LM 16/17 (1/2): JUVENTUS 2-1 Monaco (4-1)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 14:52

@jackop

Stary, ja domagałem się
Sissoko--Melo
Camoranesi-Diego-Giovinco
Amauri
w 2009 zanim to było modne, przed 5:1 z Sampa. :prochno:
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 14:57 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 14:53

Ludzie czy Wy jesteście normalni ?(pytanie retoryczne). Zamiast cieszyć się wszyscy wspólnie z awansu do finału, z możliwości wygrania potrójnej korony, to sprzeczacie się jak dzieci w piaskownicy kto ma rację.

Wszyscy optymiści, którzy byli "przekonani" o nadejściu mitycznej wiosny, nie widzą tego, ze "pesymiści" bardzo często w swoim postach byli za zmianą taktyki na grę 433/4231. Sam Bonu powiedział że to byl bardzo istotny element. Każdy ma gdzieś po części rację, ale najważniejsze jest to ze Juve, jest w tym miejscu w którym jest.

Bardzo to polskie niestety...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 14:55

Chiellini to by wczoraj obronił nawet politykę zagraniczną PiS :prochno:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 14:58

Pluto pisze:@jackop

Stary, ja domagałem się
Sissoko--Melo
Camoranesi-Diego-Giovinco
Amauri
w 2009 zanim to było modne, przed 5:1 z Sampa. :prochno:

Szach mat Bukol. :smile: ;)
Wszedłeś w link? Suche cyferki możne napisać każdy, a intensyfikacja następuje podczas mercato. W 2010 opisałem dlaczego zmiana taktyki by się przydała, podałem zalety i krótko wyłożyłem na czym miałoby to wszystko polegać.

Luźno napisałeś, żeby ktoś coś wyciągnął nie licząc na odpowiedź. Głupio wyszło co nie? :) Jeśli to za mało to myślę, że po drodze spokojnie znalazłbym jeszcze kilka moich dłuższych wypowiedzi na temat zalet 4-2-3-1 lub 4-3-3 bo te ustawienia zawsze do mnie przemawiały.
Cabrini_idol pisze:jackop nadawałbyś się do IPN :prochno:
Eee tam. Po prostu nie robię z mordy cholewy, pamiętam o pewnych dyskusjach, bo Juventus i piłka nożna to sprawy, które mnie interesują. Jeśli ktoś mi coś zarzuca, a mam rację, to udowadniam to argumentami. Jeśli nie mam to potrafię przyznać się do błędu o ile druga strona dyskusji ma takie życzenie.

Z linku który wcześniej wkleiłem kolega Młody Wilk20:
Wiadomo, że fajnie ogląda się futbol ofensywny taki jaki proponuje drużyna z Katalonii, ale Calcio ma swój urok i dlatego to jest moja ulubiona liga. Tu liczy się taktyka, rzadko jest miejsce na improwizację.
Napoli, Roma, Lazio z tego sezonu? Coraz częstsze hokejowe wyniki. Porównanie statystyk goli w poszczególnych ligach (Serie A najbardziej bramkostrzelną bodaj w 2015?). Ile to się może zmienić przez 6 lat co nie? :)
Alexinhio-10 pisze:Ludzie czy Wy jesteście normalni ?
Nie do końca :) Jak ktoś mnie obraża, pluje mówiąc że pada deszcz, próbuje wcisnąć kit i odwraca kota ogonem, to w przypadku piłki raczej nie zostawiam tego obojętnie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 15:18

jackop pisze:
Cabrini_idol pisze:forma przyjdzie na wiosnę.
Remis i porażka z Napoli, remisy z Torino i Atalantą. Jest forma :hellyes:
Nie bronię Cabriniego bo dla mnie to on tutaj jest w zastępstwie dla forzacośtamcośtam (zauważył ktoś, że (na szczęście) praktycznie nigdy ich nie ma obu na forum?) ale czy Ty naprawdę chcesz sugerować tymi meczami, że my nie jesteśmy w dobrej formie?! Przecież ślepy zauważyłby, że od dawna mając bezpieczną przewagę w lidze skupiamy się tylko na CL, odpuszczając gdzie się tylko da, czasem nawet mimowolnie jak z Atalantą.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 15:31

mateo369 pisze: Nie bronię Cabriniego bo dla mnie to on tutaj jest w zastępstwie dla forzacośtamcośtam
Dzięki, że mnie nie bronisz ;) Forzacośtamcośtam jest spoko, ma rozchwianie emocjonalne ale to dobry chłopak.
Niepotrzebnie pytasz jackopa o to. Bo dla niego remis z Torino, Atalantą i przegrana z Napoli w krótkim odstępie czasu = brak formy ;)

Dobra dzięki wam mordki czas w pracy minął szybko. Pa :happy:


ps ponawiam pytanie o terminarz Juve wraz z oficjalnymi godzinami spotkań do końca sezonu. Jak ktoś ma to niech się podzieli.


Obrazek
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 15:46

Cabrini_idol pisze: ps ponawiam pytanie o terminarz Juve wraz z oficjalnymi godzinami spotkań do końca sezonu. Jak ktoś ma to niech się podzieli.
Takie coś znalazłem pod pierwszym linkiem w google po wpisaniu "Juventus schedule" ;) ;)

http://www.skysports.com/juventus-fixtures


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 15:47

mateo369 pisze:[...]ale czy Ty naprawdę chcesz sugerować tymi meczami, że my nie jesteśmy w dobrej formie?!
Nie. To jest tylko jeden z argumentów, że ludzie piszący o Mitycznej Wiośnie, czy wrzucający wywiad o Mitycznym Marcu Maksa nie mieli racji. Tylko najpierw trzeba cofnąć się o parę miesięcy i poczytać o pewnych sprawach ze zrozumieniem. Moja wypowiedź z września zeszłego roku obalała już wtedy ten mit. Stwierdziłem w niej, że na przełomie marca i kwietnia, a także w obliczu pewnego Scudetto wszystkie siły rzucimy na LM. Wystarczy cofnąć się do tej wypowiedzi i przeczytać ją ze zrozumieniem.
mateo369 pisze:Przecież ślepy zauważyłby, że od dawna mając bezpieczną przewagę w lidze skupiamy się tylko na CL, odpuszczając gdzie się tylko da, czasem nawet mimowolnie jak z Atalantą.
Oczywiście popieram. Sens naszych wypowiedzi jest dokładnie taki sam i tu nie potrzeba tłumaczenia.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 15:53

Dziennikarz: "Czy to był celowy faul czy przypadek" glik: "Nie wiem" :] I takie coś zabiera mój tlen. Największym wrogiem Juve w tym momencie będą kontuzje. Mam nadzieje, że nikt nie powiększy grona niedysponowanych (Pjanicia bym ochronił przed grą z romą, tam je wiele prostaków)
CavAllano pisze:
mnowo pisze:Ponoć Mandzukić ryzykuje zawieszeniem na finał za łokieć na Fabinho z 71. minuty. Z jednej strony trudno mi w to uwierzyć, a z drugiej jeśli w razie ukaraliby Glika na podstawie zapisu TV, to mogą też dobrać się i do Mandzura.
Takich zlosliwyh lokci jest w meczach sporo, a raczej nie konczy sie to zawieszeniem. Co innego sytuacja Glika.
Kiedy glik dostanie bana na Europe to już totalnie pożegna się rzeczywistością :B Spiski, masoni, tunele na JS, czerwone kartki
Co do Mandżukicia, wyobraźcie sobie na tej lewej Lemine bądź Sturaro :facepalm:
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 16:20 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 3 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 15:59

Ponoć Mandzukić ryzykuje zawieszeniem na finał za łokieć na Fabinho z 71. minuty. Z jednej strony trudno mi w to uwierzyć, a z drugiej jeśli w razie ukaraliby Glika na podstawie zapisu TV, to mogą też dobrać się i do Mandzura.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 16:10

mnowo pisze:Ponoć Mandzukić ryzykuje zawieszeniem na finał za łokieć na Fabinho z 71. minuty. Z jednej strony trudno mi w to uwierzyć, a z drugiej jeśli w razie ukaraliby Glika na podstawie zapisu TV, to mogą też dobrać się i do Mandzura.
Takich zlosliwyh lokci jest w meczach sporo, a raczej nie konczy sie to zawieszeniem. Co innego sytuacja Glika.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 16:22

mnowo pisze:Ponoć Mandzukić ryzykuje zawieszeniem na finał za łokieć na Fabinho z 71. minuty. Z jednej strony trudno mi w to uwierzyć, a z drugiej jeśli w razie ukaraliby Glika na podstawie zapisu TV, to mogą też dobrać się i do Mandzura.
Nie strasz :shock:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 16:49

Poki co trafilem jedynie na wypowiedz Cesariego, ktory wyrazil swoje zdanie. Jakie zrodlo?


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 17:12

Wojtek pisze:
mnowo pisze:Ponoć Mandzukić ryzykuje zawieszeniem na finał za łokieć na Fabinho z 71. minuty. Z jednej strony trudno mi w to uwierzyć, a z drugiej jeśli w razie ukaraliby Glika na podstawie zapisu TV, to mogą też dobrać się i do Mandzura.
Nie strasz :shock:
Chiellini rowniez potraktował Falcao łokciem i nie było mowy o czymś takim, więc z jakiej racji teraz jest taki temat? Pewnie wymysł tego Cesariego...

Dodac trzeba rowniez ze Mario nie trafił Fabinho w twarz a w ramię.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2017, 17:49

annihilator1988 pisze: Co do Mandżukicia, wyobraźcie sobie na tej lewej Lemine bądź Sturaro :facepalm:
A po co sobie to wyobrażać? Nie ma tematu i nie będzie. Niepotrzebne to zamartwianie się. Media lubią węszyć, a wiadomo, że Juventusowi nie życzy się zbyt dobrze.


Zablokowany