Serie A 16/17 (32): Pescara 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:53



Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:53

Poproszę o update w sprawie Dybali, bo już dramat kolejny będzie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:54

Muntari powinien zarobić w ryj.

Szkoda, że prawie 90 min musiał grać Cuadrado...


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:54

CO z Dybala?


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:54

W drugiej połowie nam się już nie chciało strzelać goli a Pescara może i chciała, ale nie potrafiła.

Bardzo ważne 3 punkty, bo Roma straciła 2 z Atalantą i nasza przewaga wzrosła do 8 :dance:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:54

Ci co dzisiaj idą na wieczorną mszę Zmartwychwstania, niech pomodlą się o kostkę Dybali ;)


Roma remisuje, czym pieczętuje nasze mistrzostwo. Juventus z przewagą 8 pkt na 6 kolejek do końca na 99,99999% jest mistrzem, historycznym, szóstym z rzędu Włoch.
dimebag11 pisze:@Jacky @Cabrini_idol
https://www.youtube.com/watch?v=_4OUJX3IDDE#t=3m31s
Tak wiem, powiedz to mojej narzeczonej :prochno:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:56

Dybala schodził po końcowym gwizdku utykając. Widziałem też moment, w którym Alves poklepał go chcąc pocieszyć. Nie wiem... :cry: Mam nadzieję, że to jedynie silne stłuczenie, w końcu przez pewien czas jeszcze grał. :pray:

Mamy zwycięstwo, odniesione niewielkim nakładem, autostradę do Scudetto (8 pkt. przewagi nad Romą), a kompletnie nie potrafię się z tego cieszyć. Od momentu zejścia naszego napastnika tylko o tym myślę.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:57

Teraz trzeba się modlić o zdrowie Dybali a Muntari za ten faul powinien chociaż żółtą kartę zobaczyć a jak nie zobaczył to chociaż ktoś mu powinien zasadzić kopa z laczka.

W ogóle nasi dziś pokopani niemiłosiernie :mad2:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:58

dimebag11 pisze:@Jacky @Cabrini_idol
https://www.youtube.com/watch?v=_4OUJX3IDDE#t=3m31s
:*


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:59

20 drużyn to jednak za dużo. Pescara jedyne co mogła dziś zrobić to wypuścić wściekłe małpiszony, żeby jak najbardziej nas pokopać i skontuzjować. Jedyną drużynę, która gra jeszcze w Europie. Nie mogą wygrać to niech chociaż grają honorowo...


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 16:59

Plan na 32 kolejkę wykonany nawet więcej niż w 100%, dzięki remisowi Romy z Atalantą (niestety martwi ten uraz Dybali). Nie ma co obwiniać naszych o minimalizm w drugiej połowie, bo wiadomo, że w środę czeka nas ciężka przeprawa w LM, czyli jak na ten moment najważniejszym meczu obecnego sezonu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 17:00

Mam złe przeczucia co do Dybali :facepalm:
Ten Muntari zawsze mnie irytował. Jaki ryj taka psycha więc nie ma czego komentować. Sędzia za dużo tym wieśniakom pozwalał dzisiaj. Jeżeli Dybala nie zagra na CN to będzie poważny cios :facepalm2:


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 17:02

Cabrini_idol pisze:Tez zauważyliście, że Cuadrado od jakiegoś czasu ustatkował formę i w każdym meczu jest decydujący po części ? Która to już jego asysta ? Pamietam głosy czy to pumexa czy innych, że Cuadrado albo gra dobrze albo fatalnie. Coś chyba się zmieniło.
To ja się przyczepię :prochno: Owszem, ostatnio Cuadrado ma raczej stabilną formę i przekłada się to na bramki i asysty, ale dziś znowu powtarza się scenariusz, w którym Cuadrado zaczyna świetnie, a z biegiem czasu staje się coraz bardziej irytujący. W pierwszych 45 minutach grał zespołowo, mądrze, zagrał kilka fajnych piłek, natomiast w drugiej połowie wrócił "stary, dobry" niedokładny Cuadrado-jeździec bez głowy, który każdą akcję musi pociągnąć sam. W pierwszej połowie najlepszy na boisku, w drugiej - obok Sturaro - najgorszy.

A Stefano to w ogóle inna bajka. Nie chce mi się nawet nad nim pastwić bo o jego nieprzydatności napisano już wszystko, ale cały czas jest dla mnie niepojętne, jak piłkarz na tym poziomie może być tak drewniany i nie potrafić podać celnie piłki do najbliższego kolegi. Poważnie, każde podanie Sturaro, które nie szło do tyłu, było chyba niecelne. :facepalm2: Wyjątkiem była sytuacja, w której wystawił piłkę Marchisio - na marginesie - kolejnemu, który zaliczył dziś bardzo przeciętne zawody.

No ale dobra, 3 pkt odhaczone, Pescara klepnięta, zatem koniec z narzekaniem. Wracamy do operacji: Barcelona z nadzieją, że z Dybalą wszystko w porządku. :ok:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 17:02

Na 99% jestem przekonany, że Dybala wypada z meczu z Barka. Stururu n atrequ
:rotfl:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 17:03

Druga połowa kopanie się po czole. No ale co się dziwić? Mając na ławce takich wirtuozów jak Sturaro czy Lemina, zamiast nawet jeźdźców bez głowy skrzydłowych, którzy jednak zawsze potrafią coś pociągnąć - to tak to wygląda. Ech, chyba Hat-Trick w barwach Juventusu jest niemożliwy, nawet jeśli chodzi o takiego snajpera jak Higuain. Najważniejsze że po pierwszej połowie było już pozamiatane, nie było nerwówy. Jednak zawsze lepiej byłoby dobić takiego rywala, bo ewentualny kontaktowy gol może wprowadzić niepotrzebne zamieszanie w naszych szeregach. Mecz bez historii.

:juve: :juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany