Serie A 16/17 (26): JUVENTUS 2-0 Empoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:01

PlanetJuve pisze: Wkurze sie jak bramka zostanie uznana jako samoboj, bo przepadna dwie statystyki dla graczy Juve :mad2:
Gol Mario został jednak odebrany i przypisany jako samobój Skorupskiego...bynajmniej tak mi się wydaje - w 75 minucie meczu widniała informacja o pierwszym golu jako samobójczym (a wcześniej został przypisany Mario)...no ale zobaczymy.

P.S. Dla mnie pierwsza bramka to jednak gol samobójczy. Na powtórce widać, że Łukasz Skorupski zmienił tor lotu bo tym jak został trafiony piłką i to nie da się naciągnąć pod trafienie Chorwata bo trafił w poprzeczkę a piłkę wbił do bramki Polak.
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2017, 23:13 przez samson89, łącznie zmieniany 1 raz.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:02

Primera ?
Szczegolnie gdy Hispanskie zespoly praktycznie rok w rok od 7 lat dominowaly LE, w ktorej prozno bylo szukac Wlochow.


La fidanzata d'Italia
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:04

ozob pisze:
Primera ?
Szczegolnie gdy Hispanskie zespoly praktycznie rok w rok od 7 lat dominowaly LE, w ktorej prozno bylo szukac Wlochow.
Tak, napisałem, że tak myślałem, ale to się zmienia od roku. Teraz już nie widzę tej przepaści między nami a Primerą. Tzn rożnica jest w tym, że w Primera grają 3 zespoły na poziomie Juve. Barca, Real i Atletico. To ich czyni najlepszą. Ale Bundes, PL czy Ligue one ? Chodzi o głosy, które nadal słyszymy, że Serie A to dno, słabizna itp . Nie zgadzam się z tym.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:08

Mandżukić tak słaby, że Skorupski z litości, wbił samobója!


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:08

Ech, zwyciestwo w stylu flaków z olejem i mydlinami. Nie ma z czego sie cieszyc, bo to psi obowiązek był. Jak wierze w tego Mandzukica i Cuadrado tak dzisiaj zastąpiłem w wiare. Sorry, ale jak napastnik - nawet rezerwowy - może dopiero za któraś sytuacją trafić? Nie codzień gra sie z takimi kelnerami jak Empoli, Cuadrado przyjęcie na 10 metrów. Higuain dzisiaj fatalnie, ale jemu ma prawo sie zdarzyć, chociaż 2 czy 3 takie sety. :co?: Wstyd panie 90 mln. Sturaro to jakiś troll piłkarski musi być, ja nie wiem co on tam robi? Chyba liga nam handicapa dala, stąd jego obecność. Sandro - Alves, jedyny miły akcent. Nie kumam tych 5 minut podstawowego czasu dla Pjacy. :co?: Ja rozumiem, by sodówa nie odbiła, by sie zbyt nie podpalił - no ale, te 5 minut jest bezsensu - albo dac od poczatku, albo ze 30 minut, albo wcale. W ogóle dziś przez te kilka minut nasze Argentyńskie tango wyglądało jakby grało pierwszy raz razem. To ze 3 pkt. To wiedziałem przed meczem, ale styl gry nie napawa optymizmem. Dobra, teraz mnie zjeździe minimalisci.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:22

PlanetJuve pisze:
SKAr7 pisze:MoTM - Marchisio. Dzięki niemu mieliśmy totalną kontrolę nad meczem. Kontrola tempa, pewność w rozegraniu, pełna garść przechwytów.
Co ci jest?? Sturaro miał więcej przechwytów, lepiej dogranych piłek i miej fauli od Marchisio... Kolejny fanboy.
według whoscored:

Marchisio:
54 podania przy 92,5% skuteczności
9/10 długie piłki
1/1 dośrodkowania
4 przechwyty
2 odbiory
1 wybicie
2 faule

Sturaro:
24 podania na skuteczności 87,5%
3/3 długie
0/3 dośrodkowania
1 przechwyt
2 odbiory
0 wybić
1 faul

więęęc... nie wydaje mi się :wink:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:23

Skar, każdy wie już na tym forum, nawet forza#$#$$%#$ , że whoscored to gównomiarodajna strona :)

Marchisio dzisiaj przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo w 1 połowie. W 2 już lepiej.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:25

Lucas87 pisze:Mandżukić tak słaby, że Skorupski z litości, wbił samobója!
ile płaci ci Makiavel za podszywanie sie pod niego?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:28

Mecz do zapomnienia, szkoda tylko że Higuain nic nie strzelił bo liczyłem na to że ta magiczna, dawno nie widziana liczba 20, w końcu dzisiaj pęknie w naszego strikera w lidze ;) a tak to poczekamy sobie d Udinese :P


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:32

Cabrini_idol pisze:Skar, każdy wie już na tym forum, nawet forza#$#$$%#$ , że whoscored to gównomiarodajna strona :)
"gównomiarodarna" jeśli chodzi o oderwane od rzeczywistości oceny, opierające się TYLKO na statystykach :wink: System naliczania tych statystyk i wyniki nie różni się specjalnie od innych źródeł. No a Planet przywołał akurat konkretne statystyki więc tutaj łatwo się do nich można odwołać.

I nie wiem skąd Ci się wzięło, to złe ustawianie i straty. Marchiz nie miał żadnej straty, a ustawiał się tak, że w pierwszej połowie Empoli nie powąchało nawet bramki. Mam wrażenie, że Ci się chłopak pomylił na boisku z jakimś innym typem :prochno: Jeśli już, to druga połowa w jego wydaniu znacznie słabsza. Co można tłumaczyć tym, że fizycznie nie jest jeszcze na 100% gotowy.
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2017, 23:49 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:43

Musimy mieć wiecej zawodników którzy potrafią coś zrobić z piłką, epoka drwali z okręgówki minęła. Nie kumam czemu Max nie spróbował zagrać z Asamoahem, zamiast tego sabotażysty Sturaro. Tak jakby chciał Allegri umyślnie sabotować, coś co sprawnie działa. Żarty, żartami ale tą kadrę stać na więcej. Mam prawo oczekiwać ładnej gry. Bo drużynie która zmierza po 6 z rzędu Scudetto. Oszczędzanie się? Ktoś miałby prawo tak powiedzieć gdybyśmy strzelili szybko 2 gole i kontrolowali mecz. Gdyby nawet nic później nie wpadło, trudno - ale drużyna działa dobrze! No a przez takie kopanie sie po czole, marnowanie sytuacji, ciągłe nieskuteczne ataki - traci się więcej energii, zapału, niż gdybyśmy nawet cisnęli 90 minut na pełnym gazie, prowadząc od 1 minuty, bo dochodzi frustracja występem i niedokładnością.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2017, 23:59

To, jakiego gatunku to był mecz najlepiej obrazowała dzisiejsza atmosfera na trybunach. Kibice ożywiali się praktycznie tylko przy strzelonych golach.

Rotacja nam się przydaje. Nie mogę przestać się zachwycać jak znakomitą mamy obronę. Wymieniamy 2 stoperów z meczu na mecz i cały czas jest to top level. Zarówno pod względem indywidualnych umiejętności, jak i zgrania. Najlepsze jest to, że jeszcze w odwodzie jest Benatia, który wcale nie odstaje. W obronie stworzyliśmy coś niesamowitego.

Osobno jeszcze chciałem pochwalić Pjanicia. Jak ktoś nie widzi poprawy w jego grze w ostatnich tygodniach, to jest zwyczajnie ślepy. On, Khedira i Mandzukic to chyba najwięksi wygrani nowego ustawienia.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2017, 00:09

SKAr7 pisze:
PlanetJuve pisze:
SKAr7 pisze:MoTM - Marchisio. Dzięki niemu mieliśmy totalną kontrolę nad meczem. Kontrola tempa, pewność w rozegraniu, pełna garść przechwytów.
Co ci jest?? Sturaro miał więcej przechwytów, lepiej dogranych piłek i miej fauli od Marchisio... Kolejny fanboy.
według whoscored:
Haha. Czyli sam już nie jesteś tak pewny swej oceny ;) Oglądałem mecz i do strzelonej bramki najgorszy na boisku był Claudio, wręcz nieporadny. Nie chcę go widzieć w LM.
SKAr7 pisze: Marchiz nie miał żadnej straty, a ustawiał się tak, że w pierwszej połowie Empoli nie powąchało nawet bramki.
:doh:
Czekam na skrót jego występu. Na palcach jednej ręki naliczyłem już 3 straty w samej pierwszej połowie. No ale cóż..
Walić to zawsze znajdzie się jakiś fanboy.
Juve wygrywa załużenie i zostajemy niepokonani na własnym stadionie i w nowym ustawieniu. Teraz myśli kierują się na wtorek.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2017, 00:26

SKAr7 pisze:Marchiz nie miał żadnej straty
Jeśli chcesz się założyć, to obejrzę to spotkanie jeszcze raz i podam dokładną minutę i sekundę, w której Claudio zaliczył takiego farfocla (stratę) w okolicy koła środkowego, że aż złapałem się za głowę ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lutego 2017, 00:33

Ja kojarzę przerzut ze środka na lewy aut - to sie liczy? Najgorsze, że pasywny był ten środek.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany