Serie A 16/17 (17): JUVENTUS 1-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 07:30

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 17. kolejki Serie A 16/17: JUVENTUS - Roma

Czas:

17.12.2016 (sobota), godzina 20:45


Miejsce:

Turyn, Piemont, Włochy - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 8
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 3
Remisów: 2
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
Obrazek

Najlepszy strzelec:
Edin Dżeko (12 goli w Serie A i 5 w LE)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Diego Perotti (4 asysty w Serie A i 1 w LE)
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: Juan Jesus
Kontuzjowani: Paredes?, Salah, Bruno Peres ?, Florenzi, Totti?

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 8
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 5
Remisów: 0
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
Obrazek

Najlepszy strzelec:
Gonzalo Higuain (9 goli w Serie A + 3 gole w LM)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Miralem Pjanić (4 asysty w Serie A i 2 w LM)
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Mandragora, Pjaca, Barzagli, Bonucci, Dani Alves

HISTORIA SPOTKAŃ Z ROMĄ

Przewidywane składy
Wkrótce
Aktualizacja:

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
Eleven

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Obrazek
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 07:39

2 tematy założyłeś, Smoku: http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25516 :)

Widzisz, taki hit, że aż 2 tematy musiałem założyć ;) :ok:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 11:32

Oni zabrali punkty Milanowi, więc pora, żebyśmy teraz im je odebrali. Równowaga w przyrodzie musi zostać zachowana. :smile:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 12:58

Trzeba wygrać, Roma w Turynie nie ma czego szukać, jak do tej pory 6 spotkań łącznie z pucharowym i 6 porażek, zazwyczaj także ze sporym bagażem bramek.

Gramy coraz lepiej i liczę na kontynuowanie tego trendu, jeżeli wygramy to Rzymianie będą mogli już tylko zająć się oglądaniem za swoje plecy, grają bez Salaha (imo najlepszy piłkarz Romy w tym sezonie, bez niego nawet Dzeko przestał strzelać), Bruno Peres wczoraj zszedł ze łzami w oczach, do tego kontuzjowany także Florenzi. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania niż trzy punkty, lubimy takie mecze.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 13:30

Vincitore pisze:Bruno Peres wczoraj zszedł ze łzami w oczach
Zjechał ;)


Zero szacunku dla Pogby
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 13:46

Olek1987 pisze:
Vincitore pisze:Bruno Peres wczoraj zszedł ze łzami w oczach
Zjechał ;)
Racja ;) właśnie na twitterze mignęło mi, że wyleciał tylko na trzy tygodnie i opuści jedynie 2-3 mecze.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 13:46

Ograjmy Romę, Milan niech sobie wskoczy na drugie miejsce :D

Ci z kolei podejmują Atalantę u siebie, której wciąż odbija się Juventusem, bo szykowali się nieziemsko na Udine, chcąc sobie odbić zeszłą kolejkę a tu klops...1:3 do Udine :)

Jezuśku to już 17 kolejka :shock:
Jeszcze Bologna, Crotone i rewanże :shock:
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2016, 17:17 przez lenor, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 13:56

W meczach u siebie od paru lat mamy na nich patent i jestem bardzo spokojny przed tym meczem. Do tego zanosi się na 4-3-1-2 z Pjaniciem za plecami Dybali i Higuaina. Kurs 1.75 aż się prosi :P


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 14:00

Trzeba nam tego zwycięstwa i na nie mocno liczę, meczu się jednak obawiam bo Roma jakby nie było gra bardzo ciekawą piłke w tym sezonie plus wygrała z Interem, Napoli, Milanem i Lazio, więc patent na lepsze zespoły nie wątpliwie mają.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 14:28

Przeczolgac Zdeptac i Wypluc mistrz jest tylko jeden i jesteśmy nim my. W końcu mamy wolny cały tydzień jeden dzień na odpoczynek więcej i mecz u siebie
roma podobnie jak my ma kilka kontuzji chyba nawet bardziej muszą się nagimastykowac z zestawieniem sensownej jedenastki a na ławce takie tuzy jak niedoszły Messi z Werony i bozyszcze Brazylii Gerson czy bida piłkarska aż piszczy
Nie lubię rzymian szczekają cały rok szczególnie w okolicach meczu bezpośredniego a kończy się zazwyczaj po 30 minutach w dodatku moi "ulubiency" De Rossi Totti i wisienka rodem z Mongolii
Bardzo obawiałem się derbow wyszło ok tu jestem dobrej myśli od początku no chyba że roma dostanie kolejnego/kolejne karne w tej rundzie ( idą na rekord rundy)
2:0 jedna z bramek Pjanica
FJ !!


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 15:12

Jestem bardzo spokojny przed tym pojedynkiem. Niby przyjeżdża wicelider Roma, ale mamy ewidentny patent na ten zespół, przede wszystkim w Turynie. Od ładnych kilku spotkań dostają od nas w Turynie w japę, po czym ciśnienie z nich na pewien czas schodzi. Włosi są rzecz jasna podekscytowani tym meczem, bo w swoim zwyczaju doszukują się przy każdej możliwej okazji przerwania hegemonii Juventusu, ale prawda jest taka, że przed tym meczem to my mamy o wiele większy komfort. Po pierwsze niezależnie od losów tego spotkania i tak pozostaniemy liderem, dużo więcej do stracenia mają rzymianie. Będzie im brakowało 3 istotnych zawodników - Peresa, Salaha i Florenziego, my z kolei mamy powracającego Dybalę i generalnie jeden dzień dłużej na odpoczynek. Wszystkie argumenty są po naszej stronie. Rywale co prawda do tej pory radzili sobie z praktycznie całą czołówką Serie A, ale jednak Juve to jest inna liga, co swego czasu podkreślił Totti... ;)

Bardzo liczę na Pjanicia i 4-3-1-2. Ciekawe jak to ustawi Allegri. Nie mogę się doczekać Dybali - ten chłopak jest po dość długiej kontuzji, a i tak zdaje się być w imponującej formie. Higuain rozstrzelał się na dobre, jesteśmy w coraz wyższej formie i cieszy to, że od tej klęski z Genuą oba mecze ligowe rozegraliśmy na sporej intensywności i ze sporym zaangażowaniem, czego wcześniej brakowało. Znowu nam zależy, co powinno martwić wszystkich pozostałych na krajowym podwórku.

Kibice Romy, mimo dobrych wyników, dostrzegają mnóstwo problemów w grze swojego zespołu, między innymi narzekają na szwankujący atak. Wczoraj oglądaliśmy bardzo słaby mecz w wykonaniu obu ekip. Nasz ulubieniec z Mongolii przebąkuje już rzecz jasna (zresztą robi to za każdym razem), że rzymianie przyjadą do Turynu po zwycięstwo, dużo bardziej ostrożny jest Spalletti, który mówi otwarcie o tym, że jego ekipa obawia się drużyny z Turynu. Słusznie.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 18:23

Wygramy 2:0 czy wyżej?

PS: Który z błaznów będzie sędziował ?


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 19:33

Większość spokojna przed meczem (w sumie ja również) to chyba trzeba się spodziewać trudnej przeprawy :whistle:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Hubert_bn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 80
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 20:05

Licze na ciekawy mecz szczegolnie ze bedzie to moj pierwszy ogladany z trybun Juventus stadium. Szczerze nie wiem jak Allegri powinien postawic druzyne. W ofensywie dobrobyt, kogo posadzic na lawce? Licze na 4-3-1-2 z Pjanicem za para Dybala-Higuain. Mandzukic Cuadrado w drugiej polowie jezeli wszystko bedzie ladnie szlo.

@robaku nord est :)
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2016, 10:18 przez Hubert_bn, łącznie zmieniany 2 razy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 20:20

Hubert_bn pisze:Licze na ciekawy mecz szczegolnie ze bedzie to moj pierwszy ogladany z trybun Juventus stadium. Szczerze nie wiem jak Allegri powinien postawic druzyne. W ofensywie dobrobyt, kogo posadzic na lawce? Licze na 4-3-1-2 z Pjanicem za para Dybala-Higuain. Mandzukic Cuadrado w drugiej polowie jezeli wszystko bedzie ladnie szlo.
który masz sektor?

Wlaśnie zobaczymy co wyżej ceni obecnie Maxiu czy wole walki Mandzura czy jednak te stricte możliwości i umiejętnosci strzeleckie Pipity. Mniemam, że zobaczymy Chorwata od początku. W każdym razie szykuje się ekscytujące widowisko i będzie iskrzyło czy to na boisku Radja vs Pjanić i Benatia, do tego Kielon, no i pewnie na trybunach też.


Zablokowany