Serie A 16/17 (35): JUVENTUS 1-1 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 23:18

od ostatniego meczu do finału minie pewnie 7-8 dni. ogarną byle dociągnąc do finału CI.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 23:19

Zaczyna się - Ljajić po meczu: zasługiwaliśmy na zwycięstwo. :lol:

Dybala na całe szczęście jedynie skurcze.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2017, 23:28 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 23:23

Robaku pisze:od ostatniego meczu do finału minie pewnie 7-8 dni. ogarną byle dociągnąc do finału CI.
Temat Scudetto bezwzględnie trzeba zamknąć za tydzień (wystarczy remis z Romą). Potem jeszcze zebrać wszystkie siły na Lazio. Z Bologną i Crotone powinna poklepać już Primavera wtedy podstawowa 11 należycie odpocznie na ewentualny finał LM.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 23:27

A pamiętacie jak było przed Barcą rok temu? Też odpoczywali wszyscy przez kilka meczów i potem przez 60 min nie mogliśmy wejść w mecz.

Zresztą tak naprawdę tylko Dybala i Mandżur nie mieli ostatnio rotacji, z czego ten drugi daje radę.

Max ogarnie.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 23:33

Mamy prawo być zmęczeniu sezonem i liczbą meczów, ale spokojnie. Najważniejszy jest wtorkowy mecz. Kolejne zwycięstwo nad Monaco doda nam mocy i z Romą nie przegramy, a to jak wiemy da nam mistrzostwo ;)
Później szybciutko po CI i pozostanie już tylko finał LM. Cierpliwości.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 23:35

dp10 pisze:
dimebag11 pisze:
dp10 pisze:Szkoda 3 pkt. Teraz trzeba będzie wyjść podstawową 11 na Romę (14.05) co oznacza stratę sił przed finałem Coppa Italia (17.05). :whistle:
Niestety, ale przy ilości meczów jakie rozegramy na przestrzeni 11 dni (łącznie z dzisiejszymi derbami) Allegri musiał wprowadzić jakieś zmiany. We wtorek musimy być skoncentrowani na najważniejszym jak na ten moment spotkaniu w sezonie, więc to oczywiste, że bojąc się urazów dał trochę odpocząć części podstawowego składu. Potem możliwe, że całkiem poważnie będziemy musieli podejść do meczu z Romą, a następnie 17 maja czeka nas ciężka potyczka w finale CI z będącym w gazie Lazio, więc niewykluczone, że z Romą też będzie jakaś lekka rotacja.
Dybala-Higuain-Mandzukic-Cuadrado grają non-stop i to się nie zmieni do końca sezonu. Real juz od dłuższego czasu klepie rezerwami w La Lidze. W kontekście potencjalnego finału to będzie miało znaczenie.
Niestety, ale Real ma lepszych rezerwowych w przednich formacjach (Lucas Vazquez, Morata czy James), a właściwie to ma jakichkolwiek zmienników nawet przy kontuzji Bale'a i przy odpoczynku Ronaldo. U nas niestety wypadł Pjaca, który zaliczyłby pewnie w końcówce sezonu sporo minut, a przejście na inny system gry sprawia, że Mandzu-Dybala-Higuain muszą grać non-stop, bo w lidze mimo znacznej przewagi nad Romą i tak nic nie było rozstrzygnięte.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 23:38

Jak po meczu z Atalantą można, było powiedzieć, że mieliśmy pecha, tak dzisiaj jestem zły. Tydzień temu straciliśmy punkty przez słabą grę w pierwszej połowie i wyłączenie się po bramce Alvesa, tak dzisiaj to mieliśmy tyle okazji nie wykorzystanych, że głowa boli! Słaby Dybala. Cuadrado grał dzisiaj na jakiejś dziwnej pozycji w pierwszej połowie. Dopiero jak Higuain wszedł, to wrócił do normy. Joe Fart :prochno:

Mistrz już jest nasz, ale liczę, że za te dwa remisy wyjdziemy na kresce i zmieciemy we wtorek Monaco.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 00:02

Myslal indyk o niedzieli, a w sobote (nomen-omen) leb mu scieli.

Stara Damo, wez sie w garsc, bo potencjalna utrata pierwszej pozycji w tabeli na tle swietnego sezonu wyglada po prostu glupio.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 00:04

Nie mogłem dzisiaj oglądać meczu ale jakoś mnie nie dziwi, że z "defensywnym napastnikiem" na szpicy nie wygraliśmy.


abes

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 maja 2013
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2013

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 00:07

Potrzebuję nagrania meczu, ktoś coś?

Już znalazłem:

https://www.reddit.com/r/footballhighlights/
Ostatnio zmieniony 07 maja 2017, 00:50 przez abes, łącznie zmieniany 1 raz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 00:20

Ja się obawiam że - no ale może jestem paranoikiem - że coś pękło i to na sam koniec. Z taką grą jak z Atalantą, Monaco i wczoraj (już) z Torino to z Real M nie mamy czego szukać...

Cuadrado to fajny piłkarz - ale nie na pierwszy skład.
Mandzukic fajny skrzydłowy - ale nie pierwszy skład.

Dużo bardziej ze swoich zadań wywiązuje się Rincon niż oni - bo jeden gubi piłki, a drugi nie trafia setek - no co to u diabła ma być? Napastnik i takie pudła?!

Dwóch skrzydłowych to jest mus!

Czy u nas ktoś - prócz Higuaina - potrafi regularnie strzelać? - mamy jednego jedynego zawodnika - Dybala w tym sezonie słabo pod tym względem, jeżeli chodzi o cały sezon - 9 bramek w lidze w tym 3 z karnych to trochę kiepsko... Jeden Pipita to słabo wygląda trochę, bo reszta sprawia wrażenie kompletnych impotentów ofensywnych. Tęsknie za Vidalem i Pogbą. Może nie każdy musi być królem pola karnego - ale nawet jak taki Rincon czy Barzagli miałby 5 sytuacji czystych pod rząd - to wypada by coś trafił. Khedira, Mandzukic i Sturaro (z tym że nie dziś) przechodzą samych siebie, Marchisio (ogólnie mówię o sezonie) słabizna, Cuadrado - następny, Asamoah - no comment - strzelił gola życia robiąc wiatrak z wymienionego tuż przed nim i zakończył - nie ma siły rażenia po prostu - jesteśmy uzależnieni od Higuaina w tym sezonie, tak jak Napoli rok temu - bo w tym roku po prostu nie ma komu innemu strzelać - a już na pewno regularnie. Szczerze cieszmy się z Alvesa i módlmy się za jego zdrowie bo to jest piłkarz który potrafi jednym zagraniem odmienić losy meczu, dzisiaj go zabrakło.

No na szczęście dzisiaj dobry mecz w obronie - podobał mi się Rincon, Benatia, Lichtsteiner też w defensywie OK no i Bonucci, Asamoah też nieźle w defensywie ładnie odbierał piłki - tu widzę poprawę!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 00:26

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja się obawiam że - no ale może jestem paranoikiem - że coś pękło i to na sam koniec. Z taką grą jak z Atalantą, Monaco i wczoraj (już) z Torino to z Real M nie mamy czego szukać..
Co ty chrzanisz? :shock: Jaką grą z Monaco? Nie wiem, może faktycznie potrzebujesz pomocy. To się w głowie nie mieści.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 00:28

Utrata miejsca w Tabeli. 9 pkt przewagi i 3 mecze do Konca.

Co wy ludzie bierzecie. :D


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 00:33

CavAllano pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja się obawiam że - no ale może jestem paranoikiem - że coś pękło i to na sam koniec. Z taką grą jak z Atalantą, Monaco i wczoraj (już) z Torino to z Real M nie mamy czego szukać..
Co ty chrzanisz? :shock: Jaką grą z Monaco? Nie wiem, może faktycznie potrzebujesz pomocy. To się w głowie nie mieści.
Oglądałeś mecz z Monaco? Ja uważam że w tym meczu we Francji mieliśmy mega dużo szczęścia, dopuściliśmy to zbyt wielu groźnych sytuacji - do jakich NIE MAMY PRAWA DOPUSZCZAĆ - jakbyśmy po meczu z Barceloną zbyt "Obrośli w piórka" - mecz z Barceloną - dwumecz był świetny! Drugi pod względem defensywy był majstersztykiem. Mecz z Genoą spokojny, FAJNY! No niestety teraz jest regres.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 00:46

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
CavAllano pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja się obawiam że - no ale może jestem paranoikiem - że coś pękło i to na sam koniec. Z taką grą jak z Atalantą, Monaco i wczoraj (już) z Torino to z Real M nie mamy czego szukać..
Co ty chrzanisz? :shock: Jaką grą z Monaco? Nie wiem, może faktycznie potrzebujesz pomocy. To się w głowie nie mieści.
Oglądałeś mecz z Monaco? Ja uważam że w tym meczu we Francji mieliśmy mega dużo szczęścia, dopuściliśmy to zbyt wielu groźnych sytuacji - do jakich NIE MAMY PRAWA DOPUSZCZAĆ - jakbyśmy po meczu z Barceloną zbyt "Obrośli w piórka" - mecz z Barceloną - dwumecz był świetny! Drugi pod względem defensywy był majstersztykiem. Mecz z Genoą spokojny, FAJNY! No niestety teraz jest regres.
Za taki trolling naprawdę tutaj nie dostaje się bana?


Zablokowany