Serie A 16/17 (22): Sassuolo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 20:19

Tak jak u siebie, tak i na wyjeździe Juventus szybko wybija z głowy dobry wynik Sasualo.
Bukmachery płaciły "jeden.pindziesiąt" za Juve
pewnie obstawie jak będzie wtopa

Ciekawe czy Dybali podoba się nowe logo Juventusu ?
Przypuszczam że nie :prochno: :prochno:


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 20:21

alessandro1977 pisze:
Bobby X pisze: Fajnie taki ofensywny Juventus wygląda szkoda, że tyle czasu zajęło Maxowi dojście do tego.
Trochę to zajęło ale trzeba podkreślić fakt, że Max próbował różnych wariantów. To już chyba 4 system gry jaki zastosował Max bo szkoda mu było trzymać na ławce tych, którzy są w gazie i to się chwali. Conte uparł się na 3 5 2 i za cholerę nie chciał wypróbować niczego innego. Ten system Maxa póki co się sprawdza i sam jestem zaskoczony, że Allegri zdecydował się na tak odważny ruch :ok:

Mam nadzieję, że Dybala pójdzie na ławkę i spotka gnojka zasłużona kara.
Zgadzam się, Conte był jednak bardziej betonowy. Dać jeszcze pograć więcej Pjacy i nie wracać do 352 na siłę.

Paulo pracuje na swoje 7 melonów... w Barcelonie ;) Głupi szczeniak! Jak to mówi "kierownictwo" u mnie w pracy: "Karać, karać, karać!".


:allegri: na śmietnik
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 20:27

Vincitore pisze: Ponoć nie pasuje mu pozycja, że gra za głęboko - niech sobie obejrzy pare meczów Teveza w Juventusie zwłaszcza z drugiego sezonu i się uczy jak można grać głęboko, pomagać w rozgrywaniu, a jednocześnie dochodzić do sytuacji strzeleckich.
Może tak być, więcej miał dla siebie jak graliśmy dwójką z przodu, ale... Dybala to nie jest poziom Messiego czy innej gwiazdy, żeby team pod niego układać. Gramy efektywniej ( a przy okazji efektowniej trochę) w takiej konfiguracji i Paweł ma robić to czego chce od niego Max, czy mu się to podoba czy nie. Zrozumiem frustracje, ale nie ma prawa tak tego okazywać. Gonzalo też musiał grać inaczej jak grał z Mandzu i fochów nie stroił aż takich ( mimo, że troszkę było po nim widać, że to nie jego gra). Zaangażowaniem bije Dybale i troszkę nie halo będzie jak mu tyle samo sypną ( choć rozumiem, że takie są realia).


Też bym to widział z Pjanicem za Gonzalo i ktoś w pomocy dodatkowo, choćby Rincon na razie.


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 20:33

niech tego naszego Pawełka za 100 mln kupują a za niego będzie 2 -3 świetnych graczy. Po Pogbie płaczu już nie ma. A mamy Igłę i Pjanicia świetny duet.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 20:42

Sprzedać płaczka i brać Belottiego- ten będzie dziękować, że może się cofnąć i powalczyć ;) Strasznie Dybali odwaliło :confused2: Sam fakt, że od kilku tygodni szum o nowym kontrakcie, a on na boisku zamiast pokazywać, że podpisać trzeba natychmiast, bo ma duży wpływ na przebieg meczu, to pokazuje, że nawet gdyby go nie było na boisku to nawet lepiej by to wyglądało. Słaba reklama.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 20:45

Allegri publicznie wypowiada się bardzo dyplomatycznie, ale liczę, że w cztery oczy zmyje główkę Dybali jak należy. Takie zachowanie nie może być tolerowane. Trochę rozczarowanie, że nasz gwiazdor in spe nie trzyma emocji na wodzy.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 21:14



Szacun Mandżur, niech ktoś przetłumaczy gwiazdorowi Dybali, bo pewnie nie miał czasu się nauczyć angielskiego, a niby Premier League mu się marzy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 21:18

Vinci zdecydowanie to przesłanie dla Paulito...
chłopak dostanie wychowawczą burę pewnie nie tylko do Allegrego, ale też od Markiza - który przynajmniej z tego co słyszałem, jest najblizszym kumplem Duybali i od Buffona czy Leo.

Na pewno obecnie Pawełek nie trzyma ciśnienia w ogóle.
Kara będzie, choć szkoda akurat, że naInter


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 21:28



No nieładnie, Paulo.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 21:31

Ja myślę, że sprawa się rozejdzie po kościach. Jutro Dybala podpisze nowy kontrakt, pokaja się, opowie, że jest ambitny i chce grać zawsze, wszyscy stukną się szampanem i zamieciemy kupę pod dywan.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 21:35

mateelv pisze:

No nieładnie, Paulo.
Ojj nieładnie :eusa: Może jak dostanie podwyżkę to zatrudni gościa od przybijania piątek.
Robaku pisze: Kara będzie, choć szkoda akurat, że naInter
Ja wiem czy szkoda. Pjanic go śmiało zastąpi, a za Bośniaka Marchisio(ewentualnie Rincon).


JestIon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2011
Posty: 14
Rejestracja: 31 października 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 23:03

jarmel pisze:
JestIon pisze:Apropos meczu.

Wysłałem reklamację (mailem) do BOK Player.pl .

Oto co mi odpisali:

"Witam serdecznie

Dziękuję za napisanie do nas w tej sprawie. Zgodnie z informacjami w sklepie, w pakiecie dostępne są obecnie 2 kanały Eleven: Eleven i Eleven Sports. Jeżeli w przyszłości będzie możliwe włączenie do pakietu kanału Eleven Ekstra to poinformujemy o tym na stronie oraz profilu FB.

Pozdrawiam,
Mariusz Piotr Zając
Biuro Obsługi Klienta TVN Online
Tel. 22 444 77 79"


Chętnie bym ich pocisnął... ma ktoś jakieś pomysły co odpisać?
:mad2: :D
Dostałem dokładnie to samo od tego samego gościa, widocznie ograniczył się do kopiuj wklej ;) Można by go uświadomić, że wcześniej reklamowali mecz do obejrzenia na player.pl (co zresztą pisałem ale chyba nie skumał), ciśnijmy ich :)

Co do Dybali to nie widzę innej możliwości niż ławka w następnym meczu. Akurat nie jest teraz niezbędny bo Higuain jest w mega gazie a i Mandzukic radzi sobie całkiem spoko.
Odpisałem mu tak: :mad2:
"Niestety nie zgadzam się.

W Materiałach reklamowych informujecie, że Mecze Juventusu na żywo w Player.pl

http://promocja.player.pl/sport-juventu ... t-juventus

nie ma możliwości obejrzenia transmisji, bo takowa jest na kanale niedostępnym dla użytkownika Player.pl (Eleven Extra)

Czyli mówimy o wprowadzaniu w błąd.

artykuł 286 paragraf 1 kodeksu karnego. Mówi on, że: "kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8".

Czekam na ustosunkowanie się do powyższego.

W przeciwnym razie kieruję sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta."

Albo grubo albo wcale ;)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 23:09

No piszcie chłopaki do Strasburgera, bo to jest pogwałcenie Karty praw podstawowych! Ps. Higuain spłaca się, w coraz większym stopniu ;]


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2017, 00:10

To chyba nie ten temat ale jak ludzie wysyłają im takie wiadomości, jak JestIon to nie dziwcie się, że was zlewają. Warto poczytać komentarze do artykułów, na które się powołuje. Poza tym nie piszą nigdzie WSZYSTKIE MECZE tylko MECZE. To różnica.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2017, 00:25

@JestIon - mimo wszystko nie piszą, że wszystkie mecze Juve w Serie A. Sam wykupiłem tydzień temu 30 dni player sport. Trochę się zdziwiłem, że meczu nie ma, bo wydaje mi się, że przed weekendem na głównej JP była reklama playera i meczu z Sassuolo (?).

Ważne 3 punkty, super kolejka pod nas.


FORZA JUVE!!!
Zablokowany