LM 16/17 (1/4): Barcelona 0-0 JUVENTUS (0-3)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 08:17

Dzień dobry :)

Micha cieszy się na samą myśl o przejściu Barcy :D

Mam tylko nadzieję, że na półfinał/finał ogarnie się Igła i w końcu wystrzeli swoimi bramkami. Całe szczęście, że nikt poza Samim się jeszcze nie wykartkował, bo tak możemy Khedirę zastąpić Markizem i spoko.

Teraz pozostaje godnie zakończyć ten intensywny miesiąc (już nawet nie pamiętam, kiedy były spotkania z Napoli) i klepnąć scudetto, by ze spokojną głową podchodzić do reszty meczów w CL.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 08:26

baron pisze:Niby wszystko fajnie, ale kto to widział by na ławce nie było żadnego gracza z potencjałem ofensywnym.

Piłkarzom dziękuje dokonali czegoś wspaniałego, ale zarząd dał ciała i nie wyobrażam sobie by w lidze mistrzów mógł tryumfować zespół bez ławki rezerwowych. Obym się pomylił.
W chwili obecnej jest to nasz najslabsze punkt oraz nasz najwazniejsze bol glowy.
Nie mozna tez powiedziec ze nie mamy lawka rezerwowa, bo mamy dobrych pilkarze jest chodzi o rolach defensywnych zarowno obroncow jak i pomocnikow.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 08:30

REMONT,
HUE HUE

Malutka pseudo prasówka:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

oraz brawa dla tego pana:
Obrazek


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 08:30

Julek997 pisze:90minuta, cale Juve oddycha rękawami a Dani Alves sam biega i robi pressing, gość ma niesamowitą wydolność.
Cicho, nie dawaj pożywki innym ;)
zaraz Mediolan i Neapol ( bardzo rozczarowany awansem Juve ) naśle na nas komisję antydopingową, nie maja jak zniszczyć Juve więc każdy sposób dobry. Tyle pieniędzy wydali na koszulki i szaliki Barcy przed dwumeczem więc teraz muszą sobie to odbić :prochno:

Chętnie posłuchałbym wypowiedzi Naingollana jak sepleni coś tam o karnych...

Interowcy jadą po Gagliardinim, że ten na fejsie zalajkował zdjęcie Juve w szatni po awansie :smile: :prochno:

edit : o, widzę, że koledzy już o tym napisali ;)


Fabrizio Romano ze Sky żartował na Twitterze: "Jeśli Donald Trump chce budować mur na granicy z Meksykiem niech kupi Bonucciego i Chielliniego. To będzie i łatwiejsze i tańsze rozwiązanie"

Dobre :D


Obrazek
shaggy1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2013
Posty: 35
Rejestracja: 29 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 09:20

Ale mam dziś humor :) To uczucie kiedy tyle ludzi mówi, że ale to Juve jest
bezbłędne i z miejsca oddają hołd.... bezcenne :P
Po co Higuain i Pjanic przechodzi z wroga do Turynu ? PO TO ! PO PÓŁFINAL :hellyes: Nainggolan :rotfl:


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 09:26

Jak cudownie jest czasem obudzić się rano <3

Zagraliśmy rewelacyjne 180 minut przeciwko Barcelonie i wchodzimy do półfinału absolutnie zasłużenie. Oczywiście nie ma co narzekać, ale nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że z przodu wykazywaliśmy zwyczajnie zbyt dużo nonszalancji, mam na myśli głównie Cuadrado. Od pierwszych minut widać było, że Barcelona jest do ugryzienia z kontry, bo dziurawa obrona ustawiała się niemal w połowie boiska, ale w decydujących momentach brakowało porządnego wykończenia. Ale same wyjścia z kontry - majstersztyk, widać, że element znakomicie dopracowany na treningach.

Kapitalną robotę wykonuje Pjanić. Bośniak przychodził do Juve z łatką piłkarza kreatywnego, ale leniwego. Kiedy okazało się, że moduł z wysoko ustawionym rozgrywającym u nas nie funkcjonuje, pojawiły się wątpliwości co do jego roli w drużynie. Natomiast to, jak zasuwa w tym momencie dla drużyny, zasługuje na ogromny szacunek. Odwala mnóstwo czarnej roboty i nie sposób zarzucić mu przechodzenie obok meczu.

Świetna robota, gratulacje dla naszych chłopaków i czekamy na półfinał :)
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2017, 09:28 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 09:27

#Juve have already secured &#8364;113.7m TV money from this year's #UCL


Trochę hajsiwa wpadło już z LM :whistle:
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2017, 09:31 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 09:30

dzięki Cabrini za to info, szukałem tych cyfr, mi to życia nie zmieni, ale wiąże się to z rekordami Juve, a to zawsze mnie łechce;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 09:38

Sorki ale wrzucę tu jeden komentarz z interii, który mnie zaorał :

"Kolejne 3 dni z flagami do połowy w gimnazjach"


:rotfl:


Obrazek
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 09:41

joy pisze:Gratulacje za w pełni zasłużone zwycięstwo w tej rywalizacji. Mam nadzieję, że wygracie ten puchar.
Dziękujemy za walkę. Oby tak się stało. Takich kibiców Barca powinna mieć, a nie krzykaczy.


konhup JuveFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2015
Posty: 49
Rejestracja: 27 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 09:44

Parę osób już o tym wspominało, ale trzeba podkreślić fantastyczne sędziowanie Kuipersa. Już od samego początku pokazał płaczkom z Barcelonki, że drukowania dzisiaj nie będzie. Absolutna klasa światowa, miał mecz, tak jak Juve- cały czas pod kontrolą, czego nie można było powiedzieć na przykład o Marciniaku, który w Turynie miał kilka słabszych momentów.

Swoją drogą to trochę przykre, że na poziomie 1/4 LM taką wagę przykłada się do pracy sędziego. Ale po cudach w meczu Barcy z PSG i żenującym poziomie sędziowania we wtorek chyba nie da się inaczej.

Piękny poranek mamy dzisiaj :dance: . W kontekście półfinału martwi krótka ławka rezerwowych - co jest pokłosiem zmiany taktyki. No i Markiz będzie musiał wrócić na swój najwyższy poziom.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 09:51

Teraz radosc, ale przeciez standardowo przed sezonem, przed pierwszym meczem w Serie A, forumowi eksperci byli pewni, że nie mamy czego szukać w LM, bo podobno nikim nie zastapilismy Pogby :rotfl: ,a pomoc jest 3 razy słabsza niż w 2015.... oczywiscie teraz wszyscy pochowani jak szczury i nikt sie nie przyzna do błędu i swojej pseudo wiedzy....

Tak samo było jak Allegri przychodził....


Zero szacunku dla Pogby
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 09:59

konhup JuveFan pisze:Parę osób już o tym wspominało, ale trzeba podkreślić fantastyczne sędziowanie Kuipersa. Już od samego początku pokazał płaczkom z Barcelonki, że drukowania dzisiaj nie będzie. Absolutna klasa światowa, miał mecz, tak jak Juve- cały czas pod kontrolą, czego nie można było powiedzieć na przykład o Marciniaku, który w Turynie miał kilka słabszych momentów.

Swoją drogą to trochę przykre, że na poziomie 1/4 LM taką wagę przykłada się do pracy sędziego. Ale po cudach w meczu Barcy z PSG i żenującym poziomie sędziowania we wtorek chyba nie da się inaczej.

Piękny poranek mamy dzisiaj :dance: . W kontekście półfinału martwi krótka ławka rezerwowych - co jest pokłosiem zmiany taktyki. No i Markiz będzie musiał wrócić na swój najwyższy poziom.
:ok: :ok:

To prawda, ostatnio narobiło się sporo syfu jeśli chodzi o pracę sędziów, po wczorajszym meczu nie ma lamentu w mediach, Kuipers był wręcz chwalony za wytrzymanie ciśnienia. Widać było, że od samego początku dał zawodnikom do zrozumienia, że nie zamierza tolerować aktorzenia.

Tylko w związku z tym nasuwa mi się jedno pytanie - jak to teraz jest z karaniem piłkarzy za symulki? Tydzień temu Marciniak dał piłkarzom Juve dwie żółte kartki za próby wymuszenia faulu, tymczasem wczoraj Kuipers nie zrobił tego ani razu, mimo że kilka takich prób było.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 10:09

B@rt pisze:Tylko w związku z tym nasuwa mi się jedno pytanie - jak to teraz jest z karaniem piłkarzy za symulki? Tydzień temu Marciniak dał piłkarzom Juve dwie żółte kartki za próby wymuszenia faulu, tymczasem wczoraj Kuipers nie zrobił tego ani razu, mimo że kilka takich prób było.
Żeby dać kartkę za symulkę to musi być ona ewidentna, tutaj mieliśmy sporo stykowych sytuacji. Zresztą wydaje mi się, że Kuipers celowo ich nie dawał, aby dodatkowo nie zaostrzać często i tak już nerwowej postawy. Dla mnie sędziowanie było wczoraj na mega poziomie. Większe wrażenie zrobiła na mnie tylko spokojna gra Juve :)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 10:15

B@rt pisze:
Tylko w związku z tym nasuwa mi się jedno pytanie - jak to teraz jest z karaniem piłkarzy za symulki? Tydzień temu Marciniak dał piłkarzom Juve dwie żółte kartki za próby wymuszenia faulu, tymczasem wczoraj Kuipers nie zrobił tego ani razu, mimo że kilka takich prób było.
I przez tą durną żółtą kartkę, którą Marciniak niesłusznie dał Khedirze, ten nie będzie mógł zagrać w półfinale.


Każdego z półfinalistów jesteśmy w stanie pokonać. Nie będzie łatwo, bo nigdy nie jest, ale nie widzę jakiejś dużej dysproporcji między drużynami.

Zastanawia mnie to przeobrażenie Monaco. Ostatnio jak z nami grali to prezentowali futbol bardzo defensywny i oparty na kontrach. Fakt, byli zorganizowani, ale styl gry zmienił się diametralnie. A przecież nie ma tam nowego trenera, tylko kilka nowych twarzy na boisku.


Zablokowany