Serie A 16/17 (32): Pescara 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
celtu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2016
Posty: 36
Rejestracja: 02 listopada 2016

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 23:57

Szkoda że Pjaca się połamał.W takich spotkaniach,przy taktyce 4-2-3-1 mógłby spokojnie się meldować na ostatnie 30 minut.Nie podobała mi się kopanina piłkarzy Pescary.Próbuję znaleźć jakiekolwiek logiczne wytłumaczenie na ich ostrą grę i żadnego nie znajduję.Nieładnie :stop: Co do kilku naszych kopaczy.Cuadrado zaczął nieźle i zaliczył asystę,ale druga połowa w jego wykonaniu to katastrofa.Prawie każde podanie czy drybling kończyło się stratą.Igła klasa sama dla siebie.Pomimo tego że nie strzela karnych ma już 30 goli w sezonie,grając w drużynie która połowę meczów rozgrywa na pół gwizdka.Z Mandżura taki skrzydłowy jak z koziej dupy trąba,ale asystę zaliczył.Nieraz irytujący kiepską techniką,nieraz uwielbiany za walkę i zaangażowanie.Marchisio mocno przeciętnie chociaż nic nie skopał.Barza dwie czy trzy niepewne interwencje.Mecz do odbębnienia i zapomnienia.Sytuacja która najbardziej mnie rozbawiła to 70 minuta i rzut wolny dla nas 30,35 metrów od bramki Pescary.Chyba każda inna drużyna ustawiła by się w polu karnym rywali węsząc okazję do zdobycia gola,ale nie Juve.My w takim wypadku wycofujemy piłkę 40 metrów do tyłu w :rotfl: Wrażenia artystyczne-11/10


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2017, 00:39

Pjaca to największy niewypał a zarazem pechowiec ubiegłorocznego mercato. Miał być naszą nową gwiazdą, tymczasem kontuzje mu to uniemożliwiły w tym sezonie. Pytanie co dalej? Wypożyczać nie ma sensu, sprzedaż się nie opłaci, zostawić go na kolejny sezon - ale pytanie co ze zdrowiem? Młody wiek, tak poważna kontuzja, hmmm szkoda chłopa.

Jeżeli będziemy grać dalej tą taktyką - to miejsce dla niego jest - tyle że te doniesienia o Keitcie sugerują - hmmmm - rozbrat Marko z Turynem? Bo Keita też byłby zmiennikiem kogoś kto przyjdzie do podstawy na lewą stronę - nie wyobrażam sobie by Balde miał być graczem podstawowym - chociaż, 3 skrzydłowych na jedną stronę? Czemu nie w sumie - przecież nie koniecznie muszą grac tylko po lewej flance.

Cuadrado we wczorajszym meczu w drugiej połowie zagrał źle - prócz jednego genialnego podania, planowo zwalonego przez Sturaro - może to i dobrze że teraz mu przypadł gorszy mecz, wyciągnie wnioski na mecz z FCB.

Mandzukic to skrzydłowy innego typu, robi co do niego należy na tej pozycji, jednak skuteczność ma tragiczną.

Marchisio to jak dla mnie cień tego piłkarza co kiedyś, owszem solidny jest, trzyma poziom. Tyle że kiedyś był genialny i takiego Claudio bym chciał znów.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
celtu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2016
Posty: 36
Rejestracja: 02 listopada 2016

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2017, 11:58

Myślę że właśnie najlepszą opcją byłoby wypożyczenie w zimowym okienku.Po tak strasznej kontuzji która uniemożliwi mu normalne przygotowania w lecie,ciężko oczekiwać żeby wszedł do składu tak silnej drużyny jaką jest Juventus.Sprzedaż raczej nie wchodzi w grę bo kto kupi kota w worku za rozsądną dla nas cenę?Tak czy inaczej jego kariera w Juve stanęła pod dużym znakiem zapytania.Ewentualne przyjście Balde da nam jakiś tam spokój w przyszłym sezonie na tej pozycji,bo z powodów które opisałem wcześniej ciężko oczekiwać żeby młody Chorwat był realnym wzmocnieniem na przyszły rok.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2017, 14:55

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Marchisio to jak dla mnie cień tego piłkarza co kiedyś, owszem solidny jest, trzyma poziom. Tyle że kiedyś był genialny i takiego Claudio bym chciał znów.
Trzyma poziom? Moim zdaniem obok Lichego i Sturaro był najgorszym piłkarzem Juve na boisku. I ten jego strzał w trybuny...


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zablokowany