LM 16/17 (gr. H) [5]: Sevilla 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 07:19

f) 180, bo my kibice, bedziemy sobie podrzynać żyły na długo po końcowym gwizdku :prochno:

Marnie to widzę, co jest akurat plusem, bo często mnie wtedy potrafią zaskakiwać swoją grą.

Ew. ustawienie 4:3:3 z Sandro i Cuadrado? Bardzo mi się podoba, trochę przypomina kombinację z rewanżu z Bayernem, a to mi przywodzi na myśl miłe chwile, mimo ostatecznej porażki.
Awans prawie pewny, więc po części się nie martwię, w końcu wychodząć z pierwszego miejsca, też można trafić pechowo ( Bayern, Real - o ile nic się nie zmieni ), a jeżeli mają to wygrać, to wszystko jedno kiedy spotkają się z tuzami.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 07:25

CavAllano pisze: Drugi rok z rzędu za plecami Sevilli to jednak wstyd
W tamtym kończyliśmy za plecami City ;)
pumex pisze:Pytanie na dziś: ile pierwszych minut meczu stracimy na własne życzenie drepcząc od niechcenia po murawie:
a) 15
b) 30
c) 45
d) 90
e) 120

:co?:
pumex, dogrywki są dopiero od 1/8 :ok: :whistle: ;)

Dla wszystkich bawiących się w grafiki, 1 uwaga. Evra ma monopol na LM, pamiętajcie o tym. Nawet w bramce by stanął.
Sevilla u siebie przegrała tylko z Barceloną 1-2, mimo, że prowadziła. W LM nie stracili jeszcze gola, natomiast my straciliśmy w zasadzie cały atak :prochno: Wygląda to komicznie...

Tak na marginesie, patrzę na te grupy i naprawdę nie ma tu chyba znaczenia przy losowaniu, z którego miejsca w tej edycji się wyjdzie. Tu zadecyduje loteria... my ostatnio nie mamy szczęścia. Inna sprawa to prestiż, wyjść z 1 miejsca to inne uczucie, zwłaszcza w takiej grupie... :roll: Zwłaszcza jak 2 staje się u nas tradycją.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 08:28

pablo1503...racja, biorę to na klatę i nie będę się wypierał ale skądś to się bierze.
Julek997 pisze: Atletico 1-0 Juve
Olympiacos 1-0 Juve
Galatasray 1-0 Juve
Sevilla 1-0 Juve
Właśnie stąd ale kolega Julek zapomniał jeszcze dodać Benfica 1-0 Juve, rozumiem jednak, że wziął prawdopodobnie pod uwagę LM. Choć do tej pory nie mogę się otrząsnąć po tym jak za burtę wywaliły nas takie kartofle jak wielka Galata to na ogół byłem optymistą. Aż do meczu z Atleti po którym moja wiara w zespół się posypała. Bądź tu optymistą skoro z przytoczonymi wyżej waflami ( poza Atletico a Sevilla też wówczas do silnych nie należała ) regularnie dostajemy w najmniej oczekiwanym momencie.

Może lepiej bazować na tym o czym wspomniał Marat, że kiedy nie jesteśmy faworytem i nikt na nas nie stawia, potrafimy zaskoczyć. W innym wypadku przynajmniej nie będę rozczarowany. Jeżeli zaś ponownie wyjedziemy z wynikiem 0-1 to nie nazywaj mnie po meczu malkontentem nie rozumiejącym realiów piłki ;) Bo tego, że pojawi się jakiś od święta i napisze, że juvepoland w formie bo stale oczekuje zwycięstw, jestem pewien :smile:


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 08:41

http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/b ... 93834.html

widzę, że w Sewilli dość gorąco przed meczem, dlatego tym bardziej, że potwierdzimy na boisku, kto tu jest lepszy.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 08:44

Szykuje się ciężka przeprawa, mam nadzieję, może coś strzelimy ze stałego fragmentu? Dawno chyba już nic nie wpadło ;) Obstawiam 0:2.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 09:27

Hed pisze:Szykuje się ciężka przeprawa, mam nadzieję, może coś strzelimy ze stałego fragmentu? Dawno chyba już nic nie wpadło ;) Obstawiam 0:2.
Nie kracz, bo jeszcze stracimy standardową bramkę w 90 minucie na 1:1. :doh:

4-3-3 odpada dziś z jednego powodu-nie ma Lichego, a jak wiadomo prawa strona w postaci Alves i Cuadrado to byłoby zbyt ofensywne nastawienie według Maxa. Żeby było lepiej to dla "bezpieczeństwa" wystawi Sturaro na prawej stronie w 3-5-2. :prochno:
Chciałbym się mylić i zobaczyć fajnie, ofensywnie grający Juventus, ale to raczej utopia.

PS.Ciekawe czy Rico znowu będzie miał dzień konia z nami?


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 09:38

Też stawiam na Sturaro w pierwszym składzie kosztem kogoś o bardziej ofensywnym potencjale, np. Sandro. Wg Maxa wcale nie musimy tego meczu wygrać więc wyjdziemy odpowiedni zabarykadowani.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 09:55

Kicek7 pisze:Też stawiam na Sturaro w pierwszym składzie kosztem kogoś o bardziej ofensywnym potencjale, np. Sandro. Wg Maxa wcale nie musimy tego meczu wygrać więc wyjdziemy odpowiedni zabarykadowani.
Ja obstawiam 4-5-1 z Cuadrado i Alvesem, któryś ze środkowych pomocników będzie ich asekurował. Problem w tym, że z Mandzukiciem na szpicy to ustawienie może nie być nawet w połowie tak skuteczne, jak w rewanżu z Bayernem, dlatego wolałbym 4-3-3, ale na to raczej nie ma co liczyć.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 10:31

Kiedy my ostatnio wygraliśmy w Hiszpanii? Bo od razu na myśl przychodzi Marcelo Danubio Zalayeta. I co według Maxa mamy zrobić z tym meczem, jeżeli nie wygrać?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 10:41

gucio_juve pisze:I co według Maxa mamy zrobić z tym meczem, jeżeli nie wygrać?
Cała klasa razem: ZRE-MI-SO-WAĆ! Najważniejsze to zagrać na zero z przodu... ekhm, z tyłu, znaczy się.

Kolejne pytanie na dziś: czy mentalność miszczów Ligi Mistrzów da o sobie znać?
a) tak
b) tak
c) stokrotka rosła polna, a nad nią szumiał gaj

:co?:


Obrazek
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 10:46

gucio_juve pisze:I co według Maxa mamy zrobić z tym meczem, jeżeli nie wygrać?
Nie przegrać = nie ryzykować = remis będzie spoko. A bramkowy remis to już będzie jak wygrana. Sevilla na koniec ma wyjazd do Lyonu, a my mamy piknik z Chorwatami. Prawdopodobnie to oni zaatakują od pierwszych minut, a nie my, stąd taki Sturaro będzie potrzebny na placu od początku, a Sandro/Cuadrado w 70 minucie na podmęczonego rywala.
Nie mówię, że to dobre rozwiązanie, przewiduję tylko ruchy Allegriego.

Jeszcze jedno mnie zastanawia, wszędzie w awizowanych składach jest Rugani...nie uwierzę dopóki nie zobaczę ;]


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 12:07

pumex pisze:
gucio_juve pisze:I co według Maxa mamy zrobić z tym meczem, jeżeli nie wygrać?
Cała klasa razem: ZRE-MI-SO-WAĆ! Najważniejsze to zagrać na zero z przodu... ekhm, z tyłu, znaczy się.

Kolejne pytanie na dziś: czy mentalność miszczów Ligi Mistrzów da o sobie znać?
a) tak
b) tak
c) stokrotka rosła polna, a nad nią szumiał gaj

:co?:
Pumi sakrastyczny, Pumi zabawny, troszkę wredny..
chłopaku co się z tobą stało? Od rana jakieś trunki weszły, zeby zdzierżyc naszą grę?
Nie to, żeby mi brakowało Pumexa marudy.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 13:03

Teraz wypadało by cofnąć się do wiosny i zobaczyć wypowiedzi naszych graczy po porażce z Bayernem.Odpadliśmy godnie po pięknej walce ale najbardziej bolało że tak wcześnie i że sporo słabszych ekip od Juve jeszcze jest w grze.Wszyscy mówili,że za rok to się nie może powtórzyć i co ? Jest dokładnie tak samo czyli komplikacje na własne życzenie.Do tego trener tchórz i minimslista mówi że absolutnie kluczowego meczu nie musimy wygrywać.Jak pilłkarze mają się starać jak trener daje taki przykład.Ja bym już go dawno zwolnił ale zarządowi to pasuje-kopanie leżącego w Serie A i wstyd w Europie.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 13:16

panlider pisze:Jestem ciekaw ile Ci amatorzy od przygotowania fizycznego popracują jeszcze w tym klubie.
Tak dlugo, jak dlugo trenerem bedzie Max - przeciez to jego ziomki. Krew jasna mnie zalala, jak zobaczylem na glownej newsa, ze Igła ma kontuzje miesniowa. Nie ma to jak wydac rekordowa sume na transfer pilkarza i go zepsuc.
Rowniez obstaje przy 4-5-1, chociaz w fazie ataku to bedzie 4-3-3.
Robaku pisze:Cuadrado może z napastnikiem, za napastnikiem
Jak dla mnie, Juan grajacy za napastnikiem jest kompletnie bezuzyteczny. Tylko prawa strona dla niego, na ktorej potrafi zamieszac.
koki90 pisze:Maxiu coś przebąkuje, że koło Mandzukicia może zagrać Cuadrado, a z drugiej strony Sandro, Kean lub nawet Sturaro.
Ze co? Kto? Jak? Dlaczego? Toc Stefek nie potrafi do przodu prosto kopnac pilki, a ma grac... napadziora? :prochno: (po tym, co napisalem pewnie strzeli 2 bramki)


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2016, 13:39

Robaku pisze:
pumex pisze:
gucio_juve pisze:I co według Maxa mamy zrobić z tym meczem, jeżeli nie wygrać?
Cała klasa razem: ZRE-MI-SO-WAĆ! Najważniejsze to zagrać na zero z przodu... ekhm, z tyłu, znaczy się.

Kolejne pytanie na dziś: czy mentalność miszczów Ligi Mistrzów da o sobie znać?
a) tak
b) tak
c) stokrotka rosła polna, a nad nią szumiał gaj

:co?:
Pumi sakrastyczny, Pumi zabawny, troszkę wredny..
chłopaku co się z tobą stało? Od rana jakieś trunki weszły, zeby zdzierżyc naszą grę?
Nic się nie stało. Zwykły dzień meczowy LM i świadomość ułomności Juventusu w tych rozgrywkach.
Jacky pisze:
Robaku pisze:Cuadrado może z napastnikiem, za napastnikiem
Jak dla mnie, Juan grajacy za napastnikiem jest kompletnie bezuzyteczny. Tylko prawa strona dla niego, na ktorej potrafi zamieszac.
Popieram. Piłkarz grający za napastnikiem musi przede wszystkim myśleć i być na wskroś inteligentny. Zazwyczaj nie musi głupio biegać, wystarczy że mądrze stoi. Naprawdę doceniam Cuadrado za jego formę i bycie w tej chwili jednym z najlepszych w naszych szeregach, ale piłkarskiej charakterystyki się nie oszuka. Juan potrzebuje przestrzeni na flance a nie ścisku w strefie środkowej przeznaczonej dla klasowego trequartisty.


Korzystając z okazji chcę jeszcze poprosić: dzielcie się przed meczem i w przerwie dobrymi linkami (zarówno do sopcasta jaki i flasha), bo wiadomo, że przy okazji LM o nie trudno, a 80% z nich pada trupem podczas trwania meczu.


Obrazek
Zablokowany