Serie A 16/17 (31): JUVENTUS 2-0 Chievo Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 00:01

PlanetJuve pisze:
koki90 pisze: Ok zaraz zabieram się za oglądanie Barcelony z Malagą i już nie mogę doczekać się wtorku. Pokażmy, że potrafimy.

#FinoAllaFine
Musze cie zmartwic bo grali o tej samej godzinie, a wynik to 2:0 dla Malagi.
Są powtórki, dekodery z funkcją nagrywania dwóch kanałów jednocześnie, magia i czary, witamy w XXI wieku. :P
Wystarczy, że geniusze w Eleven co prawda wspaniałomyślnie nie zdradzili wyniku ale palnąć, że Barca będzie podchodzić do wtorkowego meczu w dużo gorszych nastrojach już musieli. :confused2:

Co do meczu z Chievo, zaskakująco wysokie tempo. Sandro, Khedira, Igła w formie. Dybala jak na swoje możliwości chyba też.
Słaba Barca, my jak skowronek na wiosnę. :prochno:


calma calma
celtu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2016
Posty: 36
Rejestracja: 02 listopada 2016

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 00:53

Nawet przyjemnie się to dzisiaj oglądało.Może nie był to jakiś wielki mecz,ale przynajmniej nie popełniliśmy morderstwa na futbolu co wcale takie oczywiste nie było.Dybala był ostatnio mocno pod formą,ale dzisiejszy mecz bardzo przyzwoity.Miał kilka irytująco niecelnych zagrań jednak w porównaniu do wcześniejszych spotkań niebo a ziemia.Higuain to środkowy napastnik którego w Turynie nie widziałem od czasów Trezeguet.Ani nasze zwycięstwo i żwawsza gra,ani potknięcie Barcelony mnie specjalnie nie nastrajają w kontekście dwumeczu.Mamy swoje braki i wady ale i Barcelona ma swoje.W związku z tym że z drużynami tego kalibru spotykamy się niezwykle rzadko nie mam tak naprawdę pojęcia co może zadecydować o naszym ewentualnym zwycięstwie.Jesteśmy trochę jak Yeti.Każdy słyszał i wie ale nikt nie widział.Brakuje mi we Włoszech silnego rywala potrafiącego nawiązać z nami walkę.Z całym szacunkiem do projektów Napoli i Romy,ale stawianie ich w opozycji do Juve to kiepski żart.Jestem dobrej myśli bo sądzę że stać nas na awans,ale gdy zastanawiam się co może być decydujące to widzę jeden wielki znak zapytania


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 11:44

Mrówa dostał od razu czerwo i dymisję z forum, że zniknął jego post jak kiedyś ludzie znikali w Związku Radzieckim ? No tak demokracja :prochno:



Wczoraj zagraliśmy na prawdę bardzo fajne spotkanie, dużo lepiej wyglądaliśmy przede wszystkim fizycznie niż Barcelona, uważam, że to będzie bardzo ważny aspekt w starciu z Barcą.

Barzagli super mecz, czyścił wszystko, szczególnie w powietrzu jest niesamowity.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 14:22

Cieszy powrót (o ile nie jednorazowy) starego dobrego Dybali i bramki Igły. Jeśli Max nie zawali i nie ustawi zespołu defensywnie, to mamy duże szanse z Barcą.


Zablokowany