Serie A 16/17 (25): JUVENTUS 4-1 Palermo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:37

Normalnie jestem zaskoczony, że do ostatniej minuty walczyliśmy o bramki, szkoda tej głupio straconej, ale w dość rezerwowym składzie gramy nieźle i napawa to optymizmem przed LM.
FJ


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:37

Higuain to jest TOP TOP TOP. Cieszy rosnąca forma Dybali. W końcu zaczyna być decydujący.


Szkoda straconej bramki. Pjaca zgasł w 2 połowie.


Teraz Porto, nie będę udawał, że liczę na zwycięstwo z średnim klubem europejskim jakim jest Porto czy to na wyjeździe czy w Turynie. Nie zlekceważyć. In Higuain we trust :)
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2017, 22:38 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:38

Współpraca Dybali z Higuainem mistrzostwo! :bravo: Gol nr 4 to majstersztyk.

Wielka szkoda tej straconej bramki.

Dawać Porto! :D :spiteful:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:38

Nareszcie 4 gole w meczu!

Nie będzie kolejnego rekordu czystych kont... Zresztą co mnie zero z tyłu obchodzi w iluś meczach pod rząd. Ważne byśmy wygrywali ładnie, potwierdzając przewagę... Oczywiście! Nie chodzi o to by wygrywać 5-3, 6-4. No ale jeżeli strzeli się 3-4 bramki w meczu, coś tam zawsze może wpaść z tyłu...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:39

Mam wrażenie, że Pjaca jest mentalnie nieobecny w zespole. Niczym Mario Gotze w Bayernie. Chłopak jest totalnie przygaszony. Juventus to na razie dla niego jakiś zupełnie nowy, abstrakcyjny świat. Jakby był z tych plemion amazońskich, które pierwszy raz w życiu miały styczność z cywilizacją.
Z Porto czuję, że będzie pod górkę. Dybala z Marchisio dziś rozhulali się, nie powtórzą takiego występu.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:40

Ale poirytowali Buffona. :smile:
Lemina, Sturaro i Alves przy każdej okazji przekonują, że to są dla nich jeszcze, już albo w ogóle za wysokie progi.
Pjaca... wplątuje się w dryblingi kiedy tego nie trzeba, kiedy w polu karnym dzieli go od bramki jeden rywal to nagle nabiera do niego respektu. Nie zazdroszczę mu, ten klub i ta liga to są zabójcy ofensywnych skrzydłowych i udaje się nielicznym.


calma calma
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:41

Higuain pokazał że było warto rozbić na niego bank w lecie. Kogoś takiego nie mieliśmy od wieków, Trezeguet to był jednak egzekutor, zaś Igła potrafi dodatkowo wykreować znakomicie sytuacje partnerom. To co zrobił przy golu Dybali to majstersztyk.
Na plus ponadto Asamoah, mimo że to on nie doskoczył do faceta z Palermo przy bramce, Dybala, szukający gry Alves, oraz Marchisio, Khedira i Lemina trzymający w ryzach naszą pomoc, Gabończyk pozytywnie mnie zaskoczył dziś.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:42

Higuain-Dybala - jak Del Piero-Trezeguet ;)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:42

Lemina jest zdecydowanie lepszy od Sturaro, dużo bardziej wolałbym go w Juve kosztem Włocha.


Fino alla fine.
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:43

Dobry mecz w naszym wykonaniu. Podobał mi się Dani Alves. Asamoah też dobrze, ale zawalił bramkę... Szkoda, że nie na 0 z tyłu.

I co najważniejsze, wróciła czarnulka Paulo, to wrócił i Dybała :hellyes:

Higuain :spiteful:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:43

Lemina gra fajnie, jak gra. Brakuje tylko tej iskry, która pozwoli mu walczyć o pierwsza 11 w takim klubie jak Juve. Nie skreślałbym go jednak, jest to dużo lepszy piłkarz od Sturaro, który wg mnie powinien być pierwszy do odstrzału jeśli chodzi o pomoc.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:45

Bobby X pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:A ja uwazam ze Dybala powinien zagrac od pierwszych minut. Chlopak musi sie przełamać, nabierać pewności siebie, bo w mega ważnym meczu z Porto - w którym zagra od początku - powinien mieć spokojna głowę. 90 minut powinien rozegrac Alves. Niech wraca do formy!
Chyba mam wyjątkowo dobry humor więc powiem Ci, że:
Dybala obowiązkowo powinien posiedzieć na ławce - bo więcej myśli o hajsie niż graniu w piłkę.
Dani Alves niech wraca do Barcelony. Największy niewypał ostatniego mercato.

Koniec dobrego humoru.
No i co teraz kolego powiesz? Jak Ci się Dybala podobał dzisiaj? Alves? Zachowujesz się czasem jak niedojrzałe dziecko - bez urazy - sam jedziesz po mnie jak po burej szkapie, a często Twoje wypowiedzi są naprawdę godne tego byś je przemyślał. Trochę samokrytyki. A teraz Gaśniesz....

Koniec Durnego Sporu.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:46

LukaszJuve pisze:Lemina jest zdecydowanie lepszy od Sturaro, dużo bardziej wolałbym go w Juve kosztem Włocha.
Obaj powinni pójść do Sassuolo.

Alves się trochę ogarnął taktycznie, nie było dzisiaj wesołej gry po hiszpańsku tylko wreszcie z głową. Nad Pjacą nie chcę się znęcać, ale calcio go chyba przerasta na razie. Skreśliłem Kwadwo jakiś czas temu i trzeba posypać głowę popiołem. Niech nigdy już nie wraca do środka pola, bo na boku to inny piłkarz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:47

Całkiem fajne widowicho. Szkoda tylko tej bramki w ostatniej minucie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:50

LukaszJuve pisze:Lemina jest zdecydowanie lepszy od Sturaro, dużo bardziej wolałbym go w Juve kosztem Włocha.
Ja odwrotnie. Mając do wyboru: Lemina czy Sturaro, wolałbym spieniężyć kartę Gabończyka i zatrzymać Włocha ;)

Palermo było dziś przesłabe, rywal dobry do lipcowego rozbiegania po wakacjach, ale o dziwo Juve, który zazwyczaj takie mecze czyni nużącymi do bólu, dziś dało całkiem niezłą atrakcję. Fajnie w ten sposób zacząć weekend :)


Obrazek
Zablokowany