Serie A 16/17 (14): Genoa 3-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:52

Skrzynka wódki dla tego kto mi powie na jakiej pozycji gra dzisiaj Alves?


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:52

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: W końcu ktoś się w tej śmiesznej lidze nie obsrał przed Juve i obnażył tą nędzę. Allegri wracaj do Cagliari gdzie twoje miejsce. DNA miszczuf! :rotfl:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:52

przeciez too juz nawet zalosne nie jest.. Ta nieporadnosc jest straszna.. nikt nie wie co grac. Wywalic tego cepa z lawki.. Brazol 5 podan do przeciwkina.. ;/ I jak to mozna dograc 1 polowe w calosci. Nawet Pereyra gnoi juve ze teraz jest zdrowy w Anglii. Preciez my musimy sztab wywalic a nie budowac MJuve skoro tak sama patalychy pracuja. lichy to pilkarski impotent juz czas mu "podziekowac".. wstyd i hanba na to patrzec.. A teraz atalanta, torino i roma.. szykuje sie piekny koniec roku. max to dno.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:53

To co dziś zrobili w pierwszej połowie dziewczynki cnotki z Juventusu to kryminał. Powinni po takich zawodach mieć zabraną pensję i wracać na nogach do Turynu :angry:

Zamiast bramki jest kolejna kontuzja, bardzo fajnie rekordy trzeba bić :ok:

Swoją droga zaczynam coraz bardziej tęsknić za Vidalem, Pirlo i Pogbą...


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:53

Szybki nokaut. Mam nadzieję, że uda nam się ugrać ten felerny remis.

Obawiam się dalszej części sezonu. Nasze wyjazdy to dno w tym sezonie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:53

Zapraszam entuzjastow postawy Juventusu w tym sezonie do zabrania glosu. Skonczyl sie fart, na ktorym jechalismy do tej pory i od razu mamy tego efekty. Nasz srodek pola to pieprzona kompromitacja, Pjanic - beznadziejny od dluzszego czasu. Dochodzi do tego masa kontuzji.

Czesc z naszych optymistycznych misiow porownywala sytuacje Juve do potentatow europejskiej pilki. To ja mam teraz pytanie. Ktory z tych potentatow przyjal 3 zasluzone bramki w pierwszej polowie od ligowego sredniaka?
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2016, 15:57 przez Nadziej, łącznie zmieniany 1 raz.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:53

Kompromitacja... nawet jednej zgranej akcji, padaka goni padake. Mam nadzieje ze Hernanes juz spakowany bo nie moge na niego patrzec.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:53

Mam wrażenie, że te nasze koszulki to mają na sobie tygrysie paski, a nie z zebry. Nie jest to ładne.


Sono un Ultras Bianconero :juve:
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:54

jackop pisze: !!!111oneoneone
Może mi ktoś wytłumaczyć o co mu chodzi?

W najgorszym wypadku w Rzymie będzie -4, w najlepszym tyle samo tylko w Mediolanie. Nie ma co rozpaczać, słabszy mecz musiał się zdarzyć i lepiej, że teraz niż w Lidze Mistrzów z Dynamem.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:54

Wiedziałem, że będzie dramat ale nie spodziewałem się, że będą z nami jechać jak ze starą szmatą. Zero ambicji i woli walki, dostajemy w pałę 0-3 i ani jednego strzału nie oddaliśmy. Bonu dziś zaczął ten syf i uciekł z boiska bo nie wierzę w jego kontuzję. Nawet jak coś mu było to zaciskał zęby i grał ale dziś po tych kompromitacjach to zwiał jak szczur. Wbijcie sobie do głowy, że to pierwsza porażka z kilku bo czeka nas maraton z solidnymi i wybieganymi zespołami.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:54

Genialne ustawienie drużyny, brawa dla trenera :rotfl: dzisiaj to już w ogóle nikt nie wie jak powinien grać. Doczekamy się kiedyś dwóch meczy pod rząd w których będziemy ustawieni tak samo?
3-0 a oni nie potrafią nawet strzelić na bramkę, ale czego się spodziewać po drużynie w której rozgrywać ma taka miernota jak Pjanic a wykańczać Mandzukic :lol: to już trzeba otwarcie powiedzieć że ci piłkarze nigdy nie powinni grać w takim klubie jak Juventus. Do tego wszystkiego dodajmy takich tuzów jak np Hernanes i mamy to co musiało się w końcu stać.


#AllegriOut
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:54

PlanetJuve pisze:. Nawet Pereyra gnoi juve ze teraz jest zdrowy w Anglii. .
Perreyra gnoi Juve i Maxa za to, że go odstrzelili bez dłuższej rozmowy, zapomniał dodać, że głównie skupiał się na chlaniu wraz z Martinem C. ale to szczegoł przecież, normalka ze bywasz na kacu na treningach nie? bycie PRO w serie A.
via A. Digby


RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:54

jackop pisze:Hurra, przegrywamy, miałem rację, blablabla
Do końca listopada musiałem czekać, aż w końcu któryś z was będzie mógł z triumfem wypisać całą litanie, jak jest ekstra, bo to jednak on miał rację. :hellyes:

Mecz beznadziejny, wiadomo, ale dobrze wiedzieć, że Sevilla była na tyle słabym zespołem, że nie potrafiła tego wykorzystać i przegrała 1-3, w przeciwieństwie do super Genoi.

Znikam z tego forum, jest żałosne.
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2016, 15:56 przez RSelevan, łącznie zmieniany 2 razy.


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:54

HA HA HA…ile czasu można tolerować i wmawiać sobie, że drużyna się rozwija. Ja po tych kilku miesiącach widzę, że drużyna się zwija. Można sobie dalej mydlić oczy, że będzie lepiej, ale chyba Max stracił koncepcje i wpływ na tę drużynę. Pomijam oczywiście kwestie tego jak Marotta pięknie rozmontował drużynę w ostatnie okienko. Mając jedną z najlepszych pomocy na świecie rozmienić ją tak na drobne w ciągu dwóch lat. Jak patrzę jak Juventus biega po boiska to mam wrażenie, że okres przygotowawczy został mega skopany, bo jeśli co mecz trzeba wymieniać pół składu żeby się nikt za bardzo nie zmęczył do tego dochodzą ciągle kontuzje. Ja nie jestem ekspertem w tego typu sprawach, ale jako amator widzę, że mamy do czynienia z kichą. Bonucci chyba też to zauważa bo zrezygnował z grania i udziału w tej parodi.
p.s Oczywiście 41 min. sędzia karnego nie widział. Naoglądał się Sevilli to teraz trzeba zabrać Juventusowi co jego.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 listopada 2016, 15:55

Grande Genoa I tyle!
Gospodarze nie zostawili nam zadnych argumentow po prostu nasza obrona zostala rozklepiona.
Musimy sie obudzic w drugiej polowie bo innaczej skoncze sie spotkanie wielka kompromitacja.


Zablokowany