału, bo to nie jest pewnik żaden póki co. Monaco ma pieroński atak.
No, no, pokazali to tydzień temu ... :hellyes:
Miałem na myśli że z dużą pokorą trzeba podejść do meczu, bo takiej okazji nie można zaprzepaścić.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2017, 10:34

Hed pisze:Oby awansować , bez kontuzji i czerwonych kartek.


P.s Będzie pełny stadion? Jak tam sprawy z protestami Vikingów i reszty?
Kiedyś na profilu fb vikingów pojawiła się notka, że mimo kiepskich relacji z pewnymi członkami zarządu Juve będą wspierać drużynę dopingiem w ostatnich spotkaniach, bo wiedzą jak ważne to dla drużyny będzie. Zresztą z Genoa wrócili na sud lecz bez banerów, ale to już odrębna kwestia(z monaco też byli). Swoją drogą fajnie gdyby odżyła strona tutaj na forum poświęcona ultrasom, bo jest wiele rzeczy których fajnie było by się dowiedzieć.

Co do meczu, to tradycyjnie już rozegrano go kilka razy w głowie i kolejne godziny z cyklu co by było gdyby...
Mamy fajną zaliczkę, gramy u siebie, wiemy o co gramy, mimo wszystko nie daje mi spokoju ten atak Monaco. Strzelić coś szybko i będzie po zawodach. Oby, bo nasza skuteczność ostatnio nie powala.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2017, 10:58

Idąc tokiem rozumowania jednego z koleżków, remis z Torino to zły prognostyk...jutro Monaco nas zabije :prochno:


Obrazek
Zablokowany