LM 16/17 (gr. H) [6]: JUVENTUS 2-0 Dinamo Zagrzeb

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:05

Dybala z Cuadrado w 10 min zrobili więcej zagrożenia pod bramką Dinamo niż cała drużyna przez 80.

No ale zwycięstwo niby spokojne i dość pewne, więc nie będę narzekał. Cieszą bramki Gonzalo i Ruganiego.


RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:12

Makiavel pisze:
RSelevan pisze:
Makiavel pisze:
Po tym co ten człowiek grał od początku sezonu też bym mu bił brawo na stojąco po każdym meczu, w którym gra na naszą korzyść :C

A tak na poważnie, z bardzo słabym rywalem znów bez bramki. Ładny wślizg w obronie za to zrobił, więc podtrzymuje: można go zostawić do gry na obronie.
Miał za to świetną asystę. Miałby, gdyby Pjanić nie wcelował w bramkarza mając całą bramkę wolną.
Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie...
No, fakt. Beznadziejny ten Mandzukić, przez niego facet nie strzela w 200% sytuacji.

Mam ci przypomnieć, ile razy ty używałeś podobnych argumentów w stosunku do Moraty? 20 minut szukania

https://gyazo.com/76eced9b340c956e4cb4facdeda3f4f2
https://gyazo.com/b5f5a7d91d32f66ca0707ea8654135ca
http://i64.tinypic.com/67mb87.png

Lub też sławetne wyliczanki, ile to Morata może nie być warty w przyszłości.
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2016, 23:29 przez RSelevan, łącznie zmieniany 2 razy.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:13

Bilans 4-2-0. Bilans bramek 11-2. Punktowo tylko dwie drużyny wyglądają lepiej. Rozpieścił was Juventus, szkoda że tak wiele negatywnych tego efektów...

Nikogo nie wyróżniam. Przeciwnik Pescara vol2. Czekam na derby.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:15

Wygrywamy grupę i dobrze, szkoda, że akurat w sezonie, kiedy drugi koszyk wygląda okazalej od tego pierwszego, zobaczymy co nam da los, nam zawsze lepiej idzie gdy nie jesteśmy faworytem, takie Porta czy Benfiki to dla nas katorga, drużyny słabsze, na które się nie spinamy, ale jednocześnie absolutnie nie ogórki.

Nie mam statystyk, ale chyba na niezłym procencie odbiorów dzisiaj Lemina, kasował elegancko i czyściutko, jednocześnie utrzymywał piłkę w grze.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:19

Lemina moim zdaniem zawsze wygląda dobrze, ale jak gra na box2boxie, a nie na centralnej pozycji linii pomocy. Na duży plus Mandzukic i Pjanic. Rozkręca się ten bałkański zaprzęg. Szkoda, że Pjaca nie może do nich dołączyć.

Cieszy powrót Dybali. Z przyjemnością się na niego patrzy jak gra.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:24

Oglądając dzisiejszy występ Leminy i mając w pamięci poprzednie, wciąż nie mogę pojąć dlaczego Hernanes i Sturaro są w hierarchi wyżej. Fakt Lemina to nie poziom na pierwszy skład Juve, ale żeby Max cenił wyżej Sturaro i Hernanesa ? Dobrze widzieć znów Dybale na boisku. Szkoda że nic mu nie weszło, bo próbował.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:24

Najbardziej mnie cieszy przełamanie Higuaina przed derbami, oby zaczął strzelać również w Serie A. Natomiast w losowaniu poproszę o Benficę albo Leverkusen, bo nie ma sensu się przemęczać ;).


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:31

Meczu nie oglądałem, ale po komentarzach widzę, że raczej nie mam czego żałować - zadanie wykonane przy minimalnym nakładzie sił. Czytaj: za ciekawie to nie było ;)

Realu raczej nie trafimy. Wiadomo, jak działają podgrzewane kuleczki. Drugi raz z rzędu Bayern w 1/8? Dwa sezony temu mieliśmy dobre losowania, ale miejże losie trochę przyzwoitości... Niemcy też na pewno chcieliby tego uniknąć.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:41

wagner pisze:Bilans 4-2-0. Bilans bramek 11-2. Punktowo tylko dwie drużyny wyglądają lepiej. Rozpieścił was Juventus, szkoda że tak wiele negatywnych tego efektów...

Nikogo nie wyróżniam. Przeciwnik Pescara vol2. Czekam na derby.
Oj wagner jak Tyś ujął to wszystko com chciał przekazać. Chwała Ci, że nie muszę się już na celne słówka wysilać.

Mecz mi się podobał i jak na drugi garnitur to mam wrażenie, że wyglądało to całkiem w porządku. Raziły oczywiście niedokładne wrzutki np. p. Asamoaha, ale przy takim przeciwniku można sobie na takie niedokładności pozwolić. Najwyraźniej.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:50

Bardzo cieszy zapał do gry Dybali. :)
Treningowy meczyk, bez większych emocji, ale całkiem ładne bramki, zwycięstwo i pierwsze miejsce w grupie, więc uśmiech na twarzy jest. :D

Ja najchętniej wylosowałbym PSG. Bardzo ciekawy jestem takiego meczu, w którym na luzie możemy przejść dalej, a z drugiej strony emocje gwarantowane. :ok:

Jeszcze Lemina świetny mecz! Przyjemnie się patrzy na jego grę, w porównaniu do np. Sturaro czy Asamoah
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2016, 23:55 przez JBł, łącznie zmieniany 1 raz.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2016, 23:53

Nastawienie mentalne pilkarzy (trenerow?) to jest jakas porazka. Mam nadzieje, ze od tej pory bedziemy dostawali same koks-druzyny, co by sie nasi za kazdym razem spinali na 120%, chociaz jak wpadnie nam Benfica, to sie obraze, bo bede liczyl na srogi rewanz za LE.
koki90 pisze:Lemina moim zdaniem zawsze wygląda dobrze, ale jak gra na box2boxie, a nie na centralnej pozycji linii pomocy.
Sturaro moze sie zaczac obawiac o swoja pewna posadke w Juventusie, jak Lemina dalej bedzie tam i tak gral :smile:

PSG, Benfica, City, Bayer, Porto - to kluby spokojnie w naszym zasiegu.
Bayern, Real - ci pierwsi sa aktualnie w malym kryzysie, ale niewiadomo jak bedzie na wiosne. Rownie dobrze moga nam stuknac piątkę w dwumeczu i tyle bedzie. Z Realem natomiast zawsze toczylismy wyrownane boje, a ostatnimi laty udawalo nam sie ich wyrzucac.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 11:04

Nudny mecz. Fajnie, że Igła się wreszcie odblokował ;) No i znowu Rugani z główki :bravo: Dybala zagrał chwilę a mógł bramkę wsadzić, wreszcie powrócił! :) Pierwsze zwycięstwo na JS w tej edycji LM, WOW.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 11:50

Perfekcyjny meczyk z ogórem. Zero spiny, zero szarżowania. Spokojne budowanie gry od tyłu ze 100% pewnością, że coś nam wpadnie a rywal może nam naskoczyć. 1-0 i już było wiadomo, że jest po balu. Brawo Allegri.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2016, 14:27

Bardzo ciekawie szykuje się 1/8, ale jak widac tym razem, to bez znaczenia, z którego miejsca się wychodzi, bo jakbyśmy nie zagrali, tak dalej możemy trafić na giganta. Czekam na Real, bo to są zawsze piękne mecze. Taka Benfica przydałaby się w ćwierćfinale. Ale to dopiero w lutym. Do tego czasu liczę, że konkretnie wzmocnimy środek pola i prawą stronę obrony, bo z tym co mamy, to o ćwierćfinale to sobie możemy pomarzyć.


Zablokowany