Serie A 16/17 (19): JUVENTUS 3-0 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:42

Lekko, łatwo i przyjemnie. Tak się wygrywa z ogórami.

Jest rekord, są 3 bramki, jest 0 z tyłu.


shaggy1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2013
Posty: 35
Rejestracja: 29 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:43

Czekałem na Pjace i się nie doczekałem.... Powinien wejść za Dybale, który dziś oprócz karnego nie grał nic....


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:43

Co Dybala to drewno dzisiaj to ludzkie pojęcie przechodzi. Dzisiaj obok Lichego najsłabszy na boisku. Wiem, że to śmieszne ale wygląda jak miałby na wszystko wywalone i miał focha. Jego postawa dzisiaj wyglądała tez tak jakby był myślami gdzie indziej. Max niepotrzebnie zdejmował Igłe bo mógł powalczyć o trzecia bramkę, Dybala powinien zejść, który dzisiaj nic nam nie dawał a tylko przeszkadzał. Cieszy wreszcie zdecydowane zwycięstwo z ogórem bez drżenia o końcowy wynik. Z drugiej strony powinno być co najmniej dwie bramki więcej.

A epizod Dybali przy linii bocznej w 47 minucie to mistrzostwo świata :rotfl:
Omal sam się nie połamał i dobrze bo byłby hejt na Maxa :smile:


Obrazek
DelWójciko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 13
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:44

shaggy1987 pisze:Czekałem na Pjace i się nie doczekałem.... Powinien wejść za Dybale, który dziś oprócz karnego nie grał nic....
Dokładnie! Pjaca musi minuty zbierać żeby wrócić do swojej dyspozycji sprzed kontuzji, miałem nadzieje na jego występ tym bardziej ze Dybala rozczarowywał.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:46

Cieszą pewne 3 pkt i gole Higuaina. Ale Dybali coś rypie w dekiel...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:47

Asamoah bardzo poprawnie na tej lewej obronie. Nie podobal mi sie Sturaro, niewidoczny dlugimi fazami, niedokladny, a gdy juz pokazywal sie z przodu to najczesciej psuł (zdecydowanie na plus za to wywalczony karny). O ile Lichtsteiner w pierwszej polowie gral slabo, tak w drugiej juz lepiej i w sumie, nie byl to najgorszy mecz Szwajcara. Jakis dobry tez nie, ale w tym sezonie bywalo duzo, duzo gorzej.

Dobry mecz Higuaina, Pjanicia, slabiej Dybala, ktoremu wyraznie dzisiaj nie szlo. Dobrze, ze zdobyl gola, miejmy nadzieje, ze forma Argentynczyka bedzie rosla z meczu na mecz.

Dobra zmiana Rincona, ktory oprocz jednego kiksa, fajnie wygladal przez te kilka minut.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:48

obok Lichego najsłabszy na boisku.
Stefan na koncie z asysta po dobrym meczu na tylach i zaczepnych akcjach z przodu, ale i tak najslabszy na boisku. Smiech na sali.
Dobra zmiana Rincona, ktory oprocz jednego kiksa, fajnie wygladal przez te kilka minut.
Absolutnie nic w tym czasie nie pokazal, aby wystawic mu jakakolwiek ocene.
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2017, 22:50 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.


La fidanzata d'Italia
DelWójciko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 13
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:49

jakku1 pisze:Dobra zmiana Rincona, ktory oprocz jednego kiksa, fajnie wygladal przez te kilka minut.
Przepraszam ale co Rincon pokazał? Przyjmij; podaj jak Asamoah. Nie miał co pokazać ponieważ mecz był już ułożony i każdy oczekiwał gwizdka końcowego.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:50

Chyba właśnie o to chodzi, że Gonzalo sobie postrzelał, ma formę, Khedira z Pjaniciem też zaczynają coś pozytywnego pokazywać. Ale bez Dybali pokazującego swoją prawdziwą jakość w meczach o prawdziwą stawkę za dużych szans nie mamy. Dlatego lepiej go zostawić na boisku w wygranym meczu, niż szukać najlepszych możliwych rozwiązań, jakby było wciąż 0:0.
DelWójciko pisze: Przepraszam ale co Rincon pokazał?
Pokazał, że dobrze stoi na nogach i nie boi się kontaktu fizycznego, czego naszym pomocnikom bardzo ostatnio brakowało. Pokazał, że może nie będzie zagrywał piłek a la Pirlo, ale potrafi posłać pod półpressingiem piłkę na kilkanaście metrów dokładnie tam gdzie chce. Co niekoniecznie można powiedzieć o Sturaro czy Khedirze.
Z drugiej strony pokazał też mentalność drużyny ze środka tabeli, parę razy móc wystawiać się na pozycję za plecami przeciwnika, ale wolał się cofnąć i spowolnić akcję, a jak dostał piłkę to nie za bardzo było co z nią zrobić.
Nie mogłem pozbyć się też wrażenia, że przydałoby mu się kilka centymetrów więcej. Niby tylko parę centymetrów mniej od Marchisio czy Pjanicia, ale robiło różnicę.
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2017, 22:59 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:52

Właśnie to jest najgorsze w tym wszystkim - 1 z 3 ofensywnych graczy -MUSIAŁ!- grać padake. Tak to nasze trio ofensywne by się pięknie zgrywało, napawało nas optymizmem przed CL. No a tutaj mimo dobrego wyniku widać że coś jest nie tak, mankamenty kolejne... To martwi zwłaszcza w obliczu tych zawirowań z kontraktem! No nic ale liczę że z Dybalą będzie wszystko OK.
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2017, 22:53 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:53

Dybala na boisku więc Igła w polu karnym i od razu są efekty. Jak grał w parze z drewniakiem wyglądało to inaczej.

Czepianie się Lichego po meczu z asystą i bez błędów z tyłu...


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:53

Beznadziejnie dzisiaj Dybala i Blasi, świetnie Higuain (wyłączając bramki), bardzo dobrze Lichtsteiner i Khedira, reszta na normalnym poziomie (Asamoah powyżej swojego beznadziejnego).

Rincon grał za krótko, ale widać, że piłka mu nie przeszkadza, co innego Blasiemu, który momentami ma elementarne problemy z podstawami futbolu. Mam nadzieję, że niedługo nastąpi podmianka na pozycji box to box.

No i co więcej? Łatwo poszło, graliśmy do 60 minuty. Kolejny dzień w firmie - karta odbita, norma zrobiona i do domu.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:57

CavAllano pisze:Lekko, łatwo i przyjemnie. Tak się wygrywa z ogórami.

Jest rekord, są 3 bramki, jest 0 z tyłu.
Dzieki Mrozzi ze mnie wyręczyłeś &#128521; pięknie Igla, slabo Sturaro ale jak za niego wgryzie sie Rincon to bedzie chyba... <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:57

Makiavel pisze:Czepianie się Lichego po meczu z asystą i bez błędów z tyłu...
Podobnie jak czepianie się Mandzukicia bo nazywa się Mandzukić i nie jest Moratą...skończ chłopie pieprzyć bo cokolwiek Mandżur nie zrobi, jak nie zagra to i tak jest drewnem.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2017, 22:59

DelWójciko pisze:
Przepraszam ale co Rincon pokazał? Przyjmij; podaj jak Asamoah. Nie miał co pokazać ponieważ mecz był już ułożony i każdy oczekiwał gwizdka końcowego.
To zalezy, kto czego oczekiwał.

Rincon grał krotko, ale wypadł w miare pozytywnie. Wiadomo, mecz byl ulozony, ale po tym krotkim epizodzie widac, ze pilka mu nie przeszkadza (kilka fajnych zagran z pierwszej pilki), potrafi sie ustawic i moze byc ciekawa alternatywa dla Sturaro.

Zobaczymy jak bedzie radzil sobie w kolejnych spotkaniach.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany