Serie A 16/17 (23): JUVENTUS 1-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 14:31

szczypek pisze:
alessandro1977 pisze:Zapowiedź meczu na stronie interu, przypomina Wam to coś ?

http://fcinter.pl/forum/viewtopic.php?f=3&p=207328

Autorem osoba, która udziela się na naszym forum. Oni nawet zapowiedzi nie potrafią samodzielnie zredagować :facepalm:
Mnie to wygląda na to, że nie przeczytałeś nawet tej strony tematu, w którym piszesz. Było kilka postów wyżej.
:ahsisi: :ok:

Coś jednak jest na rzeczy (z ich forum, chyba że to ktoś od nas?):
meinenameislottar pisze:Ukradliście zapowiedź z rubePoland. Cóż za nieprawdopodobna kompromitacja.
Praw autorskich nie mamy ;) Przypadek? :P

Co do meczu. Gwiżdże Rizzoli.
W naszym obozie temat nr. 1 to osoba Marchisio. Jest do dyspozycji, pytanie co z nim zrobić. Od poniedziałku dzienniki prześcigają się w różnych teoriach. Najbliżej chyba tego, że Claudio zacznie z ławki. Mógłby zastąpić Khedirę. Inne opcję, najczęściej wymieniane to przesunięcie Pjanica do przodu i Marchisio z Khedirą przed obroną. Wszyscy zgodnie twierdzą że taki wariant = Cuadrado na ławce.

Meczem z Interem zaczynamy ostry maraton. Szkoda, że gramy w ndz. wieczorem. Kiepski nam dali ten terminarz od stycznia. Wszystkie mecze w niedzielę, z czego połowa o 20.45. Dopiero Palermo mamy w piątek.

Trzeba zatrzymać Icardiego, on nam może strzelić nawet nosem. Innej opcji niż nasza wygrana po kupie jaką zrobiliśmy na San Siro, nie widzę. Mecz będzie ciężki. Martwi mnie trochę nasza kiepska skuteczność na tle ilości stwarzanych sytuacji.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 17:30

Chyba nie Dragon...ten kolo, którego zacytowałeś regularnie nas obraża więc to raczej nikt od nas. Poza tym wątpię aby ktoś od nas, nawet aby się maskować użyłby słowa rubentus.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 18:38

Dragon pisze:Praw autorskich nie mamy ;) Przypadek? :P
Spoko do @orzeu dotarło bo codziennie edytuje posta i zmienia zapowiedź na forum internistów (nie śledze ich forum, ale wszedłem w link wczoraj, a widzę co wisi dziś) także luz. :smile:
Dragon pisze:Gwiżdże Rizzoli
Obrzydziłeś mi życie w tym momencie. :confused:
alessandro1977 pisze:Dawno nam nie sędziował
Ostatnio zdaje się z Milanem z efektem takim, a nie innym.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 19:27

Rizzoli :facepalm: Patafian jakich malo. Juz sto razy lepszy byłby Orsato. No nic, ciężko bedzie, ale damy rade. FJ


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 19:50

Cieszcie się, że nie Tagliavento. Ten to jest dopiero MISZCZ :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
tony89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2016
Posty: 67
Rejestracja: 19 lipca 2016

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 13:01

Licze na wysoką wygraną, ale każda biorę w ciemno. Zwycięska seria interu to nic niesamowitego, patrząc na terminarz wiadome było że większość meczy wygrają, tam prawie same ogórki po drodze, z lazio już tak dobrze nie wyglądali.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 13:09

Już myślałem, że uda nam się przystąpić w pełnym składzie do tego meczu, ale Barzagli się rozchorował i nie wiadomo czy będzie dostępny. Opuścił dzisiejszy trening.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 13:16

taki brak to żaden brak, jeśli wjedzie Rugani to damy radę. Mniemam, że nasi ( w sensie zarzad trenere) liczyli się z tym, że Barza będzie rozgrywał z miesiąća nam iesiac mniej spotkan i nie ze względu na formę, tylko wyeksploatowanie organizmu związnej z wiekiem.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 13:20

Robaku pisze:taki brak to żaden brak, jeśli wjedzie Rugani to damy radę. Mniemam, że nasi ( w sensie zarzad trenere) liczyli się z tym, że Barza będzie rozgrywał z miesiąća nam iesiac mniej spotkan i nie ze względu na formę, tylko wyeksploatowanie organizmu związnej z wiekiem.
Niby tak, ale w najnowszych doniesieniach dotyczących składu, Barzagli pojawiał się na prawej stronie kosztem Lichtsteinera. Optowałem za takim rozwiązaniem, bo świetnie sprawdziło się w Coppa Italia, gdy Barza wyłączył z gry Bonaventurę, tutaj do ogarnięcia jest równie groźny Perisic, a Stefan jak to Stefan.


Slepy_fan

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2008
Posty: 121
Rejestracja: 14 września 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 15:47

Tak durnego problemu (!?) jak niby kopiowanie tematu meczowego (?) na forum no to się serio, nie spodziewałem.

Tego typu zapowiedzi są popularne na wielu forach piłkarskich odkąd pamiętam, z resztą na fcinter.pl póki tematami zajmował się Kogel również tak było.

Litości, ostatnio głowy niektórych tutaj zalewa morze głupoty :bravo:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 15:51

Slepy_fan pisze:Tak durnego problemu (!?) jak niby kopiowanie tematu meczowego (?) na forum no to się serio, nie spodziewałem.
Przecież ten chłopek od Was (założyciel tematu na fcinter) w ostatnim czasie zmienił totalnie tę zapowiedź i teraz nie wygląda już ona tak jak ta na JuvePoland.

Ja wiem, że dla Interu coś takiego jak kradzież nie jest problemem, ale nie dajmy się zwariować.

Nieskromnie powiem, że skromnie ten mecz wygramy. Wyjątkowo wszystko zweryfikuje boisko.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 16:04

Slepy_fan pisze:
Litości, ostatnio głowy niektórych tutaj zalewa morze głupoty :bravo:
Od Ciebie głupota bije odkąd się pojawiłeś. Jak szczypek napisał- Wasz superredaktor orzeuek, zbutowany nawet przez swoich nieco zmienił zapowiedź więc jeżeli zamierzasz wylewać zarzuty głupoty to raczej do swoich kolegów.

W niedzielę trzeba te piłkarzyny w niebieskoczarnych koszulkach przerzuć i wypluć - co do tego, że wygramy to nie mam wątpliwości, nie takie kozaki się odgrażały. Icardi tym razem nie pomoże i osobiście typuję 2-0.


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 16:57

"Ja wiem, że dla Interu coś takiego jak kradzież nie jest problemem"
- Uśmiałem się :rotfl:

Jedziemy do Turynu po 3 punkty nasza magiczna pomoc MGK
Mario Gagliardini Kondogbia może zdominować wasz środek pomocy,a nasza ofensywna trójka z pewnością narobi wiele kłopotów waszym obrońcom.

-Przyda się wam kubeł zimnej wody.


Forza Inter
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 17:06

Jeszcze dwa dni i znowu cisza w dzielnicy zapanuje :ok:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 17:06

My kubeł zimnej wody mieliśmy z Violą. Wam jednak się bardziej przyda bo po kilku zwycięstwach z waflami poniosła Was fantazja :smile:
W niedzielę wieczorem będziecie sobie tłumaczyć, że nic się nie stało a porażkę z Juve trzeba było wkalkulować :prochno:


Obrazek
Zablokowany