Serie A 16/17 (34): Atalanta 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 10:31

Buffon chyba zagrał konkretny mecz z tego co widzę po skrotach. Gość jest niesamowity. Kosmita. Benjamin Button.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 11:17

alessandro1977 pisze:
PlanetJuve pisze:Przy takim stylu gry Monaco Nas zabije
Nie zesraj się ze strachu przed wielkim Monaco :facepalm:
Zebys sie nie zdziwil tym Monaco. Oni naprawde maja petardy w skladzie.

Naprawde po pechowej sytuacji (tylko) remisujemy z Atalanta, ale gdybysmy mieli wieksze pole manewru w ofensywie na lawce i troche wieccej czasu, to pewnie bysmy to jeszcze wygrali.

PS. Nie wiedzialem, ze Conti to nasz zawodnik...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 12:02

LordRahl pisze:Conti może i jest kibicem Juve ale prywatnie, a gra dla Atalanty.
No to tym bardziej, skoro jest oficjalnie naszym kibicem, to tym bardziej nie powinien okazywać radości... Bo gra w danym klubie to bywa tylko praca, a kibicowanie to często coś znacznie więcej jeżeli chodzi przywiązanie do klubu.


W ogóle Odbiła się ta "świetna atmosfera." Swoją drogą widząc to zapaliła mi się czerwona lampka. Za takie coś 2-2 nie powinni dostać wolnego. Dla mnie ten mecz to jawna kompromitacja - pierwszy skład 11 ludzi(!) - no i taka gra... Wstyd!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 13:15

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
LordRahl pisze:Conti może i jest kibicem Juve ale prywatnie, a gra dla Atalanty.
No to tym bardziej, skoro jest oficjalnie naszym kibicem, to tym bardziej nie powinien okazywać radości... Bo gra w danym klubie to bywa tylko praca, a kibicowanie to często coś znacznie więcej jeżeli chodzi przywiązanie do klubu.
Potrafisz czytać? Już kilka osób napisało, że "może" albo "prawdopodobnie" jest naszym kibicem. Nic pewnego na 100%
Poza tym ma zobowiązania wobec klubu i kibiców Atalanty, z jego strony to im należy się największy szacunek i odpowiednie zachowanie. Na pewno do tych barw jest bardzo przywiązany, bo ten klub go promuje do dorosłej piłki.
Będzie grał w Juventusie będziemy go rozliczać, ewentualnie jakby przyszedł do Turynu i odszedł to taka krytyka byłaby na miejscu.
A już całkiem na marginesie, ta jego radość nie była jakaś ostentacyjna i bezczelna, zwyczajne świętowanie bramki z kolegami z drużyny.
Podsumowując tą bezsensowną dyskusję, chyba trochę przesadzasz z tą krytyką chłopaka.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 13:51

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
LordRahl pisze:Conti może i jest kibicem Juve ale prywatnie, a gra dla Atalanty.
No to tym bardziej, skoro jest oficjalnie naszym kibicem, to tym bardziej nie powinien okazywać radości... Bo gra w danym klubie to bywa tylko praca, a kibicowanie to często coś znacznie więcej jeżeli chodzi przywiązanie do klubu.
Matko z córką, jaki Ty jesteś durnowaty... :facepalm:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 13:51

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
LordRahl pisze:Conti może i jest kibicem Juve ale prywatnie, a gra dla Atalanty.
No to tym bardziej, skoro jest oficjalnie naszym kibicem, to tym bardziej nie powinien okazywać radości... Bo gra w danym klubie to bywa tylko praca, a kibicowanie to często coś znacznie więcej jeżeli chodzi przywiązanie do klubu.
Praca przede wszystkim. Wszelkiego rodzaje sympatie schodzą na drugi plan. To jest profesjonalista, a nie grajek orlikowy. W ogóle nie wierzę w to co czytam. :facepalm2: Powiedz mi w takim razie dlaczego Spinazzola się nie cieszył? Powinien przecież być cały w skowronkach, bo zdobył bramkę dla Juventusu.

Dybala kiedyś w przeszłości też mówił w samych superlatywach o Barcelonie. Byłbyś zadowolony, gdyby ten po zdobyciu dubletu nie okazał radości? Przecież jest kibicem!!!111oneone.

Ja pierdziele.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Wstyd!
Jeżeli ktoś powinien czuć wstyd, to tylko wyłącznie Ty. Wstyd ze swoich wpisów, awatarów, loginów i pseudo tragiczno - romantycznych podpisów.


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 14:16

Oj nie chciało się grać chłopakom :prochno:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 14:28

@pablo1503 Dla mnie jeżeli jest kibicem Juventusu zachował się nieodpowiednio - gdyby to napisał inny user, nie było by tego tematu - zapomniałem że mi nic powiedzieć nie można.

po 2. Tak Wstyd! Jestem kibicem Juventusu i dla mnie to była kompromitacja w Bergamo totalna - gdzie wychodzimy pierwszym składem i gramy taką manianę - nie może tak być! No ale być może ja się bardziej emocjonuje niż Wy, bardziej przeżywam mecze, ale to wynika z mojej miłości do tej drużyny. Mówię, jak widzę tego newsa no stress - to mi aż flaki wykręca po wczorajszym meczu...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 14:33

ForzaItanimulli3vujcm pisze:@pablo1503 Dla mnie jeżeli jest kibicem Juventusu zachował się nieodpowiednio - gdyby to napisał inny user, nie było by tego tematu - zapomniałem że mi nic powiedzieć nie można.
Gwarantuje Ci, że nikt by o czymś takim nie wspomniał. A wiesz dlaczego? Bo zupełnie nie jestem w stanie uwierzyć, że ktokolwiek, poza Twą osobą, jest w stanie przejmować się takimi rzeczami.

Lipa, że remis, zwłaszcza w takich okolicznościach.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 15:07

ForzaItanimulli3vujcm pisze:@pablo1503 Dla mnie jeżeli jest kibicem Juventusu zachował się nieodpowiednio - gdyby to napisał inny user, nie było by tego tematu - zapomniałem że mi nic powiedzieć nie można.

po 2. Tak Wstyd! Jestem kibicem Juventusu i dla mnie to była kompromitacja w Bergamo totalna - gdzie wychodzimy pierwszym składem i gramy taką manianę - nie może tak być! No ale być może ja się bardziej emocjonuje niż Wy, bardziej przeżywam mecze, ale to wynika z mojej miłości do tej drużyny. Mówię, jak widzę tego newsa no stress - to mi aż flaki wykręca po wczorajszym meczu...
Nie rozśmieszaj mnie (i przy okazji 90% tego forum). To jest profesjonalista. Takich sytuacji w przeszłości było już mnóstwo - gdyby spędził u nas 10 lat można by to komentować, a tak? :facepalm: Już nam jeden kibic strzelił bramkę w 90', cieszył się (to jego praca - jego zadaniem jest zdobywanie bramek do obecnego klubu), po czym pojawił się jako gość na finale w Berlinie, w charakterze fana kibicującego ukochanemu Juventusowi.

Co do "kompromitacji" w Bergamo. Nikt tu nie jest zadowolony z faktu, że wypuściliśmy pewne zwycięstwo, ale zachowujesz się tak, jakby to miało jakikolwiek wpływ na sytuację w tabeli. Nie, ten remis nie ma żadnego znaczenia dla sytuacji w tabeli. Wyszliśmy na murawę podstawowym składem, jako kibice mieliśmy zatem nadzieję na zaangażowanie, ale od samego początku było widać, że przede wszystkim nasi gracze chcieli mieć minuty w nogach i byli myślami w Monaco. Oczywiście Ty byś chciał, żeby na spotkaniu pojawiła się pełna rezerwa, po czym nasza podstawowa 11 weszłaby na Monaco, po tym, jak większość odpoczywała także z Genuą.
I nie wyjeżdżaj z miłością do klubu, bo jest tu pewnie wielu bardzo zagorzałych kibiców, ale przede wszystkim bardziej dojrzałych emocjonalnie, nie takich w stylu "gimbazy" wrzucających niedojrzałe podpisy. Nikogo nie obchodzi co się dzieje w Twoim życiu osobistym, więc sobie daruj.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 16:15

Dobrze że zremisowaliśmy, bo mogliśmy się poczuć za pewnie przed Monaco. Lige i tak wygramy.

wojczech7, pablo1503, CavAllano Jeszcze go nie zablokowaliście ? Po co z nim dyskutujecie ? Dzięki Wam nabija sobie posty. Jeszcze trochę i ktoś nowy wchodząc na forum, pomyśli że gość musi się znać bo będzie miał 10tys postów. W historii JuvePoland, nie było takiego dzbana, a przynajmniej nie takiego upartego. Ile ludzi już go pojechało ?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 16:25

@CavAllano Blanchard strzelił nam gola w meczu z Frosinone a wcześniej był w Berlinie - "kibic."

Tak? Nie rozumiem - skoro ktoś u nas grał i niekoniecznie był kibicem - ale jak się będzie cieszył po golu to jest źle?

Jeżeli ktoś jest naszym kibicem strzeli nam gola i będzie się cieszył to jest OK?

Jestem wściekły na wczorajszy mecz, dlatego że po. 1 cały mecz cisnęliśmy podstawą - a więc nie oszczędzaliśmy sił na Monaco po. 2 i tak nie uzyskaliśmy 3 pkt. Więc żadnej korzyści. Argumenty o gimnazjum sobie odpuść. Tak przeżywam mecze, emocjonuje się, klnę podczas meczów, cały chodzę, wszyscy w promieniu 100 metrów wiedzą że mecz oglądam. Nie podchodzę do meczy na spokojnie za bardzo to przeżywam...

Co do tego prowokatora Alexinho czy jak mu tam - niech przyjedzie do W-Wa i powie mi to wszystko prosto w oczy. W przeciwnym razie spływa to po mnie.

Edit: Aha i chce już zakończyć temat tego Contiego, wyraziłem swoje zdanie, dziękuję - mam dosyć tej jałowej dyskusji. Nie chce mi się odpisywać milion razy to samo.
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2017, 16:30 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 16:27

Alexinhio-10 pisze: W historii JuvePoland, nie było takiego dzbana, a przynajmniej nie takiego upartego. Ile ludzi już go pojechało ?
Jeszcze był Deszczowy, ale jemu się już chyba znudziło :D

Mecz na stojaka, byle się nie zmęczyć. Mogliśmy sobie pozwolić na ten remis. Najważniejszy mecz sezonu w środę.


forumowy ujadacz
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 16:27

Alexinhio-10 pisze:wojczech7, pablo1503, CavAllano Jeszcze go nie zablokowaliście ?
Może używaja firefoxa, skrypt tylko na Chrome działa :)


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 16:50

Ciężko jest wygrać w 10ciu na 13. Sędzia i Chiellini byli po stronie Atalanty. Karny się nam należał jak psu buda. Pjanić kapitalne passy :bravo: Szkoda, że się nie udało, ale taka piłka. Teraz pełna motywacja na Monaco. FORZA JUVE!!

ps. Maxiowi chodziło przede wszystkim o to, żeby Roma przestała już wierzyć, a po tym remisie może być różnie, bo jeśli jutro Roma wygra to będzie +6, za 2 kolejki mają mecz z nami u siebie i jeśli go wygrają to będzie już tylko +3 i straszna nerwówka. Oby nie. Mam nadzieję, że Lazio da radę w niedzielę.


Zablokowany