Serie A 16/17 (18): Crotone 0-2 JUVENTUS (zaległy)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 19:53

No i wymeczylismy. 😀 Tak myślałem, że w końcu coś wciśniemy. Plus jest taki, że skończyliśmy mecz bez kontuzji i nie straciliśmy za dużo sił.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 19:54

Mandżukić, ustawiony głęboko, bliżej środka, rzeczywiście grał jak b2b dzisiaj przez dużą część meczu...
:D

Fajne podanie Rincona do Igły (który swoją drogą imponująco szybko się przemieszcza - w osiemdziesiątej którejś minucie był przy bocznej linii, przerzucał piłkę na drugą stronę i za chwilę był gotowy do gry na ścianę przed polem karnym.

Podziwiam Barzagliego. Jest tak do bólu poprawny, że nie sposób go nie podziwiać. Dziś prawie zaliczył asystę, dogrywając na nogę Pjanicia.
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2017, 19:57 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 19:56

Mecz bez historii, Crotone wyszło na boisko bez żadnych ambicji, z nadzieją na najmniejszy wymiar kary. Nasz młody Polduś tak gloryfikowany przez to forum zagrał tak, że miałem wrażenie, że pożyczyliśmy sobie zawodnika od rywala bo brakowało 11-stu. Jedna jego akcja lewą stroną, złamanie do środka i strzał w środek bramki. To tyle na jego temat. Myślę, że zawodników nie ma co nawet za bardzo oceniać, bo to żaden miarodajny sprawdzian. Przyjechaliśmy na piknik i tak też graliśmy.

Aż dziw, że Juve pokazują na polskiej stacji. My kibice przywykliśmy, ale tak obiektywnie patrząc to meczami Juventusu powinni torturować więźniów w Guantanamo :spiteful:
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2017, 19:58 przez lenor, łącznie zmieniany 1 raz.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 19:56

Crotone nie podjelo rękawic od poczatku meczu. To bylo tylko czekanie na wyrok i jak dobrze ze Higuain tafil. Rugani jest kapitalny! Wiecznie skoncentrowany i juz ile pilek sle lewa noga. Rincon dla mnie pomocnik do pierwszego skladu ale ze sa tacy artysci jak Khedira i Pjanic to musi czekac. Pjanic! Wchodzi i strzal w poprzecze potem to GENIALNE podanie do Igły.. :bravo:
Jak mi zalezy zeby on bil staty! Lubie bo bardziej od Dybali ktory tylko jest. Musi byc bo sie obrazi..

PS: Pjaca.. Jak zobaczylem jak okolo 25 minuty "zgubił taktyke" to miałem dość. Mario biega po prawej, zaraz Dybala a chlopa nie ma. To samo sie tyczy drugiej polowy on sie nie nadaje do pierwszego skladu.. To ze oddal jakies strzaly?? (1polowa 4 faule i strzal) w drugiej ten strzał w bramkarza. Gdzie on był??
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2017, 20:00 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 19:56

ALez fajnie, ze pokazali na Eleven te minuty po koncowym gwiazdku. Super atmosfera.
az mi się żal zrobiło ze Crotone poleci. no atmosfera rodzinna.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 19:56

Piknik. Fajnie, że Higuain strzelił, szkoda poprzeczki Miralema.

Taka jest właśnie różnica między Juve a Napoli/Romą, my wygramy 5 spotkań po 2:0, a oni trzy mecze po 5:0 a potem dwa następne zremisują :D Wszyscy krzyczą, że Napoli/Roma gra najlepszą piłkę w Italii, ale co z tego skoro my zgarniamy mistrza :D

FORZA :juve:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 19:57

Obawiałem się wyniku po pierwszej połowie. Dobrze, że udało się wygrać bo było by smutno zdeka. Pjanic elegancko rozruszał naszą grę. Dybala kolejny mecz cienko dzisiaj to zupełnie nie mógł się odnaleźć w tym ustawieniu. W weekend Pawałek na ławę a na jego miejsce Miralem.


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 19:59

Plusy tego spotkania? Kolejne czyste konto Buffona w tym sezonie (trzeba gonić Polaków), minuty Ruganiego, postawa Rincona (pierwszy z 3 graczy, którym coś się dziś chciało), gol Mandzu (drugi z 3 graczy, którym coś się dziś chciało) i gol Higuaina (trzeci z 3 graczy, którym się dziś coś chciało). I oczywiście trzy punkty. Postawa Pjacy i Dybali :doh:


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 20:00

Rincon jest spoko. Zaskoczyła mnie jego dynamika z piłką przy nodze. Myślałem, że jest bardziej klockowaty.

Pjanić robi różnicę. :ok:

Kilka słów odnośnie Pjacy. Słabiutki mecz. Praktycznie nic mu nie wychodziło. Liczę, że z chłopak coś jeszcze pokaże w tym sezonie, ale niestety nie daje żadnych argumentów Maxowi, żeby ten dawał mu więcej szans. Z drugiej strony regularność w piłce jest niesamowicie ważna. Wielkie tuzy wracające po dłuższej absencji również grały kupę i potrzebowały czasu, żeby wrócić do formy. Co ma w takim razie powiedzieć taki młokos, który nie dość, że 2 miesiące był kontuzjowany, to w dodatku wcześniej grywał zaledwie ogony, jak mecz był już roztrzygnęty. Słowa Makiavela w dziale poświęcone jego osobie są co najmniej żałosne. :facepalm: Aha, jeszcze jedno. Duży, bardzo dobrze zbudowany, myślałem sobie, że gościu jest nie do przepchnięcia, a tu zonk. Jakieś noł nejmy(bez obrazy dla przeciwników) z wielką łatwością wytrącały go z równowagi i wygrywały pojedynki siłowe. Coś jak z Comanem, ale tamten ważył przynajmniej 10-15kg. mniej.

To nie Chorwacja, chłopak musi się nauczyć włoskiej piłki.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 20:03

Mecz, jakiego można było się spodziewać. Nieciekawie, na stojąco, ale pewnie i w sumie bezstresowo. Trudno kogokolwiek indywidualnie pochwalić, bo widać było wśród naszych zawodników nastawienie, że liczą się 3 pkt. przy jak najmniejszym nakładzie sił. Fajne wejście z ławki Pjanicia.

Odnośnie Pjacy. Na razie chłopak pokazuje szybkość i drybling, tylko że niewiele z tego wynika. Mam wrażenie, że nawet jak już minie rywala i zyska wolną przestrzeń, to nie bardzo potrafi ją wykorzystać. Technicznie wyszkolony jest dobrze, ma też świetne warunki fizyczne, ale brakuje mu chłodnej głowy i przeglądu pola. Dodatkowo dzisiaj raczej kiepsko wyglądała jego współpraca z Alvesem.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 20:09

Najfajniejsze w tym meczu były te obrazki po 90 minucie jak sobie wszyscy pykali fotki z naszymi.
Nie odnosicie wrażenia, że Dybala w tej taktyce się po prostu męczy? Biega niby wszędzie, ale nigdzie nie ma z niego większego pożytku. Zupełnie jakby nie umiał znaleźć dla siebie miejsca w tym ustawieniu. BTW co z tym jego nowym kontraktem, który od dwoch tygodni podobno leży na biurku uszykowany do podpisania?


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 20:12

Dawno nie graliśmy w Kalabrii... od czasów Regginy bodajże, czyli dawno temu i nieprawda. Pewnie znowu będzie długi rozbrat z tym regionie. Rekiny już pogodzone ze swym losem. Pewnie znowu poczekamy aż zawitamy na dole włoskiego buta. Co do meczu to chyba najlepiej dla mnie Rincon i Higuain. Najgorzej Alves, Dybala, Pjaca. Ten ostatni naprawdę denerwuje mnie: obrońca Crotone leży, podtrzymuje się dłonią na ziemi, nabija go piłką i domaga się jeszcze karnego. Chyba za długo się naoglądał naszych niedzielnych gości na ławce rezerwowych i tak mu zostało :lol: . Pawełku zejdź na ziemię, drugim Messim nie będziesz, zasuwaj na treningach!


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 20:13

jackop pisze:Dybala tak fajnie zakręcił graczem Crotone, że ten zalicza wywrotkę. 8.9 za wrażenia artystyczne.
Szkoda, że mistrz dryblingu w stronę własnej bramki nie zdołał go nawet minąć. :)

Trzy punkty. :ok:
Gol Gonzalo. :ok:
Czyste konto Gigiego. :ok:
Selfie po meczu. :ok:


calma calma
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 20:15

Byłbym wdzięczny jakby ktoś wkopiował tu linka z tymi selfiakami po meczu, jak już coś będzie w necie, niestety nie widziałem.


Fino alla fine.
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 20:16

LukaszJuve pisze:Byłbym wdzięczny jakby ktoś wkopiował tu linka z tymi selfiakami po meczu, jak już coś będzie w necie, niestety nie widziałem.


Mecz jak mecz. Nuda raczej. Pjaca potrzebuje IMO dużo czasu na ogarnięcie ligi itd. Ma potencjał, ale czy coś z tego będzie ciężko wyrokować. Niemniej ja nie skreślam, daję czas. Gorsza sprawa jest z Dybalą bo widać, że jest problem z jego pozycją na boisku, on sam ma problem z odnalezieniem się.
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2017, 20:20 przez szymken, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany