Coppa Italia 16/17 (1/2): JUVENTUS 3-1 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 08:31

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 1/2 finału Coppa Italia 16/17:
JUVENTUS - Napoli


Czas:

28.02.2017 (wtorek), godzina 20:45


Miejsce:

Turyn, Piemont, Włochy - Juventus Stadium (41 254)

Mecz na żywo:
POLSAT SPORT


Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 09:46

Jeżeli faktycznie myślimy o wygraniu pucharu to trzeba z zaliczką pojechać do Neapolu bo tam będzie gorąco ;)

1-0 (nie byłoby tak zle)
2-0 byłoby idealnym wynikiem ;)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 12:25

Konferencja Maxa;

- Neto zagra od początku.
- zmiany będą fundamentalne w jutrzejszym meczu.
- niawiadomo czy Pjaca zagra od początku.
- Rugani jutro odpocznie. Ciekawe po czym...:facepalm:
- Pjanic powinien zagrać od początku.
- Asa i Licht jutro od 1 minuty.
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2017, 14:45 przez Poprostu, łącznie zmieniany 2 razy.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 12:26

Myślę, że będzie trzeba postawić ten mecz u buka, kurs pewnie będzie słuszny, co rzadko się zdarza w przypadku Juve :D
Napoli jest ostatnio w dołku, z Atalantą zagrali koszmarnie, wiadomo, że na nas się zepną, ale muszą pamiętać, że w sobotę mają wyjazd do Rzymu, a potem rewanż z Realem, także nie możemy tego przegrać.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 15:02

To jest dwumecz, pierwsze spotkanie gramy u siebie - trochę utrudnienie i nie fair. Wygrać jak z Interem rok temu! Dostaliśmy juz nauczky i tym razem na pewno byśmy nie dopuścili do takiej sytuacji jak w ubiegłym sezonie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 15:10

Nic gorszego nie mogło się przytrafić Napoli niż wyjazd w środku tygodnia do najcięższej twierdzy w Europie. Patrząc poprzez ich formę oraz terminarz który już na weekend surfuje im Rome a po niej Real nie sądzę aby wywieźli dobry wynik z Turynu.

Takze obstawiam pewna ale skromna wygraną 2:0 :prochno:


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 16:41

Cabrini_idol pisze:Patrząc poprzez ich formę oraz terminarz który już na weekend surfuje im Rome a po niej Real nie sądzę aby wywieźli dobry wynik z Turynu.
A ja niestety nie podzielam Twojego, jak i zapewne większości, entuzjazmu. Obawiam się wręcz, że to mecz z Realem będzie tym, który sobie ewentualnie odpuszczą. Niby 3:1, niby bramka na wyjeździ, więc teoretycznie skromne 2:0 na San Paolo starczy do awansu, ale jakoś wątpię, żeby Real nie strzelił bramki. Także biorąc pod uwagę powyższe, jak i mentalność Napoli, ich nienawiść do Juventusu, to obstawiam, że bardziej zepną się na Juve oraz Romę w lidze, niż na Real.


Obym się pomylił. :smile:


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 16:43

W tym roku ciężka droga do wygrania Coppa Italia. Mieliśmy już Atalantę, Milan, teraz Napoli, w przypadku awansu w finale pewnie Roma.
Liczę na zaliczkę przed rewanżem 1-0, 2-0 dla będzie git.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 20:16

Powołania na mecz. Juventus squad to face Napoli: Buffon, Chiellini, Pjanic, Khedira, Cuadrado, Higuain, Alex Sandro, Barzagli, Mandzukic, Lemina, Bonucci, Pjaca, Dybala, Asamoah, Dani Alves, Rugani, Neto, Lichtsteiner, Rincon, Audero, Mandragora

Markiz podobno dostał w kolano w meczu z Empoli. Sturaro ma problemu z brzuchem a Benatia ma "gastroenteritis" ( jakieś problemy z żołądkiem i jelitami).


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 21:32

Ciekawi mnie czy Milik może już rozegrać całe spotkanie, bo z każdym kolejnym meczem grywa więcej minut. Fajnie było by jakby obaj Polacy byli na boisku :)

Liczę na czyste konto. To może być podstawą do awansu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 22:14

Vanquish pisze:A ja niestety nie podzielam Twojego, jak i zapewne większości, entuzjazmu. Obawiam się wręcz, że to mecz z Realem będzie tym, który sobie ewentualnie odpuszczą. Niby 3:1, niby bramka na wyjeździ, więc teoretycznie skromne 2:0 na San Paolo starczy do awansu, ale jakoś wątpię, żeby Real nie strzelił bramki. Także biorąc pod uwagę powyższe, jak i mentalność Napoli, ich nienawiść do Juventusu, to obstawiam, że bardziej zepną się na Juve oraz Romę w lidze, niż na Real.
Wszystkie neapolitanskie zrodla zapowiadaja, ze w Napoli spora rotacja, a priorytetem sa mecze z Roma i Realem. Przy tej formie kwalifikacja do LM moze im odjechac, a w Europie tak prestizowe mecze jak ten z Realem to u nich rzadkosc. Musza gdzies popuscic. Nawet Hamsik ma jutro usiasc na lawce.

Gramy u siebie, mamy przed kolejna ligowa kolejka duzy spokoj, w przeciwienstwie do nich. Maja pecha, ze trafil sie im taki kalendarz, do tego w ewidentnym dolku formy. Musimy to wykorzystac.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 28 lutego 2017, 07:13

Wojtek pisze:Ciekawi mnie czy Milik może już rozegrać całe spotkanie, bo z każdym kolejnym meczem grywa więcej minut. Fajnie było by jakby obaj Polacy byli na boisku :)

Liczę na czyste konto. To może być podstawą do awansu.
Ja bym wolała, żeby ich nie było, bo to naprawdę dobrzy piłkarze. No może Milik po kontuzji to może grać ...


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2017, 08:36

Makiavel pisze:
Wojtek pisze:Ciekawi mnie czy Milik może już rozegrać całe spotkanie, bo z każdym kolejnym meczem grywa więcej minut. Fajnie było by jakby obaj Polacy byli na boisku :)

Liczę na czyste konto. To może być podstawą do awansu.
Ja bym wolała...
I wszystko jasne... :prochno:

---

Przewidywana 11 Juventusu wygląda na optymalną (z wyjątkiem Neto i Asamoaha), a brakuje w niej Bonucciego. Klamka zapadła? Cabrini chłodzi szampana? :)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 lutego 2017, 09:01

Kurde, zrozumcie, że nie chcę aby Bonucci odchodził.

TO bardzo ważny piłkarz pierwszej 11 i tak jak Arbuzini pisał, nie jest wskazane rozmontowywać naszej najlepszej formacji, tak jak kiedyś zrobiliśmy to z pomocą. Chodzi tylko o to, że JEŚLI JUŻ miałby ktoś zostać pożegnany to wolę pożegnać Bonusa niż Allegriego czy Dybalę. To moje zdanie. Każdy może mieć inne :) :prochno:


Było pewnym, że BOnucci będzie musiał teraz pokutować i nasza podstawowa para na dzień dzisiejszy to Barzagli Chiellini.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2017, 09:35

Cabrini_idol pisze:Kurde, zrozumcie, że nie chcę aby Bonucci odchodził.
Dobra, dobra. Klampka zapadła. Szuflada z napisem "nie chcę Bonucciego w Juventusie" się zamknęła. Z Tobą w środku. Deal with it. :P


Liczę na zwycięstwo do zera i bramki Higuaina.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany