Serie A 16/17 (23): JUVENTUS 1-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 16:39

Michellaga pisze:

Nie jest to atak z mojej strony, ale powiedzcie czemu sędzia przerwał akcje. Nie widzę żadnego racjonalnego powodu.
Wroc na swoje forum.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 19:01

Michellaga pisze:

Nie jest to atak z mojej strony, ale powiedzcie czemu sędzia przerwał akcje. Nie widzę żadnego racjonalnego powodu.
Serio pytasz? :facepalm:
Rozumiem, że spalony to dla Ciebie czarny schabowy, ale tutaj jest widoczny jak na dłoni, wystarczy skorzystać z dobrodziejstwa pauzy - to te dwie pionowe kreski.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 19:05

Jak zwykle nawet przegrać normalnie nie potrafią.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 07:57

Vanquish pisze:
Michellaga pisze:

Nie jest to atak z mojej strony, ale powiedzcie czemu sędzia przerwał akcje. Nie widzę żadnego racjonalnego powodu.
Serio pytasz? :facepalm:
Rozumiem, że spalony to dla Ciebie czarny schabowy, ale tutaj jest widoczny jak na dłoni, wystarczy skorzystać z dobrodziejstwa pauzy - to te dwie pionowe kreski.
Mam wrażenie, że rozmawiacie o dwóch różnych sytuacjach, kolega zapewne pyta o tę, która zaczyna się w 18 sekundzie.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 13:50

ŚMIECH NA SALI !

Ludzie ŚLEPI JESTEŚCIE !! przecież to wina korupcji w Serie A że inter nie potrafi strzelić z gry ani jednej bramki na J Stadium. Przecież gol Cuadrado nie powinien się liczyć bo jak sam zawodnik stwierdził to było fuks (w wywiadzie Kolumbijczyk stwierdził że 1 taki strzał na 10 wpada do siaty w takiej sytuacji) Przecież mistrzem Italii jest był i będzie inter. Najlepiej odwołajmy rozgrywki i znów przy zielonym stoliczku dajmy im dwa tytuły bo na boisku biedaczki prędko tego nie osiągną :rotfl:

Zapowiada się biały protest na kolejnym meczu interku .... Proponuje kibicom aby zamiast machać białymi chusteczkami podczas spotkania wytarli sobie nimi "cztery litery" bo ewidentnie ciśnienia nie trzymają.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 14:10

Tak nawiasem mówiąc to uwielbiam te tłumaczenia Cuadrado. Z Lyonem stwierdził, że nie widział nikogo w polu, więc sieknął w bramkę. Człowiek sobie myślał "o kurde, ale inteligentny typ: popatrzył się w pole karne, żeby zmylić bramkarza i strzelił po krótkim". Teraz przed oczami wyobraźni widniała mi staranność i skupienie, z jaką Cuadrado przyłożył się do strzału, a tu okazuje się, że to zwykły fuks :prochno:


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 19:16

Najlepsze w tej całej szopce ze strony Interu jest fakt,że oni naprawdę uważają,ze zostali okrutnie skrzywdzeni przez sędziego. Przypomina mi to mecz Juve z Romą wygrany 3-2 gdzie działacze Romy płakali i uważali,że powinno by 2-0 dla nich bo bramki Juve były wg nich nieprawidłowe. Obie ekipy skrzętnie pomijały sytuacje w których sędzia podjął decyzję w ich stronę a wysuwali na widok te które nie były po ich myśli. Dla mnie jedynie to podanie Chielliniego do Icardiego wydaje się dziwną sytuacją,ale może po prostu nie poczekał na gwizdek sędziego czy coś innego. Wszystkie inne sytuacje miał prawo gwizdnąć jak gwizdał nie dają karnych obu drużyną i nie wyrzucając Gagliardiniego na początku 2 połowy gdzie faulował już 3x na żółtą.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 19:35

Cały Inter - grali 30 minut na jakimś poziomie, nie oddali groźnego strzału w światło bramki, a szukają skandalu. Gdyby grali tak dobrze jak twierdzą, to mimo tych błędów sędziowskich coś by wcisnęli, a w drugiej połowie gdzie powinni wyjść naładowani sportową złością grali po obwodzie na 40 metrze naszej połowy.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 21:33

DonPatch pisze:Tak nawiasem mówiąc to uwielbiam te tłumaczenia Cuadrado. Z Lyonem stwierdził, że nie widział nikogo w polu, więc sieknął w bramkę. Człowiek sobie myślał "o kurde, ale inteligentny typ: popatrzył się w pole karne, żeby zmylić bramkarza i strzelił po krótkim". Teraz przed oczami wyobraźni widniała mi staranność i skupienie, z jaką Cuadrado przyłożył się do strzału, a tu okazuje się, że to zwykły fuks :prochno:
w meczu z Fiorentiną, gdy strzelił gola z główki, mówił, że podawał do Mario :D


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 21:57

Inter wydał oficjalny komunikat w sprawie kontrowersji meczu Juventus Inter xD


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 22:21

Adrian27th pisze:Inter wydał oficjalny komunikat w sprawie kontrowersji meczu Juventus Inter xD
Nie do końca. ;) To bardziej odpowiedź na ostre słowa Elkanna, który wypalił prosto z mostu, że Inter nie potrafi przegrywać. Oczywiście ten komunikat to bełkot, bo informują w nim o tym, że się do nas nie wtrącają. :smile: Cyrk nie klub.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2017, 22:36

mnowo pisze:
Vanquish pisze:
Michellaga pisze:

Nie jest to atak z mojej strony, ale powiedzcie czemu sędzia przerwał akcje. Nie widzę żadnego racjonalnego powodu.
Serio pytasz? :facepalm:
Rozumiem, że spalony to dla Ciebie czarny schabowy, ale tutaj jest widoczny jak na dłoni, wystarczy skorzystać z dobrodziejstwa pauzy - to te dwie pionowe kreski.
Mam wrażenie, że rozmawiacie o dwóch różnych sytuacjach, kolega zapewne pyta o tę, która zaczyna się w 18 sekundzie.
Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał nad tą sytuacją, to Rizzoli wyjaśnił, że grę wznawia się od zatrzymanej piłki, a przy nodze Chielliniego jeszcze się toczyła, stąd uznał, że podaje do Buffona, żeby ten wykonał rzut wolny.

Tutaj źródło.


Zablokowany