LM 16/17 (1/2): Monaco 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 14:39

Kamex22 pisze: Jest majówka. Dużo ludzi wyjechało a inni jak Cabrini są napruci tak, że nie dają rady sporo pisać. A temat założony w pt wieczorem.
To chyba była obraza. Nadaje się to do sądu honorowego forum juvepoland.
Szczególnie zabawnie to brzmi z pozycji kogoś kto miał bić Muntariego :rotfl:


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 14:44

Push3k pisze:
Kamex22 pisze: Jest majówka. Dużo ludzi wyjechało a inni jak Cabrini są napruci tak, że nie dają rady sporo pisać. A temat założony w pt wieczorem.
To chyba była obraza. Nadaje się to do sądu honorowego forum juvepoland.
Szczególnie zabawnie to brzmi z pozycji kogoś kto miał bić Muntariego :rotfl:
Przecież Cabrini sam pisał kilka dni temu, że maraton %% ma :P Zresztą ja go tam lubię, bo jest się z kogo pośmiać (pozytywnie, nie mylić z wyśmiewać).

Boję się meczów LM, w których jesteśmy faworytami. Rok temu z Monaco też miało być łatwo miło i przyjemnie i co? 1-0 w dwumeczu karnym, który nie był oczywisty do odgwizdania.

@Forza nie posikaj się. Wiadomo, że chodziło mi o dwumecz dwa lata temu. Zwykła pomyłka.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2017, 15:23 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


Forza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2015
Posty: 37
Rejestracja: 24 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 14:48

@Kamex

rok temu z Monaco?
Chyba ze uzyles jezyka wloskiego i chodzi Ci o Bayern Monaco ...


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 14:49

Kamex22 pisze:
Push3k pisze:
Kamex22 pisze: Jest majówka. Dużo ludzi wyjechało a inni jak Cabrini są napruci tak, że nie dają rady sporo pisać. A temat założony w pt wieczorem.
To chyba była obraza. Nadaje się to do sądu honorowego forum juvepoland.
Szczególnie zabawnie to brzmi z pozycji kogoś kto miał bić Muntariego :rotfl:
Przecież Cabrini sam pisał kilka dni temu, że maraton %% ma :P Zresztą ja go tam lubię, bo jest się z kogo pośmiać (pozytywnie, nie mylić z wyśmiewać).

Boję się meczów LM, w których jesteśmy faworytami. Rok temu z Monaco też miało być łatwo miło i przyjemnie i co? 1-0 w dwumeczu karnym, który nie był oczywisty do odgwizdania.
Karny bardzo dyskucyjne oraz moglo byc czerwona kartka dla Kielona na poczatek spotkanie rewanzowym po tym Jak ratowal sytuacja po jego wielkim babole.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 14:57

Ten mecz będzie zupełnie inny od dwumeczu sprzed kilku lat. Monaco gra na wesoło, zapominając o defensywie.

Oglądałem mecze z City i BVB - jak na dłoni było widać, którą stroną drużyny wjeżdżały w Monaco bez masła. Prawa strona obrony i pomocy. O ile w ofensywie będzie trzeba uważać na Lemara i trzymać go krótko, o tyle w obronę Cuadrado powinien wchodzić bez problemów i stwarzać okazję naszym napastnikom.

Stawiam dzisiaj na wysoki over i przynajmniej 2 bramki naszych. Monaco pewnie też coś wsadzi, nasi popełniali okropne błędy w meczu z Atalantą i dzisiaj choćby jeden taki może, z dużą dozą pewności, zakończyć się stratą gola. FORZA Juve! :hellyes:


[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 16:20

mysle ze lepiej by bylo trafic na Real w polfinale,duzo wiecej emocji i bysmy sobie wyjasnili w dwumeczu kto zasluguje na final z atletico/monaco ....
wiem ze atletico zagralo wczoraj slabo,no ale jeden mecz z realem to roznie moze byc,wciaz mam w glowie amsterdam i gol predraga


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 17:32

Nie wątpię w umiejętności naszych graczy i trenera, ale w ich podejście do tego meczu. Bardzo trudno zmotywować się, wyzwolić w sobie ukryte pokłady agresji na Monaco po takiej Barcelonie. Mam nadzieję, że nasi wyjdą dziś na boisko nie jak na mecz z Monaco, tylko jak na mecz o finał Ligi Mistrzów.

Bramkowy remis brałbym chyba w ciemno, ale po cichu wierzę na coś więcej, a mianowicie na 1:2.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 17:41

Mam pytanie do abonentów Cyfrowego Polsatu. Liga w Eleven, Puchar w Polsat Sport, a Liga Mistrzów? nie mogę znaleźć kanału ZDF - problem pojawił się na Euro 2016, wtedy za pomocą kodu odblokowałem 2 kanały - ZDF i Das Erte - ale po kilku miesiącach wracam i pusto. Mam odblokować jeszcze raz? bo skoro ZDF pokazuje mecze zawsze w środę, a dziś jest tylko jeden mecz ;-) więc może pokażą Juventus?


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 17:48

Kanały były zablokowane tylko na czas Euro. W necie odszukaj aktualnej listy kanałów. ZDF dziś transmituje LM a co za tym idzie mecz Juve. Początek studia 20:25.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Forza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2015
Posty: 37
Rejestracja: 24 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 17:56

UP

jak niby mozna odblokowac zdf? Tez mam eleven , polsat sport a ZDF nie.. Mam kablowke UPC prosze o poomoc


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 17:59

Nie ma. Mam przed sobą listę kanałów i nie ma - niech to szlag trafi!


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 18:03

Chłopaki spróbujcie tak:
W ustawieniach dekodera należy wyszukać opcję ręcznego wyszukiwania kanałów telewizyjnych. Aby znaleźć ZDF należy ustawić parametry:

Częstotliwość: 11054
Prędkość transmisji: 27500
Polaryzacja: Pozioma
FEC: 5/6
Satelita: Hot Bird 6, 8 lub 9.

W obydwu przypadkach po wyszukaniu kanału wciskamy OK na pilocie i na liście dostępnych powinniśmy mieć sporo „dziwnych” stacji. Jednak w okolicach kanału 1000+ powinniśmy mieć ZDF


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 18:07

Może ktoś polecić jakiś pewny (płatny) stream?
Nie chcę dziś ryzykować szukania czegoś płynnego przez pierwsze 10minut meczu.

Sam ligowe potyczki w większości przypadków oglądam tutaj: https://soccerstreams.net/


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 18:13

Szykuje się niespodzianka w naszym składzie. Cuadrado ma usiąść na ławce, Dani Alves na skrzydle, a na boku obrony Barzagli. Boimy się chyba duetu Mendy-Lemar.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 18:18

sebinho86 pisze:Chłopaki spróbujcie tak:
W ustawieniach dekodera należy wyszukać opcję ręcznego wyszukiwania kanałów telewizyjnych. Aby znaleźć ZDF należy ustawić parametry:

Częstotliwość: 11054
Prędkość transmisji: 27500
Polaryzacja: Pozioma
FEC: 5/6
Satelita: Hot Bird 6, 8 lub 9.

W obydwu przypadkach po wyszukaniu kanału wciskamy OK na pilocie i na liście dostępnych powinniśmy mieć sporo „dziwnych” stacji. Jednak w okolicach kanału 1000+ powinniśmy mieć ZDF
Wszystko fajnie, ale mam problem z początkiem. Klikam na pilocie "Ustawienia", wciskam ok, a wyskakuje mi "wpisz fabryczny pin" - nie ma żadnej opcji typu "wyszukiwanie kanałów". <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, jaki ja jestem zielony...


Zablokowany