Serie A 16/17 (18): Crotone 0-2 JUVENTUS (zaległy)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 08:45

Obrazek

Mecz 18 kolejki SERIE A 16/17 (zaległy)
Crotone - JUVENTUS


Czas:

08.02.2017 (środa), godzina 18:00


Mecz na Eleven.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 09:00

Pjaca i wygrana.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 09:07

Teoretycznie przed nami najważniejsze 4 kolejki. Gramy ze słabymi/przeciętnymi drużynami i trzeba tutaj skasować 12 pkt, które wg mnie zamkną sprawę scudetto. Później będziemy mogli sobie pozwolić na ewentualną stratę pkt choćby z Napoli czy Romą, które nie będą miały wpływu na tabelę. Dlatego ważne jest aby Allegri zmotywował piłkarzy na te 4 kolejki, które są przed nami.


No i za chwilę również Porto, czyli to co miśki lubią najbardziej :whistle:



Poza tym dzisiaj wielce jest prawdopodobne, że Roma straci punkty. Jeśli sami wygramy nasz zaległy mecz, będzie +9 nad drugą drużyną. Tak jak pisałem już wcześniej. Na koniec lutego może być to +12 lub więcej nad drugą drużyną w tabeli.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 10:08

Możemy w najbliższym czasie odjechać. Mamy teraz słabszych rywali a biorąc pod uwagę to, że Roma ma teraz Violę a niedługo Inter - odjedziemy. W tym meczu oczywiście zwycięstwo bo z całym szacunkiem dla Crotone, nie przewiduję problemów w tym meczu. Warto dać zagrać Pjacy, Rinconowi oraz Ruganiemu.
Jak ja lubię kiedy mój ukochany Juventus gra 3 dni po jakimś miłym zwycięstwie a od niedzielnego wieczora banan z ryja mi nie schodzi :smile:
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2017, 11:30 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 10:12

pablo1503 pisze:Pjaca i wygrana.
Pjaca, Rugani i wygrana.


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 11:15

A ja się boję właśnie takich meczów bardziej niż Interów, Milanów. Zwłaszcza, że pewnie zagramy trochę bardziej niż zwykle przemeblowani. Z drugiej strony każdy będzie się chciał pokazać z dobrej strony ( mam taką nadzieję ). Patrzę na ostatnie mecze Crotone i wygrana z Empoli, remis z Genoa i minimalne porażki. Nie wydaje mi się, żeby to był dla nas spacerek, chociaż teoretycznie powinniśmy ich rozjechać już w pierwszej połowie.
Rugani i Pjaca obowiązkowo w pierwszym składzie. Pierwszy powinien już regularnie grać za Barzę :angry: , a dla drugiego to w końcu poważna szansa na pokazanie się.
Chciałbym wysokiej wygranej :pray:
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2017, 11:17 przez jsduga, łącznie zmieniany 1 raz.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 11:17

Pjaca nawet w meczu pucharowym szansy nie dostał od pierwszej minuty, to nie napalajcie się tak na jego występ od początku. Co do drugiego garniaka - pełna zgoda. Zobaczymy Pewnie Ruganiego, Rincona, Dałbym odpocząć Cuadrado i postawił tam Dybale. Ciekawe czy ustawienie się zmieni, czy wyjdziemy znowu jednym napastnikiem.

Alvesa po ostatnim meczu nie chciałbym oglądać więcej w tej koszulce.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 12:05

Gramy z największym po Pescarze ogorem w lidze więc zamknąć mecz do przerwy i nasz ulubiony minimalizm przed Cagliari. Skasować komplet punktów w najbliższych meczach składem nie do końca podstawowym tak aby najwazniejsi gracze byli wypoczeci
Odplyne ale co tam
Buffon/Neto- Lichy ( dalbym mu odpoczac ale Alves nie zagra 90 minut) Rugani Benatia Asamoah- Rincon Lemina Marchisio- Pjaca Mandzukic Dybala

FJ!!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 12:32

Za godzine będzie gadał Allegri, więc odkryje kilka kart. Na TuttoJuve są pewni Barzagliego i Marchisio, podejrzewają także wreszcie szansę dla Pjacy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 12:36

jsduga pisze:A ja się boję właśnie takich meczów bardziej niż Interów, Milanów. Zwłaszcza, że pewnie zagramy trochę bardziej niż zwykle przemeblowani. Z drugiej strony każdy będzie się chciał pokazać z dobrej strony ( mam taką nadzieję ). Patrzę na ostatnie mecze Crotone i wygrana z Empoli, remis z Genoa i minimalne porażki. Nie wydaje mi się, żeby to był dla nas spacerek, chociaż teoretycznie powinniśmy ich rozjechać już w pierwszej połowie.
Nie dramatyzuj. ;) Takich rywali to my powinniśmy wciągać nosem, bez względu na to jakim składem. Dla nich to mecz życia, bo w przyszłym sezonie zameldują się najpewniej w Serie B, ale różnica klas jest nader widoczna - gdzie Genoa, gdzie Empoli, a gdzie Juve... O podejście do meczu się nie obawiam, bo wraz z nowym ustawieniem do zespołu wróciła właściwa mentalność, gryzienie trawy i głód odnoszenia kolejnych zwycięstw, czego dawno już nie było. To powinno cieszyć przed zbliżającymi się pojedynkami w LM.

Trzeba dać w końcu szansę Pjacy. Kiedy ma grać jak nie w takich pojedynkach? Co do Alvesa się zgadzam, choć Lichtsteiner tym razem powinien odpocząć i wystąpić właśnie Brazylijczyk. Może i pojęcie "taktyka" jest mu obce, ale z takim rywalem powinien sobie poradzić bez żadnych problemów. Do tego obowiązkowo Rugani, Asamoah i Rincon.
W podstawie według najnowszych doniesień mają zagrać Marchisio oraz Barzagli (w przypadku tego drugiego mam nadzieję, że w parze z Daniele, w przeciwnym razie będę wściekły). Pjaca, a i owszem, ma wejść na murawę, ale dopiero w trakcie.

Trzeba dziś liczyć na Fiorentinę. Potem mamy kilka teoretycznie łatwych pojedynków, które koniecznie musimy wygrać, tak by w marcu mieć już jedną łapę położoną na historycznym Scudetto.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 12:40

To by było całkiem logiczne, żeby dać odpocząć Dybali i wstawić Pjacę. Tak samo przynajmniej jeden z dwójki środkowych odpocznie. Kto wie, może nawet obaj. Po to mamy szeroką kadrę z jakościowymi zmiennikami, żeby w takich meczach spokojnie zgarniać 3 pkt.

Za dużo zmian, to potem też nie jest za dobrze, ale nie zdziwi mnie chorwacki atak, w środku Rincon z Marchisio i w obronie Rugani i Alves na prawej.

To już indywidualna kwestia do oceny dla Allegriego. Kto potrzebuje odpoczynku, a kto minut. Do tej drugiej grupy z pewnością możemy zaliczyć Pjacę, Marchisio i Alvesa. Asamoah też ostatnio radził sobie bardzo dobrze i zwykle jak jest zdrowy to w takich meczach gra.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 12:57

Dlaczego ten mecz jest o 18? :placze:

Zdaję sobie sprawę, że i tak nie będzie co oglądać, ale jak zdążę na drugą połowę, to będzie dobrze...


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 13:13

dla mnie godzina akurat idealna, bo będę już na chacie, a i po meczu mogę sobie gdzieś na spokojnie wyjść :) ps. licze na minimum 0:3 i dwa gole Higuaina :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 13:22

Ja odkąd przeczytałem post pewnego użytkownika, że ma swoje wesele w dniu berlińskiego finału Ligi Mistrzów zacząłem mocno dbać o terminarz i zmiany w robocie sobie do przodu ustaliłem tak, by nie kolidowały z meczami w środku tygodnia. ;)

Allegri potwierdził właśnie, że Pjaca zacznie od początku. Alves również.

Marchisio znów ma problemy ze zdrowiem...


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2017, 13:47

Vincitore pisze:Ja odkąd przeczytałem post pewnego użytkownika, że ma swoje wesele w dniu berlińskiego finału Ligi Mistrzów zacząłem mocno dbać o terminarz i zmiany w robocie sobie do przodu ustaliłem tak, by nie kolidowały z meczami w środku tygodnia. ;)
Ja byłem tym użytkownikiem :) Abstrahując od tego, że - gdy planowałem datę ślubu - nieznany był jeszcze terminarz LM (o ile dobrze pamiętam), to chyba tylko niepoprawni optymiści spodziewali się, że zawędrujemy aż do finału...

Do tej pory nie widziałem tego meczu, tak swoją drogą. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal... ;)

A wesele było genialne :)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany