LM 16/17 (1/4): JUVENTUS 3-0 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 08:03

Nie wiem skąd w Was tyle emocji. Ja jakoś jeszcze przed meczem byłem dziwnie spokojny o wynik (sam tutaj pisałem że 2:0 jest w naszym zasięgu). Zagraliśmy bardzo dobry mecz i zasłużenie wygraliśmy :) Mecz można podsumować krótko - niespodzianki nie było :)

Luis Enrique po meczu powiedział, że zasłużenie przegrali ale w Barcelonie są w stanie strzelić 4 gole. Dla mnie to już nie jest wiara w swój zespół a brak szacunku do Juve.

Co do błędów Marciniaka. Nie uznał prawidłowo zdobytego gola (brak spalonego Khediry)? Przecież gdyby nie wcześniejszy gwizdek to Umtiti na 99% by tę piłkę wybił. Poza tym Mario powinien wylecieć z boska za brutalne wejście nakładką a Polak nie odgwizdał nawet faulu. Dlatego uważam, że arbiter popełnił kilka błędów ale jak na taki mecz jego pracę w skali szkolnej trzeba ocenić na -5.

PS. W Barcelonie liczę na skromne zwycięstwo. FJ!


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 08:13

Wynik idealny. Wreszcie wraca stary dobry Dybala, walczył, wszędzie go było pełno. Igła mógł strzelić dwie bramki, mam nadzieję że się odblokuję w LM. Barca slabiutko. Max wyciągnął wnioski z meczu z Napoli i odrobił lekcje z ostatnich meczy Barcy. Jeśli nie nastąpi zespołu defensywnie i znów zaatakujemy, to mamy półfinał.

Marciniak w drugiej połowie dramat.

W LM może nam zagrozić tylko... brak zmienników . Wyszły zakupki pod 352...


shaggy1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2013
Posty: 35
Rejestracja: 29 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 08:39

Byłem dziwnie spokojny o wynik. 2:0 brałbym z pocałowaniem ręki, ale 3...
;) Jak dla mnie mamy półfinał. Nie jesteśmy panami z PSG. Widać głód w tej drużynie. ps. My jedziemy Barce 3:0, a Pogba szykuje się do meczu z Anderlechtem.... :smile:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 08:43

Ktoś coś tam pisał o jęczydupach, jakichś wiosnach etc. Dołączam się, uwielbiam takie chwile gdy okazuje się, że moja racja jest bardziej mojsza*.
szczypek jakoś na wakacjach pisze:
pumex pisze:Rzeczywistość wygląda tak, że Mrozzi i inni (no offence przyjacielu ;) ) co roku przekonują o ile to jesteśmy mocniejsi a faktyczny dystans sportowy do tych przed nami nadal jest mniej więcej ten sam, o dystansie finansowym nie wspominając, bo ten rośnie z roku na rok.
Cię pinkolę, rok temu byliśmy w finale LM, w poprzednim sezonie odpadliśmy z Bayernem, co wstydem nie jest. 5 lat temu sukcesem było zwycięstwo we Włoszech, a teraz Serie A pykamy na dwójce. Spokojnie możemy rywalizować z każdym zespołem w Europie, ale urfa nie idziemy do przodu... Nie ma w Europie zespołu, który jakościowo odstawałby jakoś wybitnie mocno, jesteśmy w gronie tych najlepszych, gdzie decydują detale, to wszystko.
Pumi z dobrobytu też się w upie może poprzewracać, jesteś idealnym przykładem.
;)
*jest to bardzo częsty przypadek


Mandzu <3


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 08:55

Obrazek

Obrazek

Obrazek


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 09:07

mam pytanie, jeśli uda nam się przejść, a jest na to bardzo duża szansa, to martwię się, żeby nie trafić w 1/2 na zwycięzcę Bayern/Real, bo to byłoby zbyt dobry układ dla pozostałych drużyn.

I pytanie lepiej zagrać dwumecz w półfinale z Bayern/Real a finał np z Atletico/Monaco czy właśnie kogoś takiego na pófinał a jeden mecz w finale z Bayern/Real ??


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 09:16

szczypek pisze:

Mandzu <3
Messi trochę burak, owszem było tam jakies starcie ale Mario go przeprasza, obejmuje, chce pogadać, a ten jakieś fochy. Komuś się od kasy i oszustw podatkowych w głowie pomieszało? Czy może królewna czuje się zbyt wielkim piłkarzem? Ogólnie z reguły nic do niego nie mam ale takie coś jest niezbyt ładne i mnie zirytował.
Ale to ich problem :)
Najważniejsze 3-0, w rewanżu coś strzelić i nie murować bramki :hellyes:


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 09:26

rammstein pisze:mam pytanie, jeśli uda nam się przejść, a jest na to bardzo duża szansa, to martwię się, żeby nie trafić w 1/2 na zwycięzcę Bayern/Real, bo to byłoby zbyt dobry układ dla pozostałych drużyn.

I pytanie lepiej zagrać dwumecz w półfinale z Bayern/Real a finał np z Atletico/Monaco czy właśnie kogoś takiego na pófinał a jeden mecz w finale z Bayern/Real ??
Ja wolałbym Real/Bayern w półfinale. Jeśli mamy wygrać tę edycję to musimy być w stanie w dwumeczu wygrać z każdym a JStadium to nasza twierdza. Jeśli komuś mamy się rewanżować za finał LM, niech będzie to Borussia.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 09:35

LordRahl pisze: Messi trochę burak, owszem było tam jakies starcie ale Mario go przeprasza, obejmuje, chce pogadać
W szczerość intencji Mario to ja bym nie wierzył. Przy całym szacunku za wykonaną pracę i asystę - ładował im się w nogi całym swoim cielskiem.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 09:35

Macie jakiś link może gdzie obejrzę studio pomeczowe w Canalu+?


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 09:44

Łukasz pisze:
LordRahl pisze: Messi trochę burak, owszem było tam jakies starcie ale Mario go przeprasza, obejmuje, chce pogadać
W szczerość intencji Mario to ja bym nie wierzył. Przy całym szacunku za wykonaną pracę i asystę - ładował im się w nogi całym swoim cielskiem.
Ciężko z tym polemizować, bo wiadomo że on tak gra, zwłaszcza jak jest nakręcony. Jednak z drugiej strony po akcji próbował zachować się ładnie ;) To tak jakbyś grał na meczu, była ostra walka, a ktoś po spotkaniu przychodzi pogadać i masz focha :think: (oczywiście przy założeniu, że nikt nie robi nikomu specjalnie krzywdy, a to Mario nie posądzam)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 09:56

5 cm nad chodnikiem wolnym spacerkiem do biura. Na wejściu duma i troszkę podśmiewania z kolegów Barcelończyków. Piękny, piękny dzień.


Czy możemy napisać teraz o wyrachowanym, cynicznym, walczącym
Juve ?

:prochno:


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 09:58

zagroo pisze:Macie jakiś link może gdzie obejrzę studio pomeczowe w Canalu+?
Polecam poniższe:

https://youtu.be/2S8KWiC1vsk

https://youtu.be/ZKVcklVwxzo - troszkę ciepłych słów pod adresem Juve od Ruuda Gullita :smile:
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2017, 10:18 przez dp10, łącznie zmieniany 1 raz.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 10:08

Nareszcie. Od dłuższego czasu marzyło mi się jakieś spektakularne zwycięstwo. Bayern, Real czy Barcelona dość regularnie klepały inne drużyny, czasem ich nawet poniżając - ot chociażby mecz Bayernu z Arsenalem. Juve grało zawsze spokojnie i wyrachowanie, wygrywając jedną, maksymalnie dwoma bramkami. Dzisiaj się to wszystko zmieniło. :hellyes: Taki mecz może również dać sporo do myślenia innym zawodnikom w kontekście dołączenia do Juve. Widzą, że jest to klub już z absolutnej czołówki i nie ma co wybrzydzać.

Pięknie! :P


Obrazek
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2017, 10:12

Supersonic pisze:Pan Massimilano Allegri. :czytaj:

Od jutra nie pije piwa, Zbieram na Cardiff.


Jak zobaczę oczy Buffona wgapione w puchar to się poryczę.

I ja też, fajki też rzucę wtedy :C :D


Zablokowany