LM 16/17 (1/4): JUVENTUS 3-0 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:00

Siema! :D

Zadoścuczynienie, zemsta za nieszczęsny berliński finał stała się faktem!:dance:
Dawno mnie tu nie było, też przez to, że mimo iż kocham Juve minimum tak bardzo jak część z Was mnie nie lubi, ale nieważne, dziś jest nasze święto mimo wszystko.
Również mimo dotknięcia Champions League przez liberalną rzeczywistość. Myślę, że gorszego dnia do takiego genialnego zwycięstwa nie mogliśmy sobie wybrać, ale skoro It's Time....to
It's Time!

Cieszę się niemalże tak mocno jak się tamtej feralnej berlińskiej nocy smuciłem, tamte łzy bolesnej porażki(*) zostały dziś przelane w łzy szczęścia.
*cholera, do dziś mam nieodparte wrażenie, że z tamtej największej polskiej grupy fanów Juve oglądających mecz w Berlinie, to ja wraz z pewnym innym forumowiczem najbardziej płakałem...)

Wygrana takim wynikiem i stylem przeciwko żadnemu innemu rywalowi smakowałyby mi tak cholernie słodko jak takie coś przeciw barcelonie.

Allegri odmienił Juve, przy nim nie gramy z kupą w gaciach, przy nim gramy z jajami, nie jesteśmz popierdółkami jak bywało to za.... Conte. Lub i w feralnych czasach upokorzeń przed erą Conte, kto miał wątpliwości, że jesteśmy już absolutnym topem europejskiej piłki ten dziś powinien dostać odpowiedź.

Sempre pu'i Allegri(?...był taki transparent zjeszcze jednzm włoskim śłowem ale zapomniałem ....

Jest czego żałować po tym mecczu-żaden z trójki Pique, Neymar, Rakitic nie otrzymał żółtej kartki i zawieszenia na rewanż :-(

Ale nagroda Fair Play wędruję natychmiast po raz wtóry do barcelonki. Kopanie piły wokół leżącego Mandżura to szczyt bezczelności i chamstwa, zdegradować ich do Serie B!

Fino Alla Fine, Forza Juventus! :D :dance:
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2017, 23:02 przez Antek666, łącznie zmieniany 2 razy.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:00

Pan Massimilano Allegri. :czytaj:

Od jutra nie pije piwa, Zbieram na Cardiff.


Jak zobaczę oczy Buffona wgapione w puchar to się poryczę.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:02

Mamy to, zero z tyłu! Jest rewelacyjnie ale różnice między fazą ataku i obrony nadal zbyt duże, cofamy się za głeboko. Dużo w tym było szczęścia, Barcy nie chciało wpaść, to nie jest ich sezon co dobrze wiedzieliśmy ale u nas przy prowadzeniu obudziła się namiętnie hodowana w lidze maszkara. Dekoncentracja, proste straty i krycie na radar na trzydziestym metrze, tak nie może być. Bonucci przegrywał pojedynki z Suarezem i było bardzo gorąco. Poza postawa dwóch zmienników tyle z negatywów. Jak to możliwe, że Marchisio gra z Chievo 90 minut a na Barcę wprowadzamy Lemine i Rincona, którzy zawodzą pod każdym aspektem w każdym miejscu boiska?
Dybala odpala w najważniejszym momencie, Alves poza sytuacją Iniesty rozgrywa dokładnie to po co został sprowadzony. Cuadrado swoim stylu w najważniejszych meczach najwyższy poziom.
Nie mamy prawa tego spaprać, szybki gol na Camp Nou i spokój do końca.


calma calma
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:06

I jak gamonie?

Mówiłem po meczu z Napoli, ze wygramy i stało sie to faktem.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:07

Lypsky pisze:I jak gamonie?

Mówiłem po meczu z Napoli, ze wygramy i stało sie to faktem.
Sorry ziomuś, nie generalizuj nas :prochno:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:08

Antek666 pisze:Siema! :D
No siema :D Na trzy-cztery zza winkla wyskoczy JuveCracow :prochno:

Nie no, Panowie. Jest pięknie. Przed meczem nie dałbym sobie wmówić, że ugramy 3:0. Ba, nie dałbym sobie wmówić, że zachowamy czyste konto. Takimi wieczorami człowiek wie, że to kibicowanie jednak ma sens, mimo że na cztery weekendy w miesiącu przez trzy bolą oczy od tej gry. Grazie ragazzi.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:09

Proszę, nie spier***my tego! Tylko tego pragnę! Popełnię seppuku, jeśli przeklęta remontada znów się wydarzy.
Barca nie istnieje w stałych fragmentach gry, ma tragiczną obronę, przeciętną pomoc... tylko MSN robi różnicę. Taka nierówna drużyna nie zasługuje na 1/2 finału LM. Nie po przegranych 4:0 z PSG i 4:0 z Juve (tak! jedną bramkę nam niesłusznie zabrano!).

Szkoda zmarnowanych szans. Powinni dostać 5:0 w Turynie.

Wiem jedno, nie możemy się zamknąć na Camp Nou. Trzeba mądrze grać pressingiem i kłuć rywala. Wpadnie nam jedna bramka i Barca "papa". Stawianie muru od pierwszej minuty to będzie zbrodnia.

Forza Juve!


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:15

LordJuve pisze:4:0 z Juve (tak! jedną bramkę nam niesłusznie zabrano!).

Szkoda zmarnowanych szans. Powinni dostać 5:0 w Turynie.
Ale takiego wyniku nie ma i dlatego trzeba grać rozważnie za tydzień. Ale czuję to ugramy to!


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:17

pumex pisze:
Antek666 pisze:Siema! :D
No siema :D
Obaj -> wspominałem o pogodzie w Turynie nie bez przyczyny (parę stron wcześniej). Przeżywaliśmy na tym forum chwile przed finałem w Berlinie, dzisiaj przeżywamy spotkanie Barcy w Juventusem podobne do spotkania początkującej feministki z pracą kelnerki.
Ja dzisiaj ten triumf czułem, chociaż niekoniecznie bezbramkowy.
Spotkałem dzisiaj gościa, którego nie lubię. Rozmawiał z jakimś gościem, którego nie znam, i mówił 'Dzisiaj jedynka w meczu Juventusu. Nie tyle jestem za Juve, co anty-Barca'. Gdyby nie drugie zdanie, powiedziałbym mu 'graj handicap -2 na juve', miał pecha (+nie wiadomo czy by posłuchał). Pewnie spytacie, czy ja postawiłem, że nasz team wygra minimum trzema bramkami? Chyba was powaliło, nie obstawiam juve w lm xd :prochno: :D :papa: :redface: :angry:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:17

Dunio333 pisze:
Ale takiego wyniku nie ma i dlatego trzeba grać rozważnie za tydzień. Ale czuję to ugramy to!
No jasne, ale nasz przeciwnik jest nieprzewidywalny... no chyba, że mecz z Malagą być dla nich początkiem trendu spadkowego, wtedy nie będziemy mieć problemu na CN.

Podstawowa zasada: nie stawiać autobusu. Jedną bramkę musimy strzelić. Barca powinna grać jak najdalej od naszej bramki. Sami widzieliście, że jedno "dream pass" od Messiego może im otworzyć drogę do bramki. Refleks Buffona - czy ten gość ciągle ma 25 lat?! :o


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:18

No nic trzeba mówić od dzisiaj Mister Allegri, nie inaczej :bravo:
Piękny mecz, Marciniak trochę w drugiej nie ogarniał, to fakt.

Nie powtórzyć błędu PSG i nie jechać z murarką na CN. Swoje konsekwentnie, najlepiej coś wturlać u nich. Ale już nasz trener to wie najlepiej.

Mister Allegri :
“Juventus have respect for Europe and above all are respected in Europe. That is the greatest result of my three years here.”


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:19

BTW Nie wiem jak jest za granicą ale u nas szyba wybita w autokarze BvB ma zdecydowane pierwszeństwo przed naszą wygraną także marzenia o tym, że wynik okrąży świat i wszyscy klękną przed Juventusem... nie tym razem. :P

PS Szanujmy się, to jest ćwierćfinał, należy fejm zgarniemy po finale. ;)


calma calma
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:19

Zabójcza skuteczność w ataku, inteligencja w obronie, super Giorgio i super Gigi i mamy to! :bravo:

Piękny wieczór :)


Obrazek
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:20

Brawo chłopaki :bravo: szkoda, że nasze zwycięstwo jest trochę w cieniu w obliczu wydarzeń z Dortmundu.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:20

Tak jest, na flashcore jeden strzał celny dla Barcy, ale Buffon nam ratuje dupe. To jest dopiero dzik. Powinniśmy zagrać mniej więcej jak dziś. Barca prawie wcale nie zbliżała się do naszej 16. Coś pięknego.


Zablokowany