Serie A 16/17 (31): JUVENTUS 2-0 Chievo Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 21:59

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:36

Bardzo fajne drużynowe zachowanie przy drugiej bramce. :ok: Musimy tą słabą Barke trzasnąć. Rugani niezła burę dostał od Buffona :D


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:38

No nic, fajny meczyk, Higuain goni Dzeko. Juventus krok od Scudetto. Dybala wraca do formy.


Teraz czas na Barcelonę, która pierwszym garniturem dostała oklep od Malagi.


szykujcie dupy marudy :prochno:


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:38

No nie spodziewałem się, że tak dobrze będziemy wyglądać. Znów nie graliśmy całkiem na pełnej, ale duzo przyjemniej się to oglądało. Dybala dobry mecz, szkoda że nie strzelił dziś bo zasługiwał na gola. Higuain to jest potwór, nie wierzę, że nie trafi nic przeciwko Barcelonie. Wielka szkoda, że nie ustrzelił hat-tricka bo miał do tego jeszcze 2 bardz dobre okazje.


Ok zaraz zabieram się za oglądanie Barcelony z Malagą i już nie mogę doczekać się wtorku. Pokażmy, że potrafimy.

#FinoAllaFine


Poprostu Dokładnie tak :ok:
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2017, 22:50 przez koki90, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:39

Z plusow kolejne zwyciestwo zblizajace nas do Scudetto oraz srubowanie rekordu u siebie. Dybala i Pipita odzyskuja forme we wlasciwym momencie. :ok:

Barca na kolanach. Bedziemy w duzo lepszych nastrojach.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:40

Pierwsze kilka minut drugiej połowy to ataki gości, ale udało się nam ogarnąć i wreszcie wyglądało to tak, jak ma wyglądać, czyli cisnęliśmy i gol na 2:0 wisiał w powietrzu.

2 gole Higuaina po 2 świetnych akcjach Dybali - właśnie tak powinna wyglądać ich współpraca.

Jeszcze tylko wyeliminować błędy w obronie i będzie dobrze.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:41

No i git


Obrazek
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:43

Wszystko pięknie ładnie, ale nie mogę zrozumieć, jak to możliwe, że sztab olał po całości rozgrywanie kornerów. Równie dobrze moglibyśmy oddać piłkę rywalowi za darmo. Zero pomysłu.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:43

koki90 pisze: Ok zaraz zabieram się za oglądanie Barcelony z Malagą i już nie mogę doczekać się wtorku. Pokażmy, że potrafimy.

#FinoAllaFine
Musze cie zmartwic bo grali o tej samej godzinie, a wynik to 2:0 dla Malagi.
Dybala był kreatorem dwóch bramek, a to podanie przeszywajace które przestrzelil Igla.. :bravo: Nie potrzebny Pjanic tylko ktoś za Sturaro.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:44

Dwa jajo jak najmniejszym nakładem sił, brak kontuzji i euforia z powodu porażki Barcelony. Ale nie podpalajcie się tym bo wtorkowy mecz będzie inny. Po tej porażce Barcelonie została tylko LM więc zepną doopy. Może być dobrze we wtorek ale nie patrzcie na wynik Barcy poprzez pryzmat tego meczu bo to tak jak patrzeć na nas poprzez pryzmat meczu z Genoą, która nam nie leży podobnie jak Barcelonie Malaga.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:46

PlanetJuve pisze: Ok zaraz zabieram się za oglądanie Barcelony z Malagą i już nie mogę doczekać się wtorku. Pokażmy, że potrafimy.

#FinoAllaFine
Na Eleven będzie teraz powtórka. O to mu chodziło.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:50

W końcu nawet przyjemnie się to oglądało :)


#AllegriOut
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:54

Przyjemnie się patrzy na Higuaina :ok:. Z Tevezem zrobiliby świetny duet.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:55

alessandro1977 pisze:Dwa jajo jak najmniejszym nakładem sił, brak kontuzji i euforia z powodu porażki Barcelony. Ale nie podpalajcie się tym bo wtorkowy mecz będzie inny. Po tej porażce Barcelonie została tylko LM więc zepną doopy. Może być dobrze we wtorek ale nie patrzcie na wynik Barcy poprzez pryzmat tego meczu bo to tak jak patrzeć na nas poprzez pryzmat meczu z Genoą, która nam nie leży podobnie jak Barcelonie Malaga.
Euforii tu nie odnotowalem, ale porazka Barcelony nie jest przypadkiem i powinna nas cieszyc w kontekscie wtorkowego meczu. Oni notuja dosc sporo wpadek w tym sezonie, takze po drugim meczu z PSG dostali bodaj z Deportivo (zmeczenie zmeczeniem, ale te odrobione straty mialy ich rzekomo uskrzydlic). W LM tak czy inaczej by sie na nas spieli, a dzisiaj oblali test generalny nie wykorzystujac remisu Realu i to jest fakt. Od pewnego momentu grali w dziesiatke i zapewne to odczuja.

Przyjemny dla oka mecz po naszej stronie. Mam wrazenie, ze nasi mieli wiecej energii, tak jakby w ostatnim czasie faktycznie Allegri nalozyl na naszych dodatkowe treningi, ktore teraz zaczynaja procentowac.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2017, 22:58

pumex pisze: Cóż, mecz jak mecz. Nudy jak zwykle, rzygać się chce. Tyle dobrego że chociaż wygrywamy, bo akcji zagrażających bramce Chievo mieliśmy tyle co kot napłakał.
Pumi, znowu? To może jakiś refluks? ;) Nie przesadzajmy, mecz naprawdę niezły, tym bardziej że za 3 dni Barca. Rysio na prawej naprawdę słaby, klapki na oczy i aby wrzucić na pałe w pole karne. Trochę się dzisiaj zdziwiłem że gramy twardo tym 4-2-3-1 skoro nie mamy do tego zawodników, bardziej obstawiałem 4-3-1-2. Tak sobie dzisiaj myślałem co by było gdyby na lewej zamiast Sturaro biegał Sanchez,albo ktoś jego pokroju, byłaby moc. W każdym bądź razie i gra i wynik cieszy, tym bardziej chwilę przed Barcą. FJ!


Zablokowany