Serie A 16/17 (16): Torino 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 07:30

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 16. kolejki Serie A 16/17: Torino - JUVENTUS

Czas:

11.12.2016 (niedziela), godzina 15:00


Miejsce:
Turyn - Stadio Olimpico di Torino (25 500)

O przeciwniku:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 5
Remisów: 2
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 2
Remisów: 2
Przegranych: 4


Ostatnie mecze:
Obrazek

Najlepszy strzelec:
Andrea Belotti (10 goli w Serie A i 1 w PW)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Lorenzo De Silvestri (4 asysty w Serie A)
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Vives, Obi, Molinaro, Bovo

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 8
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 4
Remisów: 0
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
Obrazek

Najlepszy strzelec:
Gonzalo Higuain (7 goli w Serie A + 3 gole w LM)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Miralem Pjanić (4 asysty w Serie A i 2 w LM)
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Mandragora, Pjaca, Barzagli, Bonucci, Dani Alves

HISTORIA SPOTKAŃ Z TORINO

Przewidywane składy
Obrazek
Aktualizacja: 4.12.2016

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
Eleven

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2016, 17:31 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 11:53

Według mnie Igła powinien usiąść na ławce,ponieważ Mario jest w lepszej formie a Dybala,po prostu musi grać,co było widać jak rozruszał naszą grę w zaledwie kilka minut.

Fajnie znów widzieć Miralema na 10.Z kolei na b2b zamiast drewnianego Sturaro powinien zagrać lepszy technicznie Lemina.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 11:59

Sorek21 pisze:Według mnie Igła powinien usiąść na ławce,ponieważ Mario jest w lepszej formie a Dybala,po prostu musi grać,co było widać jak rozruszał naszą grę w zaledwie kilka minut.
Dybala wszedł na 10 minut gdy wynik był już pewny, a tempo meczu piknikowe, w derbach od początku będą leciały wióry, jeżeli otrzyma ostatnie 30 minut to będzie sukces.

Piekielnie ciężki mecz, chyba najcięższe od dawna derby, Mihajlovic wykonał świetną pracę w Toro, grają super piłkę, na swoim trybie oszczędzania energii tego meczu na pewno nie wygramy, a powinniśmy bo Roma gra z Milanem.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 14:22

Tak jak zauważył wyżej kolega, to są derby, więc będzie rzeźnia, dlatego wstrzymałbym się jeszcze z Dybalą od 1 minuty i wrzucił jeszcze raz Igłę.

Fajnie, bo mamy już komfort psychiczny do lutego, (wiem, że mieliśmy już przed meczem z Sevillą), czas nieco odskoczyć rywalom w lidze.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 14:51

Meczu się obawiam, po pierwsze to derby wiec Toro bedzie gryzlo trawę, po drugie to mecz po LM, a ile ich w tym sezonie przegraliśmy na wyjeździe? Chyba każdy wie... mam nadzieje ze to odwrocimy i zagramy pewnie i wygramy ale łatwo nie bedzie. Liczę na 4-3-1-2 i dobry mecz Pjanica, ostatnio sporo asystuje i niech tak trzyma dalej.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 15:23

Nasze wyniki w tym sezonie po meczach w CL.

vs inter 1-2
vs Empoli 3-0
vs Milan 0-1
vs Chievo 2-1
vs Genoa 1-3

Bilans 2-0-3.

W dodatku to mecz derbowy więc każdego wyniku tutaj można się spodziewać.

ps. A może znowu na 2-1 w 93min? :smile:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 15:35

Niby po LM, ale w tym meczu LM ze składu, który powinien wybiec w niedzielę wystąpi Rugani i/lub Benatia, Marchisio, Pjanic oraz Higuain i/lub Mandzukic. No i Cuadrado, choć pewnie on odpocznie a jego miejsce zajmie pewien Szwajcar. Nie grał Buffon, Sandro, Khedira, wraca nam Dybala, wraca Chiellini.

Wyczuwam 3-5-2.
Buffon
Benatia - Rugani - Chiellini
Lichtsteiner - Khedira - Marchisio - Pjanic - Sandro
Dybala - Higuain


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 16:05

Damy radę. 3 punkty będą nasze ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 18:51

Ja nie mam wątpliwości, że czeka nas cholernie trudne spotkanie. Torino rzuci się na nas, bo tego oczekują kibice. Na ławce mają teraz lepszego szkoleniowca niż poprzednio, grają przyjemną dla oka piłkę i mają wyniki. Do tej pory kiepsko nam szło po meczach LM, to prawda, ale chyba wyciągamy z tego wnioski i stąd taka postawa we wczorajszym pojedynku. Zaangażowaliśmy chyba najmniej sił i energii ze wszystkich rozegranych w tym sezonie spotkań, do tego byliśmy świadkami dość sporej rotacji - na Toro wyjdą wypoczęci Khedira, Chiellini, Sandro. Na Dybalę bym nie liczył, przynajmniej w podstawie, zresztą włoskie media awizują parę Mandżukić i Higuain. Może to i dobrze, bo zajadą nam tam Argentyńczyka.

Ten mecz jest cholernie ważny, bo 3 punkty pozwoliłyby nam na odskoczenie komuś z pary Roma-Milan (przy remisie tych zespołów obu ekipom).


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 19:45

Wojtek pisze:Nasze wyniki w tym sezonie po meczach w CL.

vs inter 1-2
vs Empoli 3-0
vs Milan 0-1
vs Chievo 2-1
vs Genoa 1-3

Bilans 2-0-3.

W dodatku to mecz derbowy więc każdego wyniku tutaj można się spodziewać.

ps. A może znowu na 2-1 w 93min? :smile:
Też myślałem o tym, że po LM zawsze gramy kaszanę w meczach z bardziej wymagającymi rywalami. Torino będzie turbo wymagające, bo są coraz solidniejszą ekipą, a w derbach na własnym stadionie zagrają na 200%. W środę oszczędzali się Buffon, A.Sandro, Chiellini, Khedira, Dybala. Super byłoby wygrać z Torino, bo potem cały tydzień odpoczynku i na koniec roku 2 ważne mecze z Romą w lidze i Milanem o Superpuchar.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 19:53

CavAllano pisze:Ten mecz jest cholernie ważny, bo 3 punkty pozwoliłyby nam na odskoczenie komuś z pary Roma-Milan (przy remisie tych zespołów obu ekipom).
Dobrze, że dopowiedziałeś co będzie przy remisie, bo już się bałem, że będą mieli jakieś ekstra punkty i nas dogonią :C

Przypominam, że to derby nie tylko dla Torino, ale również dla Juventusu. Nasi też będą gryźć trawę. Jeśli Torino odważnie zaatakuje to może się nieźle zdziwić. Wydaje mi się, że jednak zaczną spokojnie i my też. Ale kilka spięć i może zrobić się ciekawie na co liczę.


FORZA JUVE!!!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2016, 15:15

Tutto podaje 4312 :pray: Oby się to sprawdziło. Pjanic na trequ robi robotę.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2016, 17:35

Poprostu pisze:Tutto podaje 4312 :pray: Oby się to sprawdziło. Pjanic na trequ robi robotę.
Czy mi się wydaje czy Allegri na początku sezonu już próbował Pjanicia na trequartiscie ? Wówczas opinie były zupełnie inne, szanowne grono JP twierdziło, że Bośniak nie nadaję się na tą pozycję.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2016, 17:38

Sila Spokoju pisze:
Poprostu pisze:Tutto podaje 4312 :pray: Oby się to sprawdziło. Pjanic na trequ robi robotę.
Czy mi się wydaje czy Allegri na początku sezonu już próbował Pjanicia na trequartiscie ? Wówczas opinie były zupełnie inne, szanowne grono JP twierdziło, że Bośniak nie nadaję się na tą pozycję.
Nie znasz JP? Jeden niezły mecz i od razu opinie zmienione o 180 stopni ;)


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2016, 18:04

Sila Spokoju pisze:
Poprostu pisze:Tutto podaje 4312 :pray: Oby się to sprawdziło. Pjanic na trequ robi robotę.
Czy mi się wydaje czy Allegri na początku sezonu już próbował Pjanicia na trequartiscie ? Wówczas opinie były zupełnie inne, szanowne grono JP twierdziło, że Bośniak nie nadaję się na tą pozycję.
Nie wydaje Ci sie.


La fidanzata d'Italia
Zablokowany