LM 16/17 (1/4): JUVENTUS 3-0 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 14:45

Cabrini_idol pisze:Oficjale i media w Neapolu wiedzą komu będą kibicować :

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5988508D

Jezus Maria, co jest nie tak z tym klubem i ludźmi.
Jakos mnie ten ten fakt nie grzeje ani nie ziebi. Robia to na wlasna odpowiedzialnosc :whistle:

A jesli chodzi o potyczke, nie zalezy mi na niczym innym jak wreszcie zobaczyc pelne zaangazowanie na boisku u naszych zawodnikow. Wiem, powtarzam sie.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 16:25

Marciniak będzie gwizdał. Super. Właśnie jego chciałem. Mniejsze szanse dla pajaców na odgrywanie swojego cyrku


xavi79

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2015
Posty: 9
Rejestracja: 03 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 17:25

Według mnie w 1 wszym meczu 2-0, ew 3-1 dla Juve. ( oczywiście 2 opcję wolę ) .
To co w tym momencie prezentujemy i oferujemy w 2 lini to jest kpina :shock: a i obrona nie jest monolitem.
Powinniście przejechać się po nas we wtorek i wszystko na to wskazuje.
Brak Busquetsa, wyjazd na Malagę a teraz do Turynu, Tridente odcięte od tlenu, Rzeczowy i sprawiedliwy Marciniak...
Nie podoba mi się i czuję porażkę we Wtorek.
Może jedną wepchniemy, typuje 3-1 dla Was.

Aha, w rewanżu pachnie mi remisem., Juventus to nie PSG :czytaj:


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 18:25

xavi79 pisze:Według mnie w 1 wszym meczu 2-0, ew 3-1 dla Juve. ( oczywiście 2 opcję wolę ) .
To co w tym momencie prezentujemy i oferujemy w 2 lini to jest kpina :shock: a i obrona nie jest monolitem.
Powinniście przejechać się po nas we wtorek i wszystko na to wskazuje.
Brak Busquetsa, wyjazd na Malagę a teraz do Turynu, Tridente odcięte od tlenu, Rzeczowy i sprawiedliwy Marciniak...
Nie podoba mi się i czuję porażkę we Wtorek.
Może jedną wepchniemy, typuje 3-1 dla Was.

Aha, w rewanżu pachnie mi remisem., Juventus to nie PSG :czytaj:
Ja bym juz wolał 1 opcje 2:0

bo wtedy barca musi mam strzelić 3 gole a prz 3:1 tylko 2

Juve - Barca 2:0
Raca - Juve 3:1 Awans Juve tak będzie


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 18:37

Mam nadzieje, że w tym dwumeczu pokażemy, że ta słynna obrona to nie rozdmuchana legenda wytworzona na słabeuszach w Serie A tylko prawdziwy mur nie do przejścia. Mam nadzieje, że Dybala się odblokuje i zagra w końcu w pełni dobry mecz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 19:56

Coraz więcej optymistycznych postów. Lubię to.

Barcelona jest do przejścia. Szanse 50 na 50. Forza Juve !


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 20:32

dawno nie grałem na Juve z handi... poszło -1 :) Kiedy jak nie teraz?
Gra z Chievo wlała choć trochę optymizmu. W tym jednym meczu było więcej okazji strzeleckich niż w kilku pozostałych razem wziętych :) A i ambicji i chęci grania też jakby im przybyło.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2017, 21:48

Żyję już tym meczem. Nie mogę się doczekać. :dance:

Przez pewien czas miałem złe przeczucia, ale ostatnio jednak, coraz bardziej czuję, że to może być ten rok! :lol:

Orientuje się ktoś, czy będzie jakaś oprawa na ten mecz? W zeszłym, przy okazji meczu z Bayernem powstał wielki napis "Be Heros", teraz meczowy hasztag to "ItsTime" (przynajmniej na to wygląda) - może będzie coś w tym kierunku na trybunach? Miło by było. :)


Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2017, 15:10

Może ktoś polecić jakąś stronę ze streamami, która ma dobrze działającą opcję premium? Sopcasty, Acestreamy czy linki z reedita znam. Na mecz tej rangi chcę mieć jednak pewność, że mi nie będzie się przycinało i jestem skłonny zapłacić tę dyszkę byleby mieć pewność, niemniej nie jestem ostatnimi czasy w temacie gdzie to można zrobić. Za pomoc z góry dziękuję.


FORZA JUVENTUS !!!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2017, 15:41

Alexinhio-10 pisze:Musimy zagrać tak jak Malaga, czyli atakować, atakować i jeszcze raz atakować. Mam nadzieję że Max ogarnął, że z takimi zespołami nie można się cofać, bo prędzej czy później i tak coś strzelą.
Cabrini_idol pisze:Oficjale i media w Neapolu wiedzą komu będą kibicować :

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5988508D

Jezus Maria, co jest nie tak z tym klubem i ludźmi.
Upośledzenie umysłowe level hard. Jacyż oni muszą być zakompleksieni.
Dzisiaj w Neapolu biznes kwitnie.

Obrazek

***

Nareszcie! Szczerze mówiąc od momentu losowania miałem w nosie duell w Neapolu, mecz z Chievo, w głowie tylko Barcelona - w pracy, w domu, na treningu, na zakupach, nie było pięciu minut bym nie myślał o tym meczu. Idę przez miasto, obok sklepu sportowego, widzę na wystawie twarz Messiego - automat, nie da się od tego uciec.

Cieszy mnie niezmiernie fakt, że mamy do dyspozycji praktycznie pełny skład, brakuje tylko Pjacy, szczerze mówiąc znając nasze wrodzone problemy kadrowe, brałbym w ciemno i z pocałowaniem ręki opcję przystąpienia do tego spotkania bez jednego zawodnika - w dodatku rezerwowego (choć często używanego).

Układałem ten mecz wielokrotnie w głowie, rozgrywałem go na wiele sposobów i jestem praktycznie pewien, że nawet jeśli nie uzyskamy dobrego wyniku w pierwszym spotkaniu, to kwestia awansu nie będzie przesądzona. Juventus jak to Juventus - najprostsze sytuacje potrafi skomplikować, a gdy jest pod ścianą skazany na pożarcie, to radzi sobie bardzo dobrze. Mam nadzieję, że Allegri nie będzie cudował ze składem, bo już wczoraj widziałem jakieś dywagacje na TuttoJuve z Sandro i Kwadwo, że szanse 50/50. :facepalm2:

Trochę martwi mnie, że Barcelona zagrała taką chałę w Maladze, gdyby wygrali gładko 0:2/3 jakoś bardziej spokojny bym był o ich "mental", pewnie będą chcieli sobie przeładować magazynek. Nie wierzę, że dwa mecze pod rząd nie strzelą bramki.

Gdyby nie fakt, że jestem liderem w typerze w klasyfikacji "Juventus", to napisałbym jaki wynik typuję, ale spokojnie - jutro wygramy. ;)


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2017, 16:05

Nie będzie łatwo. Nie będzie przyjemnie.
Mam wielki respekt w stosunku do ofensywy Barcelony.
Z drugiej strony wierzę w Allegriego i jego zmysł taktyczny. Nie mam zielonego pojęcia jak zakończy się ten dwumecz, ale już teraz wiem, że będą to niesamowite spotkania.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2017, 16:08

Tuttosport przewiduje Sturaro za Mandzukicia, mam nadzieję, że to tylko zasłona dymna, choć....Sturaro już w jednym ważnym meczu z Hiszpanami miał wybitny występ.

Tak jak mówi Vini, od kilkudziesięciu dni nie liczy się nic innego tylko jeden wieczór. Zapewne nie tylko dla nas, dla piłkarzy również :)


samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2017, 16:33

Wszystko co chciałbym napisać to #ItsTime :hellyes: :koszulka: :juve: Ja od momentu wylosowania Barcelony jakoś wierzę, że to ten czas :whistle: nie obchodzi mnie dywagacja nad tym kto i w jakiej taktyce ma zagrać. Jaki styl gry obierze Stara Dama.JUVENTUS musi być kolektywem - od zarządu,piłkarzy,trenara,sztab szkoleniowy i Nas Kibiców, także tego Bracia...FORZA JUVE

Już nie mogę się doczekać :czas: Jak dziecko na prezenty z komunii :D :prochno: [/b]


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2017, 17:15

Panowie, nie miałem okazji oglądać meczu z Chievo, ale z tego, co widziałem na obszerniejszych skrótach i viedo na YT z występem Dybali to wnioskuję, że nasz młody Argentyńczyk całkiem fajnie sobie poczynał. Forum też w ostatnich dniach nie mogłem śledzić na bieżąco, więc nie wiem czy ktoś już zwrócił na to uwagę, ale...

zauważyliście, że z ostatnich trzech bramek, w których udział miał Dybala (tzn drugi gol Pipity z Napoli i jego dublet dwa dni temu), Paulo za każdym razem zagrywał prawą nogą? Jasne, że poza wyłożeniem piłki Higuainowi przy pierwszej bramce z Chievo nie były to zbyt skomplikowane zagrania, ale i tak bardzo mnie cieszy, że Dybala nie ogranicza się tylko do lewki, co było bardzo irytujące. Raz, że dzięki temu, że nie kończy każdej akcji zejściem na lewą nogę nie jest tak czytelny dla rywali, a dwa, że na pewno sam przez to zyskuje większą pewność siebie. Mam nadzieję, że faktycznie Paulo właśnie odnalazł formę bo będzie jutro bardzo potrzebny. :ok:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2017, 17:43

Poulinho pisze:Tuttosport przewiduje Sturaro za Mandzukicia, mam nadzieję, że to tylko zasłona dymna, choć....Sturaro już w jednym ważnym meczu z Hiszpanami miał wybitny występ.
Szczerze mówiąc mam czujkę od wczoraj, że Max zostawi kogoś z duetu Sandro/Mandzukic na ławce, by mieć w trakcie meczu ofensywną alternatywę, no bo tak na chłopski rozum - jeżeli wyjdziemy bez niespodzianek, to jaką ofensywną zmianę może przeprowadzić Allegri?


Zablokowany