Serie A 16/17 (33): JUVENTUS 4-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 21:46

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:38

Potwór urodził się w Turynie na wiosnę :)

W drugiej połowie nudyyy. Bonucci ze sprintem i dryblingiem. Nawet Barza chciał wcisnąć screamera :)


Przyznam się, że również jednym okiem oglądałem Real Barca w 2 połowie. Real obecnie jest słabszym zespołem od Juve. W zasadzie każda drużyna w Europie jest słabsza w tym momencie.
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2017, 22:42 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:39

No i takie mecze chce się oglądać! A gol Bonucciego to majstersztyk :D :bravo: :bravo:

Do pełni szczęścia mi dzisiaj brakowało gola Igły by podgonił Belottiego i Dzeko oraz gola Marchisio, szkoda tej poprzeczki.

FORZA JUVE!!!


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:40

Słupki poprzeczki poobijane. Piknik trochę w drugiej połowie, no ale przy odrobinie szczęścia mogłoby być wyżej. Piękny gest Allegriego że dał zadebiutować Rolando... Zadebiutował przeciwko swojemu byłemu klubowi z którym zresztą grał w Turynie 2 lata temu i zaliczył świetny występ. Szkoda tego strzału w słupek Asamoaha - chłopak czeka na bramkę tyle czasu... No i szkoda Pipity że nie wykorzystał tego iż Belotti nie strzelił w tej kolejce. No ale super - rewanż udany - REMONTADA! 5-3 w bramkach przechodzimy. hehe - sorry to nie te rozgrywki :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:42

ForzaItanimulli3vujcm pisze:REMONTADA!
Nie cierpię tego słowa. Mecz fajny, dość lajtowy. Szkoda że nie było Keana, myślałem że Igła trochę odpocznie, ale nie narzekam, jest git.

P.s Viking i reszta dalej protestują czy dali se spokój?


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:42

Jezu ta poprzeczka Marchisio i dobitka Gonzalo w słupek! :mad2: Niby mecz dawno wygrany ale żal mi tego było niebywale. Mandragora :ok: Max już tworzy przyszłe podstawy. Dobra ide na Lyon- Monaco.


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:42

Szkoda tej akcji z Markizem i Gonzalo i 2ma słupkami. Dodatkowo słupek Asamoaha, ale jakby to wpadło, to byłoby śmiesznie :D

Weszli Rincon, Sturaro i Mandragora, w pierwszym składzie zagrało 4/11 pierwszego składu, z czego Khedira i Mandzu zmiany. 2gim garniturem lecimy Genuę 4:0 i w dodatku kilka setek. Szkoda, że sezon się już kończy :D


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:43

Skończyło się tylko na 4:0, bo spokojnie mógł być wynik dwucyfrowy.

Fajnie, że mimo 3:0 do przerwy jeszcze dokładamy kolejnego gola w drugiej połowie (Bonucci dziś miał wielką ochotę na wpisanie się na listę strzelców i się udało).

Mandragora zrobił na mnie ogromne wrażenie. Właśnie tak powinien się zachowywać gracz, który ma kilka minut w końcówce na pokazanie się. Co prawda pierwsze 2 kontakty z piłką to zaplątanie jej między nogami (ale bez straty) i zbyt lekkie podanie (ale doszło do adresata), lecz później genialne podanie do Sturaro takie w stylu Pirlo no i pokazał też, że ma umiejętność strzału z dystansu oraz świetnie gra bez piłki, pokazuje się do gry, wychodzi na pozycję. On będzie naszą przyszłością.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:44

Chciałem jeszcze jedną bramkę i dostałem. Brawo Juve!


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:46

Jejku, dawno nie widziałem takiego zwycięstwa w wykonaniu Juve.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:49

4 mecz w tym sezonie w lidze w którym strzelamy 4 bramki.

Dla mnie Benatia to zagrał jak profesor - kapitalny występ! Co jak co ale formację obrony to mamy kapitalną.

Marchisio zagrał średnio, daleko mu do formy sprzed roku chociażby.

Tak swoją drogą sentymenty wróciły, kiedy na wahadłach biegali przez lata Lichtsteiner i Asamoah.

Teraz w piątek must win!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:50

Ależ to Bonucci łupnął. Bramka - marzenie :bravo: Gdyby nie te słupki i poprzeczki to byłoby... ile? 7?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:52

deszczowy pisze:Ależ to Bonucci łupnął. Bramka - marzenie :bravo: Gdyby nie te słupki i poprzeczki to byłoby... ile? 7?
no 6 ;) Bo Marchisio i Igła w jednej akcji.

Piękny mecz, a jak Bonu strzelił to aż mi się wesoło zrobiło, taka łatwa akcja jak na orliku.


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:52

Gdzie znajdę najwcześniej jakiś obszerny skrót z tego spotkania?


Fino alla fine.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 22:52

Pokaz siły i najmniejszy wymiar kary. :ok: Obecny Juventus jest w świetnej formie - cholernie przyjemnie ogląda się piłkę chodzącą między piłkarzami jak po sznurku, do tego bez zbędnego wysiłku. Należy pochwalić cały zespół, szkoda poprzeczki Marchisio, słupków Higuaina oraz Asamoah.

Niby Max późno przeprowadził zmiany, ale co z tego, skoro nasi truchtali, więc tak czy inaczej odpoczywali.

Jako jedyni w 1/2 LM mamy jasną sytuację w lidze. Real się jeszcze napoci (dobrze, że nie domknął dzisiaj tematu majstra), Monaco nie może sobie odpuścić ani na moment (wielu podstawowych graczy na murawie), a my wychodzimy rezerwą. Widać u nas świeżość, świetną formę fizyczną, rozegraliśmy piknik, humory dopisują. Obecnie faktycznie wyglądamy najlepiej, ale to nie zwalnia naszych z ciężkiej pracy.


Zablokowany