Serie A 16/17 (32): Pescara 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 17:49

Oby Oby. Po tym jak Lewy schodził w meczu z BVB tez mówili na konfie i w wywiadach, że są optymistami przed meczem z Realem.

Po prostu trochę martwi fakt, że odczuwał ból po faulu wstał pobiegał 5 minut i znowu zaczął utykać. Niepotrzebnie pogłębił to, mógł od razu zejść. I tu chyba trochę Allegri dał pupy. BO musimy chuchać, dmuchać na każdego z czwórki Higuain,Dybala,Mandzukic, Cuadrado bo nie ma zmienników.
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2017, 17:49 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 17:49

@Robaku Ja wiem o tym, Berardi i Bernardeschi to są topy - Allegri udowadnia że jest mistrzem taktyki - nie wygrywamy po 4-0, bo on rozkłada siły. Takie Napoli ma dublerów i o to mi chodzi. Iturbe i Trajkovski to są dla mnie przykłady dwóch totalnych przeciętniaków, jednakże posiadanie takich tuzów teraz, więcej dałoby drużynie - grającej w obecnej formacji - niż Sturaro, Lemina - co oni wnoszą? Nic!

Mam nadzieje że Asamoah zostanie, jeżeli Kolasinac nie przyjdzie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 17:50

Wiedziałem, że jak tu wejdę to przeczytam przynajmniej jedną stronę, siejącą defetyzm. Forumowi medycy już wykluczyli Paulo z występu z Barcą po wstępnych raportach, które są całkiem optymistyczne.

To kość, nie mięsień, jestem spokojny.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1033
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 18:03

Dajcie spokój, nic mu nie będzie, nie ma co siać paniki od razu. Poza tym w najgorszym wypadku wolałbym, żeby był zdrowy na półfinał niż ryzykować większą kontuzją i wypuścić go teraz. Poradzimy sobie, tego nie da się zmaścić.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 18:14

Rincona to muszą wykupić? Miał być walczak z niezłymi umiejętnościami a wyszedł gracz pokroju Padoina.
Ważne 3pkt,które przy wyniku Romy zbliżają bardzo do scudetto:)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 18:18

Cabrini_idol pisze: Po prostu trochę martwi fakt, że odczuwał ból po faulu wstał pobiegał 5 minut i znowu zaczął utykać. Niepotrzebnie pogłębił to, mógł od razu zejść. I tu chyba trochę Allegri dał pupy. BO musimy chuchać, dmuchać na każdego z czwórki Higuain,Dybala,Mandzukic, Cuadrado bo nie ma zmienników.
Grał, bo najwyraźniej myślał, że to jeszcze rozbiega. Każdy kto miał do czynienia ze stłuczeniem czy skręceniem wie, że jest to możliwe. Po prostu ból dał o sobie znać i na dłuższą metę okazał się nieznośny. Sam też pewnie odpuścił widząc wynik na tablicy i mając w perspektywie rewanż na CN. Dostanie teraz taką opiekę, że powinno być dobrze. Co jak co, ale Allegri mówiący o optymizmie powinien uspokoić największych sceptyków.

Higuain 32 mecze w Serie A i 23 bramki. :ok: Gdzieś czytałem ciekawą statystykę, że jest w absolutnym czubie najlepszych napastników w naszej historii, jeśli chodzi o zdobycz w pierwszym sezonie gry. Już przegonił zdaje się Teveza, teraz tylko bodaj 2 legendy z przeszłości.
AdiJuve pisze:Rincona to muszą wykupić?
Już go wykupiliśmy. Od razu.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 18:26

Dybala tuż po faulu pokazywał zmianę. Zapewne uznali z Allegrim, że wstrzymają się chwilę z nią. Sądzę że jest to po prostu zwykłe stłuczenie które boli przez jakiś czas, ale nie jest groźne gdy ból przejdzie. Wynik był bezpieczny.

Tak swoją drogą jedna rzecz mnie zastanawia - czy my na serio nie mamy nikogo w Primaverze z formacji ofensywnej, kto mógłby nawet na ławce usiąść? Przez ten sezon przewijało się wielu obrońców, pomocników, powołanych z primki na mecz - tym razem, mając bidę w ataku i mecz z outsiderem, nie został powołany nikt z formacji ofensywnej. :think:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 18:29



Żyje, nawet nie kuleje.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 18:35

Dla tych najbardziej zatrwożonych.

Allegri dla Sky:

Per Dybala siamo sereni e ottimisti, è una botta con leggerissima distorsione

Jeśli chodzi o Dybalę jesteśmy spokojni i optymistyczni, to stłuczenie z bardzo lekkim skręceniem.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 20:22

Ale fakt jest taki że poprostu podziekujmy Marottcie że nie mamy zmienników w ofensywie tylko nadmiar środkowych defensywnych, który Allergi już na siłe daje na skrzydła. Dawno wiedziałem że tak będzie


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 21:26

krystiank pisze:Ale fakt jest taki że poprostu podziekujmy Marottcie że nie mamy zmienników w ofensywie tylko nadmiar środkowych defensywnych, który Allergi już na siłe daje na skrzydła. Dawno wiedziałem że tak będzie
Wyślij kandydaturę i zajmij należne Ci miejsce w zarządzie Juve.


Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 21:32

Rozumiem, że jak Tobie nie podoba się jakiś film, to nie dzielisz się swoim niezadowoleniem tylko wysyłasz producentowi swoje CV do pracy jako reżyser...
To że okienko zostało skopane było wiadomo od dawna, ale przyznam, że efekty tego i tak wypływają późno. Jak dobrze pójdzie, to dojedziemy do półfinału, a potem może nawet do finału. Z tymi wszystkimi Leminami, Sturarami i Rinconami na ławie :hellyes: Z zachwytami się wstrzymuje, mimo wszystko szacun dla Allegriego.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 21:44

Mercato było przeprowadzane z myślą pod 3-5-2. Mamy skrzydłowych, mamy Higuana, mamy registe jakim miał być Pjanić. Marotta wywiązał się ze swojego zadania bardzo dobrze. Pech chciał, że drużyna przestała grać w 3-5-2, a Allegri zmienił taktykę na taką do, której nie mamy za bardzo zmienników.

Czasami mam wrażenie, że pozbawieni jesteście totalnie rozumu. Narzekacie byle narzekać i nie bierzecie pod uwagę czynników, które miały wpływ na daną sytuację. Następnie powtarzacie te pierdoły, aż większość użytkowników myśli, że jest to prawda w myśl słynnej sentencji Goebbelsa - ,,Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą".

Jeszcze raz powtórzę, Mercato w wykonaniu Marotty było b. dobre. Zabrakło co prawda kogoś do pomocy w celu zastępstwa Pogby, ale ściągnięcie Higuaina, Pjanicia, Alvesa, Pjacy (ten to ma pecha) i Cuadrado (na tak świetnych warunkach - GENIUSZ Marotty) to moim zdaniem dość solidnie wykonane okienko.

Jest ktoś w stanie wymienić lepsze transfery jakieś drużyny w tym okienku z 5 czołowych lig ?


Edit:
Tak jeszcze żeby wam coś uzmysłowić.

3-5-2

----3----
3 (obrońcy) - Chiellini, Benatia, Barzagli, Bonucci, Rugani

----5----
2 (wingbacki) - Lichsteiner, Alves, Cuadrado, Sandro, Asamoah
3 (pomocnicy) - Khedira---Pjanić---Marchisio
Khedira---Marchisio---Sturaro(Lemina/Asamoah)

----2----
Dybala - Higuain
Pjaca - Mandzukić


Przecież ten skład pod tę taktykę był naprawdę perfekcyjny. Świetna obrona, świetne skrzydła, świetny atak, 4 bardzo dobrych pomocników. Marchisio z Pjanicem jak kreatorzy, Khedira jako defensywny, który potrafi zagrać również jako ofensywny pomocnik. Marchisio gdyby nie słaba forma to zarówno jako regista, jak i defensywy pomocnik sprawiłby się świetnie. W dodatku dobrze rokujący przed sezonem Lemina, czy odkrycie na koniec ubiegłego sezonu - Sturaro.

Ten skład wyglądał na papierze tak idealnie, że teoretycznie były to dwie równorzędne 11. Pech chciał, że nie wyszło to tak idealnie, a taktyka 3-5-2 przestała przynosić zamierzony efekt. Druga sprawa Allegri zazwyczaj ma kijowe początki sezonu, więc na dobrą sprawę nie wiadomo do końca czy słaba postawa na początku sezonu to wina taktyki, czy po prostu ,,DNA Allegriego"

Dlatego jeśli następnym razem zaczniecie pisać takie pierdoły to weźcie rozbieg i pierdzielnijcie się :angry:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 22:07

Sila Spokoju pisze:... .. ....
:bravo: :bravo: :bravo:
Podpisuję się rękami i nogami ;)

Jedyne chyba co miałbym zarzut do MArotty to o czym wspomniałeś:
1) brak zastępstwa dla Pogby
i
2) to już ode mnie, że w zimie mogliśmy zamiast Rincona ogarnąć kogoś bardziej ofensywnego, chociaż zdaję sobie sprawę, że w zimowym mercato trudno kogokolwiek wyciągnąć :think:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 23:10

Zadanie wykonany, zaliczony oby nic powaznego z Dybala to wtedy bedziemy mogli powiedziec ze o to spotkanie mozemy zapomnic.
Nie ogladalem druga polowa od chwili kontuzja Dybala i nic nie stracilem bo zgodnie z planem spokojnie nasi sobie grali tak aby zakonczyc to spotkanie.
Do srode jest czas zeby sie zregenerowac szczegolnie ze Barcelona musiala zagrac na 100% i bez Neymara zeby pokonac Real Sociedad.


Zablokowany