LM 16/17 (1/8): JUVENTUS 1-0 Porto (3-0)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
cieslik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2007
Posty: 67
Rejestracja: 19 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 marca 2017, 07:20

CavAllano pisze:
Gajowy Marucha pisze:Mnie tylko zaczynają niepokoić cieszynki Dybali po bramce. Widać, że Paolo robi się coraz bardziej gwiazdorski, ze skromnego chłopaka robi nam się gwiazdeczka w stylu Vidala czy Pogby. Fochy, fryzurka, cieszynka. Tacy nigdy nie grali w Juventusie długo... A sam mecz bardzo "juventusowy", strzelić bramkę i na luzie dowieźć bezpieczny wynik. Mnie pasuje.
Nie przesadzasz? Fryzurę ma taką, jaką obecnie większość młodych chłopaków, modną bez wynalazków (żadnych ciepłych wzorów jak Pogba). Co chcesz od tej cieszynki? Już Chiellini bardziej po bramce pajacuje, bo robi z siebie małpę, Alex pokazywał wszystkim jęzor. :smile:
A tak właściwie... On powiedział, w końcu, jakie jest znaczenie tej cieszynki? Bo albo coś mi umknęło, albo po tej całej "aferze" z Allegrim po zmianie wszystko ucichło.


"Od kiedy przybyłem do Juventusu cel na każdy sezon jest jeden - zdobycie scudetto. Dlatego niezrealizowanie go traktuje jako porażkę." M.Camoranesi
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 marca 2017, 07:46

cieslik pisze: A tak właściwie... On powiedział, w końcu, jakie jest znaczenie tej cieszynki? Bo albo coś mi umknęło, albo po tej całej "aferze" z Allegrim po zmianie wszystko ucichło.
Tak, gest ma symbolizować maskę gladiatora.


Zablokowany