Serie A 16/17 (28): JUVENTUS 2-1 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 22:51

Gratuluję zwycięstwa. Zasłużone. O stałych fragmentach się nie wypowiadam bo:

1) Nic to nie zmieni
2) Nie byłbym obiektywny
3) Jestem na gorąco po meczu



A co do pretensji piłkarzy Milanu, postaracie się postawić na ich miejscu. Też byście je meli pod wypływem emocji (Nie mówię że słuszne czy niesłuszne)


Tak czy inaczej gratuluję! I Forza Milan :facepalm:


Widzew RTS & AC Milan - Wierny zawsze. W dobrych i złych chwilach.
samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 22:52

Alex96 pisze:
samson89 pisze:
[RAF]ErrazoR pisze:ale na koncu mieli zal dupy bacca i galliani znowu bedzie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,ale z 2 strony byla 94.30 sec i byla zmiana w milanie w extra time tak?
Suso dostał czerwoną kartkę bodajże już w doliczonym czasie.
Ciekawe. Nie pojawił się na boisku a dostał czerwo :rotfl:
Znowu dramatyczne sędziowanie... Dawać te powtórki bo nie idzie to patrzeć.
Sorry mój błąd...szybko odpowiedziałem i jeszcze doszły % SOSA


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 22:52

Ivory pisze:To ja już wolę ten minimalistyczny Juvetus z zabójczo skutecznym Higuainem niż grać tak jak dzisiaj, może z lekkim polotem, ale elektrycznie w tyłach. Rzadkie to przeżycie zniżyć się do poziomu gry Romy czy Napoli. ::/:
Ty to tak na poważnie?

Obrazek


W dzisiejszym meczu widziałem Juventus, który chciał całymi siłami wygrać mecz. Piłkarze gryźli trawę i stworzyli więcej sytuacji niż łącznie w kilku ostatnich meczach a Ty mówisz, ze graliśmy jak Napoli czy Roma? Wytrzeźwiej i napisz jutro.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 22:53

Ivory pisze:To ja już wolę ten minimalistyczny Juvetus z zabójczo skutecznym Higuainem niż grać tak jak dzisiaj, może z lekkim polotem, ale elektrycznie w tyłach. Rzadkie to przeżycie zniżyć się do poziomu gry Romy czy Napoli. ::/:
Miałem podobne refleksje w okolicach 80 minuty. Pumex w końcu może zapalić cygaro, jego Juve zagrało tak atrakcyjnie, że nawet Barcelona czy Bayern by się nie powstydziły. Nainggolan jedzie po naszych starych. Potwierdzone info :ok:
Andryk pisze:i stworzyli więcej sytuacji niż łącznie w kilku ostatnich meczach a Ty mówisz, ze graliśmy jak Napoli czy Roma?
Bo tak to wyglądało. Co z tego, że Roma i Neapol stwarzają sobie po kilkanaście sytuacji, jak i tak albo ich nie wykorzystują, albo przez zaniedbania defensywne tracą głupio punkty.

Ostatnio takie emocje z udziałem Juve przeżywałem podczas meczu z Bayernem. Zawsze mam lekkie podejście co do wpadek Juve, wiem że nawet jeśli przegramy, zremisujemy to potem wygramy kolejnych 15 meczy, ale tak straconych punktów bym nie zniósł. Niesamowity Donnarumma. Milan musi się nauczyć gry ze słabszymi klubami i może wrócą do żywych.

Emocje trzymają do teraz. Wow.
Ostatnio zmieniony 10 marca 2017, 22:56 przez wagner, łącznie zmieniany 2 razy.


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 22:54

Milano1910 pisze:Gratuluję zwycięstwa. Zasłużone. O stałych fragmentach się nie wypowiadam bo:

1) Nic to nie zmieni
2) Nie byłbym obiektywny
3) Jestem na gorąco po meczu



A co do pretensji piłkarzy Milanu, postaracie się postawić na ich miejscu. Też byście je meli pod wypływem emocji (Nie mówię że słuszne czy niesłuszne)


Tak czy inaczej gratuluję! I Forza Milan :facepalm:
:ok:

Moim zdaniem, starając się obiektywnie patrzeć: Bacca i spalony - nie do wychwycenia, karny w ostatniej minucie - były wszelkie podstawy ku temu żeby go gwizdnąć. Szczególnie że wcześniej powinny być dwa - ta sytuacja gdzie Bacca zgarnął ręką po nodze... :whistle:

Swoją drogą: co od 70 minuty na boisku robił Pjaca? Aż prosiło się żeby wrzucić za niego Sandro albo Cuadrado, gra od razu by ruszyła. Chorwat oprócz kilku ładnych zagrań nie pokazał nic konkretnego, a w sytuacjach kluczowych był nieskuteczny. Przykre.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 22:54

Ale meczywo. Coś pięknego! Szybki, żywy, dynamiczny. Świetnie się to oglądało i cieszy, że Pjaca coraz lepiej wkomponowuje się w drużynę. Oby tak dalej :)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 22:55

dokładnie emocje trzymały, bo każdy kibic marzył o tym golu w sytuacji gdy druzyna gości przez cały mecz farciła i nic nie chciało wpaść, wtedy nic tak nie cieszy jak gol w 97 minucie :):) moim zdaniem karny zasłużony.

a jeśli ktoś ma psioczyć po meczy o jakims skandalu, to jedynym SKANDALEM w tym meczu była gra Milanu, który aż szok, że dopiero w 97 min stracił drugiego gola


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 22:56

Zapomniałem wspomnieć o kolejnym już kapitalnym meczu Asamoah przeciwko Milanowi. Czemu przeciwko innym drużynom nie może mieć takiej energii? :hellyes:


Obrazek
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 22:57

Dawno nie widziałem tak ciekawego meczu Juventusu, gdzie przy gryzieniu trawy Bianconerich widzieliśmy też stawiającego opór przeciwnika. Wchodzimy w decydujący etap sezonu. Jednak mityczny marzec Maxa? :D Co ten Donnarumma dzisiaj bronił. :shock: Co za meczysko!


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 22:58

Fajnie, ze Pjaca jednak umie grać w piłkę.
Ciekawe co z Mandżurem.

Mam nadzieje, że Milan nie będzie robił szopek. Sędzia się nie pomylił na koniec.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 23:00

widzę, że kibice Milanu piszą o tym ze karny w 95 minucie, podczas gdy były doliczone 4 min. Chyba zapomnieli o tym, że ich pupil dostał chamską czerwoną kartkę i pewnie około minuty schodził z boiska...


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 23:00

Dla rozluźnienia atmosfery komentator Święcicki z ostatnich minut: "Argentyńsko-argentyńskie starcie i kartka dla Argentyńczyka".


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 23:01

Miód na moje uszy, te całe skomlenie że sędzia powinien zakończyć mecz w 94. Piękne spotkanie i fajnie wyglądał ten głód zdobycia bramki. FJ


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 23:03

Gianluigi Donnarumma to już klasa światowa! Mecz trwał dłużej bo byla czerwona kartka.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 23:03

Robaku pisze:Mrozzi, tu po prostu należy polecić wykupienie Eleven a nie jechanie z kradzionych streamów ;D
:ok: ;) Nie ma co polemizować. Ten spalony i karny na Dybali w pierwszej połowie niczym 27:1. :lol:

Do momentu jedenastki myślałem, że ich rozniosę (jeśli ktoś podda w wątpliwość TAKIEGO karnego, jest po prostu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>). To i tak wstyd, że wyciągnęliśmy z tego ledwie 2 bramki. Trzeba jednak przyznać, że takie zwycięstwo smakuje lepiej niż łatwa wygrana 3-0 (która się nam swoją drogą należała). Donnarumma wyciągnął nam z 5 bramek, absolutny MVP meczu. Milan z groźnych akcji miał ledwie tę bramkę ze spalonego. I tyle. Skuteczność dziś u nas delikatnie rzecz ujmując szwankowała, ale reszta imponująca. Najmniejszy wymiar kary. Zwycięstwo cholernie zasłużone.

Sosa przy zejściu, Bacca po meczu, Galliani na murawie. :dance: Poziom mułu. Dobrze, że sędzia nie dał się sprowokować, bo po karnym w ostatniej minucie pobiegli do niego jak po prawidłowej bramce Pjanicia w Mediolanie. :stop:

SCUDETTO O KROK! <3

Aha. Doliczony czas na konto Sosy, który przedłużał zejście. Sędzia zachował się właściwie.


Zablokowany