Superpuchar Włoch 2016: JUVENTUS 1-1 (kar: 3-4) Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 19:47

Olek1987 pisze:http://www.football-italia.net/95957/supercoppa-risk

Milan, Galliani... :facepalm:
Lepiej niech nie pajacuje, bo w takim przypadku dostaniemy ten puchar przy zielonym stoliku, a nikt z nas tego nie chce. Galliani juz szuka alibi w przypadku porazki. Ponoc mieli okazje wyleciec dzis z opoznieniem ok. 1,5 h, ale uznali, ze przylot w nocy jest bez sensu. Mamy przewage, bo jednak Milan bedzie mial bardzo malo czasu na aklimatyzacje.

Tymczasem polecam latajacy po FB filmik z udzialem Evry, Khediry i Pana 'No good', ktorzy od dluzszego juz czasu sa w drodze na mecz. ;)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 19:59

Oj obawiam sie tego meczu, mam zle przeczucia. Oby nie bylo jak z Napoli 2 lata temu...

Bardzo bym chcial by to byl wieczor... Pjacy. :D


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 21:36

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Bardzo bym chcial by to byl wieczor... Pjacy. :D
Tak, masz to jak w banku :facepalm:

Jeśli Pjaca w ogóle zagra w tym meczu, to jakiś ogon co najwyżej (max 5-10 minut), choć moim zdaniem raczej go na boisku nie ujrzymy.

Co do meczu, to wydaje mi się, że będzie ciężko, tak jak w niedawnym meczu o Puchar Włoch, ale Higuain będący ostatnio w gazie załatwi sprawę - 1:0 ;)


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 21:49

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Oj obawiam sie tego meczu, mam zle przeczucia. Oby nie bylo jak z Napoli 2 lata temu...

Bardzo bym chcial by to byl wieczor... Pjacy. :D
A ja chciabym aby oprócz Pjacy był to wieczór Keana. Byłoby pięknie!


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 22:07

ForzaItanimulli3vujcm pisze: Bardzo bym chcial by to byl wieczor... Pjacy. :D
To on jednak nie ma raka?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 22:18

Wlasnie chodzi mi o to by wszedl i swoimi paroma minutami przycmil reszte. Chlopak potrzebuje takiego spektakularnego momentu dzieki ktoremu jego kariera nabierze rozpedu.

Musimy ten puchar wygrac. Triumfem i celebracja z trofeum zakonczyc ten co jak co dobry rok. :hellyes:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 22:29

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Wlasnie chodzi mi o to by wszedl i swoimi paroma minutami przycmil reszte. Chlopak potrzebuje takiego spektakularnego momentu dzieki ktoremu jego kariera nabierze rozpedu.
No tak, i te parę minut po wielotygodniowej przerwie z pewnością będą przełomowe w jego karierze :facepalm: to już nie jest hurraoptymizm, to zwykła głupota.

Czy były jakiekolwiek informacje, że młody Chorwat w ogóle trenuje normalnie z resztą grupy? Nawet jeśli tak, to jestem przekonany, że on tam jedzie TYLKO I WYŁĄCZNIE odebrać medal, mecz obejrzy z trybun. Pomijam już fakt, że nawet gdyby był w 100% przygotowany do gry to i tak by nawet nie podniósł tyłka z ławki na rozgrzewkę w końcówce przy takiej formie Pipity i Mario no i wracającym rzecz jasna Dybali.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 23:06

mateo369 pisze:Czy były jakiekolwiek informacje, że młody Chorwat w ogóle trenuje normalnie z resztą grupy?
Na jego insta jest fotka wrzucona tydzien temu (prawdopodobnie zrobiona tez jakos tak, bo cwicza w zimowych strojach) jak biega na treningu z innymi.

Z racji tego, ze Licht i Pjanic sa w stanie nie do konca wiadomym, to moze nam grozic 3-5-2, ale za to z Paulo w ataku. Jak by nie bylo, mysle ze jednak sie z Milanem uporamy. Pjacy sie nie spodziewam :lol:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 23:11

Pjaca ma szansę gry pewnie przy rozstrzygniętym wyniku dla Nas takie jest jedynie moje zdanie. Mecz pewnie będzie nerwowy i zacięty do konca więc nie spodziewałbym się go na boisku. Aczkolwiek nie pogardzę spokojnym 2 czy 3 zero.

Mecz na polsacie sport, przestraszyłem się że będzie w PPV... :)


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 01:54



Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 07:20

CavAllano pisze:Czy Wlochy sa jednymy krajem, ktory osmiesza sie organizujac SP poza granicami kraju? Jak do tej pory nic z tych odleglych wyjazdow nie wynika. :facepalm:
Niestety tak. Osobiście bardzo ubolewam nad tym faktem. Dla mnie to całkowite załamanie tradycji. Co ma wskazywać nazwa Superpuchar Włoch? Jakich Włoch? Kiedyś grało się na stadionie mistrza kraju i koniec. Jedziemy do jakiejś stajni za parę zielonych. Mamy przykład sprzed roku. Problemy z wypłaceniem 2 mln. euro chyba :D Problemy z zegarem, murawa z lat 90-tych jak w polskiej lidze. Co najgorsze,l jest to kop w dupę dla naszych kibiców, którzy są na każdym meczu a klub woli się waflować w Azji. Tak potrzebujemy tej promocji, kasy? Mamy piękny stadion, na którym powinniśmy zagrać taki mecz. Już nie wspomnę, że grając na JS szanse na wygraną to jakieś 95 %
szczypek pisze: Wyczuwam dogrywkę i bramkę Dybali.
Niestety też to czuję. Mamy absolutny paraliż jeśli chodzi o pojedyncze mecze na wagę trofeum. O finałach LM nie wspomnę bo to inny kaliber. Niemniej taki PW, gramy z Lazio, w lidze ich walimy jak leci nagle w finale dogrywka. Milan walimy 8 razy z rzędu, w finale dogrywka. Dwukrotnie też mieliśmy dogrywkę z Napoli w SPW.

Po ostatniej wizycie w tym kurniku miałem 3 dniową traumę. 3 razy podnosiliśmy już puchar, by go upuścić, a podniosło go Napoli. Miło mieć po swojej stronie naszego kata :P
Ostatnio z Milanem gramy ciężkie mecze. Ich głód na jakikolwiek puchar jest ogromny. Będzie trudno, ale nie wyobrażam sobie nawet abyśmy nie wygrali. Nie wiem jak, puchar musi być nasz. To kolejne, cenne trofeum do gabloty. Wystarczy wygrać 1 mecz.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 08:16

CavAllano pisze:Tymczasem polecam latajacy po FB filmik z udzialem Evry, Khediry i Pana 'No good', ktorzy od dluzszego juz czasu sa w drodze na mecz. ;)
Mogę prosić o bardziej konkretne źródło?

Edit. Aleexxx dzięki.
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2016, 10:08 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 08:33

szczypek pisze:
CavAllano pisze:Tymczasem polecam latajacy po FB filmik z udzialem Evry, Khediry i Pana 'No good', ktorzy od dluzszego juz czasu sa w drodze na mecz. ;)
Mogę prosić o bardziej konkretne źródło?

Chyba o to chodzilo.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 09:10

Osobiście ten puchar dla mnie za wiele nie znaczy, ale wygramy, potwierdzone info.

Obrazek


Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 11:29

Bukol87 pisze:A ja chciabym aby oprócz Pjacy był to wieczór Keana. Byłoby pięknie!
Ja po cichu liczę na jakieś minuty dla Coccolo i Anderssona. Bardzo ciekawi zawodnicy, pytanie tylko czy sztab Juve jest w stanie wykorzystać ich potencjał.


FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany