LM 16/17 (1/2): JUVENTUS 2-1 Monaco (4-1)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 18:20

Cabrini_idol pisze:Odpuszczam. Nie będę kopał się z koniem.
A jednak dalej kopiesz się z koniem, skoro chwilę później piszesz do jackopa: "dla niego remis z Torino, Atalantą i przegrana z Napoli w krótkim odstępie czasu = brak formy".

Mówię, dopóki na forum przyjmujesz postawę erotomana-gawędziarza, który czasem zrobi sobie z gęby cholewę, czasem rzuci w temacie o Interze jakimś prostackim hasłem, pochwali się jak pije przez tydzień Grantsa z Hoop Colą, a jeszcze kiedy indziej postraszy Muntariego zarobieniem w papę aż mu nogi zmiękną, to jeszcze jakoś to przeboleję. Ale gdy przyjmujesz postawę jawnego kłamcy, powtarzam - bezczelnego, chamskiego kłamcy - przez swoją wredotę bądź głupotę wprowadzającego w błąd postronnego usera czytającego forum i nieznającego meritum dyskusji sprzed kilku miesięcy, wówczas trzeba na to reagować i piętnować z całych sił.
mateo369 pisze:Przecież ślepy zauważyłby, że od dawna mając bezpieczną przewagę w lidze skupiamy się tylko na CL, odpuszczając gdzie się tylko da, czasem nawet mimowolnie jak z Atalantą.
No i właśnie tego dotyczyła istota problemu - że Juventus nie będzie na wiosnę jechał na piątym biegu jak leci, nie zważając na to czy gramy z Crotone czy z Barceloną, tylko momentami będzie ograniczał się do kalkulacji, bo taka już jest natura tej drużyny i nie jest to kwestia jesieni, wiosny czy lata. I tyle.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 18:31 przez pumex, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 18:21

CavAllano pisze:A po co sobie to wyobrażać? Nie ma tematu i nie będzie. Niepotrzebne to zamartwianie się. Media lubią węszyć, a wiadomo, że Juventusowi nie życzy się zbyt dobrze.
Podzielam zdanie. Zachowanie Glika przejdzie bez kary to zachowanie Mandzukicia również. Gdyby tak to wszystko postrzegać to takie kary miałby miejsce częściej i karano by za pewne nie tylko za chęć zagrożenia zdrowiu zawodnika przeciwnej drużyny, ale również za symulacje.

Jedziemy do Cardiff po puchar.
:juve:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 18:31

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Glikowi się upiekło. Monaco nie gra dalej, więc nikomu nie zależy na tym, by jakiś marny piłkrzyna został wykluczony z dalszej fazy. Jestem też sobie w stanie wyobrazić, że sam Juventus sobie odpuści, Higuain pewnie też to oleje mając w perspektywie grę w finale. Co innego miałoby miejsce, gdyby Higuainowi coś się wówczas stało.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 18:55

mnowo pisze:Ponoć Mandzukić ryzykuje zawieszeniem na finał za łokieć na Fabinho z 71. minuty. Z jednej strony trudno mi w to uwierzyć, a z drugiej jeśli w razie ukaraliby Glika na podstawie zapisu TV, to mogą też dobrać się i do Mandzura.
Za wszelką cenę chcą Realek jako pierwszą drużynę, która obroni trofeum. Poza tym Mandzukic przesadził, mecz już wygrany, a tu takie popisy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 19:07

Alexinhio-10 pisze:
mnowo pisze:Ponoć Mandzukić ryzykuje zawieszeniem na finał za łokieć na Fabinho z 71. minuty. Z jednej strony trudno mi w to uwierzyć, a z drugiej jeśli w razie ukaraliby Glika na podstawie zapisu TV, to mogą też dobrać się i do Mandzura.
Za wszelką cenę chcą Realek jako pierwszą drużynę, która obroni trofeum. Poza tym Mandzukic przesadził, mecz już wygrany, a tu takie popisy.
Info nie pojawia się z UEFY, tylko chodzi tu o media. Mandżukić nie zachował się właściwie, ale nie przesadzajmy w drugą stronę. Nawet go w twarz nie trafił.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 19:43

CavAllano pisze:
Alexinhio-10 pisze:
mnowo pisze:Ponoć Mandzukić ryzykuje zawieszeniem na finał za łokieć na Fabinho z 71. minuty. Z jednej strony trudno mi w to uwierzyć, a z drugiej jeśli w razie ukaraliby Glika na podstawie zapisu TV, to mogą też dobrać się i do Mandzura.
Za wszelką cenę chcą Realek jako pierwszą drużynę, która obroni trofeum. Poza tym Mandzukic przesadził, mecz już wygrany, a tu takie popisy.
Info nie pojawia się z UEFY, tylko chodzi tu o media. Mandżukić nie zachował się właściwie, ale nie przesadzajmy w drugą stronę. Nawet go w twarz nie trafił.
Nie trafił, ale chciał trafić i to ewidentnie. Widać było, że też się zagotował i mocno przesadził z tym łokciem. Swoją drogą, że boczny tego nie zauważył to jestem w szoku.
Kara się należy Glikowi i Mandzurowi, ale mam nadzieję, że obejdzie się bez tego, bo perspektywa grania finału Sturaro/Lemina na skrzydle trochę przeraża, choć z drugiej strony zawsze można dać tam Sandro i wystawić Asamoaha na obronie lub odwrotnie.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 19:45

CavAllano pisze:Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Glikowi się upiekło. Monaco nie gra dalej, więc nikomu nie zależy na tym, by jakiś marny piłkrzyna został wykluczony z dalszej fazy. Jestem też sobie w stanie wyobrazić, że sam Juventus sobie odpuści, Higuain pewnie też to oleje mając w perspektywie grę w finale. Co innego miałoby miejsce, gdyby Higuainowi coś się wówczas stało.
Teoretycznie Chielliniemu tez nic specjalnego sie nie stalo, gdy swego czasu ugryzl go Suarez. Natomiast ten drugi kare otrzymal.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 19:48

grande amore pisze:
CavAllano pisze:Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Glikowi się upiekło. Monaco nie gra dalej, więc nikomu nie zależy na tym, by jakiś marny piłkrzyna został wykluczony z dalszej fazy. Jestem też sobie w stanie wyobrazić, że sam Juventus sobie odpuści, Higuain pewnie też to oleje mając w perspektywie grę w finale. Co innego miałoby miejsce, gdyby Higuainowi coś się wówczas stało.
Teoretycznie Chielliniemu tez nic specjalnego sie nie stalo, gdy swego czasu ugryzl go Suarez. Natomiast ten drugi kare otrzymal.
Stało, widziałem zdjęcia. Porównujemy uderzenie łokciem (złośliwe, ale takich sytuacji jest w LM mnóstwo, sam Chiellini mógłby się kilkoma pochwalić, a jest to czubek góry lodowej) do gryzienia? :smile: Bądźmy poważni.

Nie, nie pochwalam zachowania Mario, bo puściły mu nerwy po faulu ameby. Dążę jedynie do tego, że takich sytuacji w meczach jest naprawdę sporo. Podstawy są, jasne, ale bardzo rzadko dochodzi do wykluczeń na podstawie zapisu video.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 20:03

pumex pisze:że Juventus nie będzie na wiosnę jechał na piątym biegu jak leci, nie zważając na to czy gramy z Crotone czy z Barceloną, tylko momentami będzie ograniczał się do kalkulacji, bo taka już jest natura tej drużyny i nie jest to kwestia jesieni, wiosny czy lata. I tyle.
Ziomuś, a kto pisał tutaj na forum, że na wiosnę będziemy lać wszystkich na 5 biegu ? Jest taka w ogóle drużyna na świecie, która mając mega ważne mecze w LM będzie grał na 5 biegu w meczach mało waznych pomiędzy tymi spotkaniami w LM ? NIE MA I NIE BYŁO takiej druzyny nawet wielka BARCELONA za ery Guardioli odpuszczała w wielu spotkaniach, pomimo kosmicznej formy.

Wolę być jak to nazwałeś ,,gawędziarzem-erotomanem'' ( chociaż to Ty bawiłeś się z moimi zdjęciami :smile: ) niż takim zakłamańcem jak Ty. Jesteś po prostu leszcz i tyle. :smile:

Nie pisz w moją stronę , ja nie będę pisał w Twoją . Tak będzie lepiej. Administrator :rotfl: .


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 20:46

Tak przewinąłem te ostatnie 30 postów co natłukliście o wycieczkach osobistych i w sumie ani mnie to grzeje ani ziębi bo czekam tylko na finał ale do jasnej cholery Pumex:

nie możesz się normalnie przyznać? Całe forum wie, że nie wierzyłeś, nikt nie lubi Twojego defetyzmu/ ostrożności/ narzekactwa/ trzeźwego oglądu sprawy czy jak Ty to tam nazywasz, nie wierzyłeś w żaden sukces w LM w tym sezonie, co jest napisane w Twoich postach- Cabrini to wrzucił (piąteczka, że ciśniesz zawsze smutasom, never give up)- tam to jest napisane: nie wierzyłeś kumasz? A inni wierzyli. Więcej, wielokrotnie Ty i Tobie podobni "tonowali nastroje", strofowali gości, którzy mówili: lejemy wszystkich i idziemy po LM. Taka jest prawda: lejemy wszystkich i idziemy po puchar, gramy sezon dekady, stulecia, tysiąclecia. Nie ma nic ponad ten sezon kumasz?
Powiedz: sorry nie wierzyłem i zajmijmy się analizą finału, bo przykro czytać jak próbujesz lawirować i Ci się to nie uda, bo powtórze raz jeszcze: wszyscy wiedzą, że nie wierzyłeś.

Hitem dnia- Juventus nie jest w magicznej formie bo zremisował z Torino i Atalantą. :afraid: :shock: :angry:
Życie to nie Fifa, wiadomix, że tam kręcicie takie wyniki, że w sumie dziw, dlaczego jeszcze TopCoachami Ever z Kuleszówki nie są co poniektórzy.
Żeby nie było offtopu, powiem coś o LM

Wygramy ją. Wygramy. w 90 minutach. A Buffon będzie 3ci w złotej piłce, czy jak tam się ta nagroda teraz nazywa.

Kibice są po to, żeby wierzyć i opowiadać jaki to ich klub jest wspaniały, a nie smuty walić w każdym temacie. Ile można. Dla mnie jak ktoś nie zrobił update, że ten klub był kilka lat temu w 2 lidze, a za chwilę zrobi 3 skalpy i mu się coś nie podoba to uważam, z behawiorystycznego punktu widzenia: że jest zdrowo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Jak nie wygramy, kasuje konto na tej stronie, przekaże wszystkie moje posty Zambro, coś we mnie umrze. Przerzucę się na jedzenie nutelli na czas.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 21:08

Supersonic. K...a , kocham Cie
Atletico prowadzi 2 do 0 w 15 min
Czy na pewno final Juve Real ?


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 21:10

jak wygramy LM, CI i SA Gigi zdobędzie złotą piłkę. Potwierdzone info


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 21:29

wongier pisze:jak wygramy LM, CI i SA Gigi zdobędzie złotą piłkę. Potwierdzone info
Czyli tak samo jak Sneijder w 2010 ? :lol:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 21:32

Trzech gości co puścili Benzeme :doh: Dajcie spokój. Ok po meczu.
Z Realem w finale.


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 22:22

Co te Atletico robi w tym półfinale z taką grą? Żenada! Nie wyobrażam sobie Juventusu tak ustępującego Realowi...
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 22:30 przez Del, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany