Serie A 16/17 (23): JUVENTUS 1-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 15:52

Jak ktoś przed meczem był aktywny w temacie meczowym to faktycznie powinien się pojawić po klęsce,ale bez przesady żeby wchodzić tu po każdym przegranym meczu...


@puszek
Trzymaj poziom nie oglądaj się na innych.


Forza Inter
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 16:12

Warto przepomnic ze z Interem skonczyla sie piekna seria bez porazek (49 spotkanie i to na Juventus Stadium).
Za nami nowy rekrod klubu z seria 26 zwyciestwa z rzedu na wlasnym boisku w serii A. Mam nadzeje ze uda sie nam przedluzyc ta fantastyczna seria i pokozac ze u siebie nie tracimy punktow!
W ostanim okresie Allegri zmienil system gry co spowodowalo ze druzyna na poczatku spotkanie cisnie ostro i zdobywa gole. Niestety nadal mamy slabych momentow w spotkanie i o takich chwilach sie martwie zwlaszcza ze w tym sezonie nasza obrona nie jest pewna jak w ostanich latach szczegolnie nasza mocna trojka BBC popelnia wiecej bledow.
Z Interem nie mozemy tak grac bo widzielismy jak to sie skonczylo na San Siro kiedy przegralismy na wlasnym zycieniu wygranego spotkanie.
Spotkanie z Interem pokaze nam naprawde czy ta zmiana systemu to nowa jakosc gry Juventus na czy to zda egzamin tak jak za czasow Antonio i jego slynny 3-5.2.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 17:04

Slepy_fan pisze:
Powklejać ci tu posty jak w 2006/7 mieliście grając w Serie B zdobyć Coppa Italia? Czy rokrocznie walczyć o mistrza przez kilka następnych lat?
Nie. Tego nie musisz mi wklejać. Ale jezeli juz chcesz mi dobrze zrobic, to daj końcowe screeny tabel Serie A od sezonu 2010/11 i zrób zestawienie w Excelu (moze byc od tego samego sezonu) dochodów z Ligi Mistrzów dla interu. To zawsze cieszy moje oko.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 17:50

Obecność tutaj kibiców Interu można porównać do gry w lotto.Wygrali kilka spotkań z ogórkami czyli jakby puścili kupon.Teraz żyją marzeniami a potem nadejdzie godzina rozstrzygnięcia i wszystko wróci do normy,do szarej codzienności.


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 19:40

VVujek pisze: -Moim zdaniem to jest normalne i powszechne po serii zwycięstw nastrój się poprawia i przychodzi chęć do dyskusji,a gdy nie idzie to szkoda strzępić ryja.
"Dumni po zwycięstwie, dumni po zwycięstwie"

Wielu użytkowników w temacie chociażby Milanu potrafi prowadzić normalną dyskusję na temat zarówno swojego klubu jak i naszego w lepszych i gorszych okresach. Wy natomiast jesteście...wyjątkowi.

Co do meczu - wyczuwam kolejną ofiarę Higuaina.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 19:48

Trafiłeś w sedno... Toczą się tutaj dyskusje z Romanistami, Milanistami, kibicami Bayernu oraz Interu. Tylko w dyskusji z interistami są dymy co świadczy o tych wyjątkowych gościach. Buractwo do sześcianu, wieczne wspomnienia farsopoli. Ale to nic dziwnego, musieli narobić przekrętów aby coś osiągnąć.


Obrazek
rafcio1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 czerwca 2008
Posty: 2
Rejestracja: 27 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 20:32

panowie warto czekac do ostatniego dnia z transmisja czy lepiej kupic cos na 11?


Forza Juve
Slepy_fan

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2008
Posty: 121
Rejestracja: 14 września 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 21:10

gucio_juve pisze:
Nie. Tego nie musisz mi wklejać. Ale jezeli juz chcesz mi dobrze zrobic, to daj końcowe screeny tabel Serie A od sezonu 2010/11 i zrób zestawienie w Excelu (moze byc od tego samego sezonu) dochodów z Ligi Mistrzów dla interu. To zawsze cieszy moje oko.
Ale co to ma do wcześniejszej dyskusji? Co ty bredzisz?
Kicek7 pisze:Milanu potrafi prowadzić normalną dyskusję na temat zarówno swojego klubu jak i naszego w lepszych i gorszych okresach. Wy natomiast jesteście...wyjątkowi.
Bzdura, dla przykładu Bart czy klsmkr to użytkownicy tego forum (etatowi) ze strony Interisti, którzy prezentowali poziom na forum znacznie wyższy niż 90% części Juventino.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 22:54

rafcio1 pisze:panowie warto czekac do ostatniego dnia z transmisja czy lepiej kupic cos na 11?
jeśli są pieniążki to zawsze lepiej płacić za oficjalne, legalne transmisje bo w ten sposób wspiera się klub


calma calma
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 23:27

Pluto pisze:
rafcio1 pisze:panowie warto czekac do ostatniego dnia z transmisja czy lepiej kupic cos na 11?
jeśli są pieniążki to zawsze lepiej płacić za oficjalne, legalne transmisje bo w ten sposób wspiera się klub
... i gówniany komentarz oraz 'niby' jakość, która jest albo i nie :/ Niestety ruski acestream jest lepszy...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
bl4dek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2016
Posty: 8
Rejestracja: 25 marca 2016

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 08:02

Mam nadzieje ze wygramy, forza Juve, takie skromne 3:0 ;)


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 08:30

alessandro1977 pisze:Trafiłeś w sedno... Toczą się tutaj dyskusje z Romanistami, Milanistami, kibicami Bayernu oraz Interu. Tylko w dyskusji z interistami są dymy co świadczy o tych wyjątkowych gościach. Buractwo do sześcianu, wieczne wspomnienia farsopoli. Ale to nic dziwnego, musieli narobić przekrętów aby coś osiągnąć.
Ty z pewnością jesteś jednym z tych który prowokuje te dymy a temat o calciopoli zaczął wasz kolega.Co do normalnej dyskusji to pojawiają sie takie osoby jak cabrini i allesandro i normalna dyskusja się kończy.
No po prostu się nie da.

Jak nie potraficie się zachować jeden z drugim w sprawie Interu i dyskusji z kibicami tego klubu to się po prostu nie udzielajcie w tych tematach.

Jak widać jest tu miejsce dla kibiców innych drużyn,a osoby które chcą się na siłę napinać i psuć merytoryczną dyskusje innym niech się po prostu nie udzielają,nikt wam nie każe się odnosić do komentarzy Interistów,nie ma tu żadnych prowokujących tekstów wy się gotujecie na sam widok Interisty.


Forza Inter
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 08:42

Sorry Wvujek ale orzeu czy ślepy fan potrafią mimo wszystko pisac bez prowokacji. Ty jesteś zwykłym trollem w dodatku sadzacym że zna się na piłce. Piszesz na forum przeciwnika częściej niż większość Juventinich. Prowokujesz. Nie wiem dlaczego nie dostałeś nadal bana. Tylko ze względu pewnie na to, że u nas na forum są pewne zasady a na waszym jest poziom,szkoda mówić jaki poziom. Kazdy wie. Najlepiej jakbyś sobie poszedł bo śmierdzi od Ciebie trollem . Chciałbyś prowadzić normalną dyskusje? Najpierw prowokujesz, później czekasz i dalej prowokujesz . Po co napisałeś tego posta powyżej. Nie mogłeś zamknąć jadaczki juz tylko dalej prowokujesz ? Alessandro czy szczypek to czasem denerwujące osoby ale przy najmniej są szczere w tym co piszą .. Ty za to jesteś małą gnidą. Najlepiej jakbyś zamilkł bo nie jesteś tu mile widziany. Nie tylko przeze mnie ale przez większość forum. Nara.


Czyli dzisiaj zaczynamy tak samo jak ostatnie 2 mecze. Marchisio ława. Znowu mam wrażenie że zamknięmy temat w 25 minut. jeśli gramy na 100 % jesteśmy drużyną lepszą od Interu. Kazdy to wie.

Edit

Mam zamilczec ? Jestem na forum swojej drużyny. Jestem kibicem Juve i Ty mi każesz zamilczec !? Masz tupet trollu. Merytorycznie rozmawiać z internista ? 😃 Was trzeba bić po głowie a nie rozmawiać .
Stary dam Ci radę. Nie pisz w moją stronę i nie używaj mojego nika.Tak jak mówię ,najlepiej jakbyś sobie poszedł. Powodzenia w walce o LM. Dzisiaj szczególnie to szczęście będzie wam potrzebne. Bez odbioru.


Ludzie na forum dostają kartki za przekleństwo czy napisanie klubu z małej litery a ten troll powyżej i poniżej od chyba 5 postów nie napisał nic konstruktywnego na tamet, tylko przepycha się. Tak ma wyglądać ta poprawność polityczna forum, admini ?
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2017, 10:30 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 9 razy.


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 08:45

Powiedz jaki mój wpis tak cię sprowokował skoro jestem troolem

-Nie interesuje mnie fci skoro na co dzień korzystam z IM zobacz człowieku co ty wpisujesz i zamilcz,niedawno dostałeś bana za swoje wpisy.

-A co do bana to owszem go dostałem ale nie chce mi się już na ten temat wypisywać...

Zwyczajnie nie jesteś osobą która potrafiła by merytorycznie dyskutować z Interistą wiec się nie udzielaj.


Sorry ale taka prawda.
Ja naprawdę lubię na poziomie podyskutować z kibicami innych drużyn ale z pewnymi osobami się nie da więc najlepiej by było jakby pewne osoby jak nie mają nic ciekawego do powiedzenia [tylko prowo] żeby się nie udzielały.Ja z pewnością nie troluje i pewne osoby nie powinny brać udziału w dyskusji z kibicami Interu.

Edit.
Tak jeśli chodzi o dyskusje z Interistami to powinieneś milczeć bo tylko prowokujesz i robisz to celowo,znajdź mój wpis który tak cie sprowokował.

Ja tu wchodzę dyskutować z normalnymi kibicami Juve i wielu takich jest ale muszę się użerać z takimi jak ty którzy na sam widok Interisty czują prowokacje i atakują. Daj sobie spokój i zajmij się Juventusem a tematy dotyczące Interu sobie odpuść bo marnie prowokujesz.


Forza Inter
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2017, 09:38

Mertens strzelił hattricka i prowadzi w klasyfikacji strzelców wiec mam nadzieję, ze Higuain dzisiaj ukąsi ze dwa razy ;)


Zablokowany