Serie A 16/17 (22): Sassuolo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:25

JestIon pisze:Apropos meczu.

Wysłałem reklamację (mailem) do BOK Player.pl .

Oto co mi odpisali:

"Witam serdecznie

Dziękuję za napisanie do nas w tej sprawie. Zgodnie z informacjami w sklepie, w pakiecie dostępne są obecnie 2 kanały Eleven: Eleven i Eleven Sports. Jeżeli w przyszłości będzie możliwe włączenie do pakietu kanału Eleven Ekstra to poinformujemy o tym na stronie oraz profilu FB.

Pozdrawiam,
Mariusz Piotr Zając
Biuro Obsługi Klienta TVN Online
Tel. 22 444 77 79"


Chętnie bym ich pocisnął... ma ktoś jakieś pomysły co odpisać?
:mad2: :D
Dostałem dokładnie to samo od tego samego gościa, widocznie ograniczył się do kopiuj wklej ;) Można by go uświadomić, że wcześniej reklamowali mecz do obejrzenia na player.pl (co zresztą pisałem ale chyba nie skumał), ciśnijmy ich :)

Co do Dybali to nie widzę innej możliwości niż ławka w następnym meczu. Akurat nie jest teraz niezbędny bo Higuain jest w mega gazie a i Mandzukic radzi sobie całkiem spoko.


#AllegriOut
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:39

Ipla kosztuje 15zł i daje 3 kanały Eleven. Player kosztuje 16 i daje 2.

W drugiej połowie było wiadomo, że nic nie strzelimy ;)
Fajnie taki ofensywny Juventus wygląda szkoda, że tyle czasu zajęło Maxowi dojście do tego.


:allegri: na śmietnik
Smolwin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 95
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:39

Mi ostatnimi czasy towarzyszy nieodparte wrażenie, że nasz Paulito myślami jest gdzieś poza boiskiem.
Dotychczas imponował niebywałą kontrolą nad piłką, precyzją, oraz lekkością zagrywania stosunkowo trudnych piłek.
Jednak od pewnego czasu irytuje mnie jego postawa na boisku. Zbyt często ma pretensje do kolegów z drużyny, podczas gdy sam popełnia bardzo proste błędy. Sprawia przy tym wrażenie nieskoncentrowanego, widocznie batalia o nowy kontrakt nie wychodzi mu na dobre.
Mam tylko nadzieje, że nie jest to związane z rychłym rozstaniem w lecie. Być może jednak dostał już jakieś ciekawe propozycje zarówno pod względem sportowym jak i finansowym od któregoś z potentatów, dlatego też może już mu tak nie zależy.
Natomiast zachowanie względem trenera, który na niego stawia gdy tylko może, darzy go zaufaniem i wspiera w trudnych chwilach zdaje się potwierdzać, że z naszym Dybala jest coś nie tak.


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:41

Ciekawe czy Max się wypowie o tej sytuacji.


Fino alla fine.
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:46

Paulo "Gwiazda" Dybala :stop: Od jakiegoś czasu strasznie irytuje mnie zachowanie gościa. Na boisku totalna kaszana a jeszcze wielkie miny i fochy, gdy trener zdejmuje go z placu gry (o chęci zarobku w wysokości 7,5 milionów euro już nie wspominam). Moim zdaniem przyda się gościowi kubeł zimnej wody, porządny opiernicz od trenera oraz kolegów z zespołu i na deser jakieś 2-3 mecze na ławce. Są inni chętni do gry a może wniosą w chwil obecnej coś więcej niż strzał w słupek z poślizgu :facepalm: Sytuacja przy zejściu przypomina typowo katalońskie zachowanie więc jak się w porę chłopak nie ogarnie to właśnie tam skończy.

Co do meczu. Szybkie dwie brameczki a następnie pełna kontrola. Właśnie tego oczekuje się od tej drużyny od początku sezonu. Druga połowa momentami faktycznie nudna, ale ważne jest to, że były klarowne sytuacje wraz z chęcią zdobywania kolejnych bramek. Za tydzień inter. Liczę na kolejny, solidny mecz :D


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:50

Dybala dorzucił do pieca. Jeszcze podczas meczu kiedy kolejny raz serwował podwórkową piłkę zastanawiałem się ile ma chłopak szczęścia, że ze swojego talentu za chwilę będzie wyciskał prawie trzydzieści polskich milionów rocznie a tu jeszcze strzela fochy. Dzisiaj znowu cała seria błędów technicznych w przyjęciu piłki, nieudanych podań, prób dryblingu miedzy trzema rywalami. Nawet ten gol z Milanem, który wydawał się techniczną perełką okazał się kasztanem strzelonym piszczelą.
https://youtu.be/ofaoZZbq6m0?t=1m26s
Pawle, nie idź tą drogą!

Za to ostatecznie przekonał mnie Berardi, może wielkiego wpływu na wynik spotkania nie miał ale kiedy dostawał piłkę widać było wysoką klasę... podobną do tej Dybali. Gdyby wstawić Domenico na miejsce Paolo to czuje, że byśmy na tym dużo nie stracili. A różnica w cenie to jakieś sto baniek.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2017, 18:54 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:50

Dybala nieźle przegiął powinni go utemperować. Takie zachowanie przed podpisaniem kontraktu haniebne. Mówiło się ,że taki skromniś z niego w porównaniu do Pogby.
Ciekawy mecz i czyste konto, teraz trzeba inter wypunktować :)
Vinylside pisze: Sytuacja przy zejściu przypomina typowo katalońskie zachowanie więc jak się w porę chłopak nie ogarnie to właśnie tam skończy.
To chyba by tak źle nie skończył. ::/:
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2017, 18:55 przez MichałJuve124, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:52

czlowiek sie produkuje, wysyla posta na 3000 znakow a pozniej posta nie laduje. W skrocie... Wynik dobry, Juve gra dalej kal ale z zadkiej biegunki zaczyna to wygladac na twardy stolec, jest lekka poprawa... Jest lepiej ale bez rewelacji. Moze za jakis czas ten kal przemieni sie w jakis braz, pozniej zloto... Zobaczymy. I powtarzam. Dybala jest ostatnio tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, ze moglby grac Zajkowskiego w Wlatcy Moch...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 19:19

Bobby X pisze: Fajnie taki ofensywny Juventus wygląda szkoda, że tyle czasu zajęło Maxowi dojście do tego.
Trochę to zajęło ale trzeba podkreślić fakt, że Max próbował różnych wariantów. To już chyba 4 system gry jaki zastosował Max bo szkoda mu było trzymać na ławce tych, którzy są w gazie i to się chwali. Conte uparł się na 3 5 2 i za cholerę nie chciał wypróbować niczego innego. Ten system Maxa póki co się sprawdza i sam jestem zaskoczony, że Allegri zdecydował się na tak odważny ruch :ok:

Mam nadzieję, że Dybala pójdzie na ławkę i spotka gnojka zasłużona kara.


Obrazek
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 19:19

jarmel pisze:
JestIon pisze:Apropos meczu.

Wysłałem reklamację (mailem) do BOK Player.pl .

Oto co mi odpisali:

"Witam serdecznie

Dziękuję za napisanie do nas w tej sprawie. Zgodnie z informacjami w sklepie, w pakiecie dostępne są obecnie 2 kanały Eleven: Eleven i Eleven Sports. Jeżeli w przyszłości będzie możliwe włączenie do pakietu kanału Eleven Ekstra to poinformujemy o tym na stronie oraz profilu FB.

Pozdrawiam,
Mariusz Piotr Zając
Biuro Obsługi Klienta TVN Online
Tel. 22 444 77 79"


Chętnie bym ich pocisnął... ma ktoś jakieś pomysły co odpisać?
:mad2: :D
Dostałem dokładnie to samo od tego samego gościa, widocznie ograniczył się do kopiuj wklej ;) Można by go uświadomić, że wcześniej reklamowali mecz do obejrzenia na player.pl (co zresztą pisałem ale chyba nie skumał), ciśnijmy ich :)

Co do Dybali to nie widzę innej możliwości niż ławka w następnym meczu. Akurat nie jest teraz niezbędny bo Higuain jest w mega gazie a i Mandzukic radzi sobie całkiem spoko.
Polecam na przyszłość kupić na stronie Eleven (elevensports.pl). Tam są 3 kanały i bardzo dobra jakość. :ok: No i ceny z tego co kiedyś patrzyłem są podobne do tych na playerze


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 19:56

Właśnie przeczytałem wywiad z Allegrim... zapytano go odnośnie Dybali. Facet udał że to nic takiego i to zwykła złość na zmiane, mało tego udał że to dotyczyło nie powitania osoby, która wchodziła w tym przypadku Pjacy. Czy my widzimy inaczej czy Max po prostu chce gnojka zignorować ? :prochno:


Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 19:57

Zizou_1989 pisze:Właśnie przeczytałem wywiad z Allegrim... zapytano go odnośnie Dybali. Facet udał że to nic takiego i to zwykła złość na zmiane, mało tego udał że to dotyczyło nie powitania osoby, która wchodziła w tym przypadku Pjacy. Czy my widzimy inaczej czy Max po prostu chce gnojka zignorować ? :prochno:
Raczej chce to załatwić w szatni, a nie wywlekać brudy i żalić się mediom


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 20:03

Co prawda o całej sytuacji dowiedziałem się w internetach już po meczu, ale w jego trakcie dało się zauważyć, że siedząc na ławce w dalszym ciągu go "trzymało". To jest śmiech na sali. Pamiętam chłopaka z początków przygody z Juventusem - skromny, nieśmiały, poukładany. Teraz to ciągłe porównywanie do Messiego, bajeczny kontrakt za rogiem i nagle coś mu odpaliło (bo takie zachowanie zbiegło się właśnie z doniesieniami o nowej umowie). Zresztą on ma problem z głową. Przez 2 czy 3 tygodnie przeżywał zmarnowane setkę i karnego przeciwko Milanowi w Dosze, miał problem, by przejść do porządku dziennego. Ja wiem, że roznosi koce bezdomnym itd., pomaga dzieciom w Argentynie, ale najwyraźniej ktoś musi nad nim popracować, bo wypisz wymaluj gwiadunia z Barcelony.

Swoją drogą chłopak oczekuje zarobków na poziomie Higuaina. Gonzalo to co ma na nodze zamienia w złoto, dawno nie mieliśmy napastnika o takim instynkcie, do tego z taką techniką. Ciężko pracuje, spokojnie zapewnia, że udowodni swoją wartość i pracuje dla klubu biegając nawet po wydawałoby się stracone piłki. Mandżukić z kolei zdaje sobie sprawę z tego, że technicznie odstaje (choć szczerze powiem, że tego ostatnio nie widać - dzisiaj ładnie zakręcił rywalem na skrzydle, po czym Cuadrado nie wykorzystał jego podania i w konsekwencji stuprocentowej sytuacji). Dybala ma kiepskie statystyki, a tak pajacuje. Co mu się mogło nie podobać w zmianie w tak późnej fazie meczu, przy pewnym wyniku? Na ławę, w jego miejsce Pjaca i tyle. On przynajmniej będzie się starał.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 20:10

CavAllano pisze:Pamiętam chłopaka z początków przygody z Juventusem - skromny, nieśmiały, poukładany.
Właśnie to chciałem napisać. Pięknie nam zamydlił oczy swoją postawą, Allegri też na początku go chwalił i twierdził, że chłonie futbol jak gąbka, a Morata myśli o innych rzeczach.

Dybala ma elementarne problemy z głową, pisałem niedawno o tym, że na boisku odlatuje gdy tylko coś mu się uda, teraz widzę, że ten problem jest dużo bardziej rozbudowany. Szkoda, że za tydzień gramy z Interem, bo mocno kibicowałbym temu by sobie odpoczął trochę od piłki. Nawet Buffon w tej drużynie nie jest ponad klubem, więc żaden Dybala (kandydat na gwiazdę piłki) też nie będzie. Ponoć nie pasuje mu pozycja, że gra za głęboko - niech sobie obejrzy pare meczów Teveza w Juventusie zwłaszcza z drugiego sezonu i się uczy jak można grać głęboko, pomagać w rozgrywaniu, a jednocześnie dochodzić do sytuacji strzeleckich.

Mam nadzieję, że dostał po gębie od kogo trzeba w szatni, a jak nie to ktoś mu tę słodką buźkę pokiereszuje. Bardzo go lubię, ale tak będzie lepiej dla wszystkich.

A mecz spoko, szybkie 2:0, pełen luzik, szkoda, że nie dołożyliśmy już nic więcej, ale niech im będzie. Częsciej poproszę.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 20:18

CavAllano pisze:Na ławę, w jego miejsce Pjaca i tyle. On przynajmniej będzie się starał.
Bardziej spodziewałbym się środka Marchisio-Khedira i Pjanicia za napastnikami.

Coś się niedobrego z chłopakiem dzieje i trzeba go utemperować póki czas, a nie jeszcze nowym kontraktem głaskać.


Zablokowany