Serie A 16/17 (20): Fiorentina 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 20:24

Nie ma tematu meczowego więc zakładam taki prowizoryczny, jeżeli pojawi się "prawdziwy" ten proszę usunąć. :D



Już w niedzielę o 20'45 zagramy z Violą na ich stadionie! Nie trzeba chyba nikomu mówić jakie mecze z nimi są ważne. Przekonujące zwycięstwo z pokazaniem klasy rywalowi to to czego oczekuję po naszych graczach.

Co ciekawe ze względu na kartki Lichta mamy zagrac 3421. :ok:

BUffon; BBC; Sturaro, Khedira, Marchisio and Asamoah; Dybala - Pjanic; Higuain.

Osobiście jestem bardzo ciekawy takiego rozwiązania


Forza JUVE!


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 21:08

Przecież to tak naprawdę to będzie ustawienie 352. Z Pjanicem jako b2b. Na prawej flance na pewno zagra Cuadrado. Zresztą tutto pisało dziś o tym. Nie chce mi się wierzyć w te nowe ich doniesienia. Swoją drogą po raz pierwszy od lat, jesteśmy bez jakiegokolwiek bocznego obrońcy! :shock: Swoją drogą mega ciekawe to by było, ale nie wierze w to. Po za tym, czemu bez Rincona który zagrał bardzo dobrze? Czemu bez Cuadrado który jest wypoczęty?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 21:26

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Swoją drogą po raz pierwszy od lat, jesteśmy bez jakiegokolwiek bocznego obrońcy! :shock:
Evra jeszcze jest w Juve, a Sandro ma być gotowy na niedzielę.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 21:40

Przecież Kielon nawet może grać na lewej obronie, nie ma po panikować. Skoro Evra chce odejść i jest bliski finalizacji swojego transferu, nie widzę powodu by brać go do kadry meczowej. Na niedziele dostępny ma być Sandro, poza tym może grac tam Asa i jak mówiłem Kielon. Nie ma co siać paniki :)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 22:10

To w takim razie skąd się biorą te doniesienia? Na głównej w newsie zapowiedzi meczowej tez taki skład jest prognozowany? Zresztą w praktyce to zapewne było by coś podobnego do ostatnich meczy tyle ze Sturaro na boku. Zresztą ja i tak jestem pewny ze w obliczu braku nominalnego PO zagramy 352 z Cuadrado i Asamoahem.
Sandro może i będzie powołany, ale pytanie czy gotów na 90 minut. :co?:
Stąd jest problem z nominalnymi bocznymi obrońcami w wyjściowej 11. Z Evra pewnie będzie to co ostatnio.
Co do meczu. Liczę na formę Higuaina i na występ - dobry - po przerwie Pjacy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 11:21

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 20 kolejki Serie A 16/17
Fiorentina - JUVENTUS


Czas:

15.01.2017 (niedziela), godzina 20:45


Miejsce:

Florencja - Stadio Artemio Franchi (47 300)

O przeciwniku:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 4
Remisów: 5
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 5


Ostatnie mecze:
Obrazek

Najlepszy strzelec:
Nikola Kalinić 12 - (8 goli w Serie A i 4 w LE)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Josip Ilicić (4 asysty w Serie A )
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: Astori
Kontuzjowani: Drągowski

Aktualna sytuacja w tabeli Serie A:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 10
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 5
Remisów: 0
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
Obrazek

Najlepszy strzelec:
Gonzalo Higuain :15 - (12 goli w Serie A + 3 gole w LM)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Miralem Pjanić : 8 - (5 asysty w Serie A, 2 w LM, 1 w SPW)
Obrazek

Zawieszeni: Lichtsteiner
Zagrożeni zawieszeniem: Alex Sandro, Rugani, Sturaro, Rincon
Kontuzjowani: Mandragora, Dani Alves,
Inne: Benatia, Lemina (PNA)

HISTORIA SPOTKAŃ Z FIORENTINĄ

Przewidywane składy
Obrazek
Obrazek

Aktualizacja: 13.01.2017

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
Eleven Sport

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 11:49

Dajcie ten post Dragona jako pierwszy post i zmieńcie nazwę tematu, bo źle to wygląda ;) A ten post usuńcie :P


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 12:45

Max na konferencji zaznaczył, że jeżeli nie stanie się nic niespotykane to Sandro zagra od początku.
Nie zapadła jeszcze decyzja czy zagramy 3 czy 4 z tyłu. Jeżeli zagramy 4, to prawym obrońca będzie jeden z trójki :Barzagli, Juan Cuadrado, Stefano Sturaro.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 13:01

O Pjaniciu cos wpominal? Chlop ostatnio rozegral caly mecz pod koniec listopada, do Lazio tydzien odpoczynku? WTF? Z calym szacunkiem do Sturaro ale rece mi sie juz trzesa.... :facepalm:


calma calma
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 13:06

Pluto pisze:O Pjaniciu cos wpominal? Chlop ostatnio rozegral caly mecz pod koniec listopada, do Lazio tydzien odpoczynku? WTF? Z calym szacunkiem do Sturaro ale rece mi sie juz trzesa.... :facepalm:
Z racji tego, że nie wiadomo jak zagramy z tylu nie wiadomo również jak zagramy z przodu. O Pjanicu wspomniał tylko tyle, że wraz z Dybalą coraz lepiej się rozumieją.

Evra znowu nie dostał powołania.
Juventus squad for Fiorentina: Buffon, Chiellini, Pjanic, Khedira, Cuadrado, Marchisio, Higuain, Hernanes, Alex Sandro, Barzagli, Mandzukic, Bonucci, Pjaca, Dybala, Asamoah, Rugani, Neto, Sturaro, Rincon, Audero


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2017, 15:50

Powinniśmy to wygrać. Mam wrażenie, że po porażce z Genuą nasza drużyna zaczęła grać lepiej. Dodatkowo Dybala robi robotę, a Viola w tym sezonie raczej średnio gra.

Albo 1:2, albo 0:1, ale 3 punkty wydają się raczej pewne.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2017, 16:03

przed nami pierwsze z 19 spotkanie po ktorych bedziemy mieli mozliwosc siagnac po raz 6 z rzedu scudetto, co oczywiscie byloby zielkim osiagniecia.
Fiorentina gra w kratkach w tym sezonie i nie wolno nam zagrac tak jak bylismy nastawieni w spotkanie z Genoa bo wszysce wiedza jakim blamazem to sie skonczylo po pierwszej polowie spotkanie.
Napewno stac nas zeby to spotkanie wygrac i utrzymac dystans do Romie ktora od porazka na Juventus Stadium bardzo dobrze sobie radzi i wygrala kilku spotkaniach z rzedu.
Dobrze byloby zaczac grac nominalna 11 tka tak aby bylo ona dobnrze zgrana na kolejnych spotkanie LM.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2017, 16:37

Cholernie ciężki mecz Viola trochę się oszczedzala w tygodniu w CI mecz jest u nich a wiadomo że dla nich mecz z nami to mecz rundy
Wyjściowym skład mają naprawdę całkiem konkretny a dla nas jest to pierwszy mecz z bardzo ciężkich meczów które czekają nas na przełomie stycznia lutego. Mam mieszane uczucia co do tego meczu bo dawno już nie wygraliśmy przekonująco z wyżej notowanyn przeciwnikiem na ich terenie a wygrać musimy bo Roma pewnie zgarnie dzisiaj 3 pkt
FJ!


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2017, 16:52

Cholernie ciężki mecz przed nami, cała czołowka wygrała, więc wypada utrzymać przewagę i zaliczyć 3pkt. Łatwo nie będzie bo Viola zepnie się jak zawsze na Nas. Chętnie zobaczyłbym jakaś bombe Dybali i wolnego w wykonaniu Panicza. FJ


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2017, 16:59

Ja liczę na doskonałą współpracę naszego ofensywnego trio: Pjanic - Dybala, Higuain. Chce by Gonzalo gonił czołówkę strzelców. Mam nadzieje na wynik jak w Sevilli lub bardziej przekonujący. Musimy grać na miarę swojej klasy sportowej. Bo gramy znacznie poniżej co pokazał dobitnie mecz z Atalantą. Mam nadzieje ze obrona zagra na 0.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany