LM 16/17 (gr. H) [5]: Sevilla 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 01:15

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
zoff pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nie czaję tego.
Myślę, że nie tylko tego.
Ho ho ho - aha czyli według Ciebie współpraca między ową dwójką jest idealna? To normalne że trener powinien działać w tej sprawie. Zwłaszcza w obliczu tak ważnego meczu jak z Sevilla. Chyba że nie? Wobec tego wytłumacz mi czemu powinien zostawić to jak jest? Tak? Czy po prostu hejt na Forza zawsze spoko... Myślę że powinieneś bardziej uważnie mecze oglądać...
Zagadka: Jeśli w pierwszej drużynie mamy 4 napastników i Allegri chce grać 3-5-2, a kontuzjowani są Pjaca i Dybala, to kto może grać obok Higuaina?

Podpowiedź nr 1: Kean domyślnie nie jest zawodnikiem pierwszej drużyny, ale Primavery
Podpowiedź nr 2: Cuadrado nie jest postrzegany przez Allegriego jako napastnik do 3-5-2
Podpowiedź nr 3: w ustawieniu 4-3-3 potrzeba lewego napastnika, a obecnie jedynym naszym lewym napastnikiem jest kontuzjowany Pjaca
Podpowiedź nr 4: A.Sandro jest lewym obrońcą a nie napastnikiem


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 01:20

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja nie rozumiem jednego. Allegri doskonale widzi że między Mandzukicem a Hiiguainem coś jest nie tak - ślepy przecież nie jest - jakby zbytnio za sobą nie przepadali (...) Czemu Max nic nie stara się z tym zrobić? Nie czaję tego.
A co ma zrobić? Zamknąć ich w jednym pokoju, rzucić zabawki i czekać, aż chłopcy się zakolegują? Daj spokój, co Max niby może zrobić? Głupie gdybanie. Swoją drogą ciekaw jestem argumentów potwierdzających Twoją tezę. Tylko nie pisz, że wnioskujesz to po minie Higuaina. Gdybym miał oceniać go po mowie jego ciała, to stwierdziłbym, że jest frustratem, którego odcięto od heroiny kilka tygodni temu i jest ewidentnie na głodzie. Aż tak bardzo, że zaraz komuś ryj obije.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
zoff pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nie czaję tego.
Myślę, że nie tylko tego.
Ho ho ho - aha czyli według Ciebie współpraca między ową dwójką jest idealna? To normalne że trener powinien działać w tej sprawie. Zwłaszcza w obliczu tak ważnego meczu jak z Sevilla. Chyba że nie? Wobec tego wytłumacz mi czemu powinien zostawić to jak jest? Tak? Czy po prostu hejt na Forza zawsze spoko... Myślę że powinieneś bardziej uważnie mecze oglądać...
Wydaje mi się, że zoff nie odnosił się do tego konkretnego posta. Raczej chciał zasugerować, że... a zresztą co będę tłumaczył. Każdy w miarę inteligentny człowiek domyśli się.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 08:20

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja nie rozumiem jednego. Allegri doskonale widzi że między Mandzukicem a Hiiguainem coś jest nie tak - ślepy przecież nie jest - jakby zbytnio za sobą nie przepadali. Widać to już od kilku spotkań. Nie w tym rzecz że oni nie nadają się do grania razem - Mandzukic grał z Dzeko w Wolfsburgu - oni jakby rywalizowali ze sobą grając w jednej drużynie. No a drużyna na tym cierpi, bo oni odpowiadają za pierwszą linię. Dlatego też nasze zwycięstwa między przerwami na eliminacje Mundialu 2018 były takie skromne. Czemu Max nic nie stara się z tym zrobić? Nie czaję tego.
Przestań się kompromitować, zacznij słuchać co do Ciebie mówię. Żadnych wniosków po temacie meczu z Pescara?

Zobacz tę bramkę i zachowanie Mandzu po niej. To jest "coś nie tak"?


Dodatkowo tu masz napisane, że zrozumienie między Chorwatem i Argentyńczykiem wzrasta.
http://www.tuttosport.com/news/calcio/s ... di_feeling


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 10:13

Być może nie będą musieli w tym meczu grać razem, bo Higuain ponoć mocno poobijany i jego stan jest do oględzin.

451 z Sandro i Cuadrado, błagam.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 10:50

ten mecz bardziej traktuję, żeby zobaczyć w jakim miejscu jestesmy i czy jestesmy w stanie pokonać taką Sevillę na wyjeździe, ale na pewno nie jako mecz, który po prostu musimy wygrać, by za wszelkę cenę zająć 1. miejsce w grupie. O dziwo w tym roku wiele na to wskazuje, że nie będzie to tak istotne jak ostatnio, tym bardziej że żadna z drużyn w tym roku nie wydaje się być poza zasięgiem (wszyscy przegrywają bądź tracą punkty)


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 10:55

To nie jest faza pucharowa żeby traktować to spotkanie jako wyznacznik naszej jakości. Awans od niego nie zależy więc trudno spodziewać się fajerwerków.
Zmienić to może osoba Cuadrado. Wygląda na to, że może powtórzyć się historia z Monachium kiedy przez kontuzje Juan zagrał bardzo ofensywnie i Allegri przez przypadek dokonał wielkiego odkrycia. Szkoda, że tak szybko o nim zapomniał.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 11:37

Tak się przedstawiają kursy

Sevilla - Juventus 2.90 3.10 2.70

Według bukmacherów minimalnym faworytem tego meczu jest Juventus


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 11:42

Za chwilę kursy mogą zostać zaktualizowane. Pipitaa nie był obecny na ostatnim treingu w Vinovo i nikt nie wie dlaczego.

Na pewno jutro Benatia niedostępny.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 12:19

Bez Pipity i Dybali...Chociaż przed rewanżowym meczem z Bayernerm też mieliśmy wysyp kontuzji i to był dramat a prawie wyeliminowaliśmy Bayern na ich terenie. Oby jednak Igła zagrał :pray:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 12:38

Kusi ten kurs. Sevilla jest specyficzną drużyną. Mogą zagrać jak z nut i kompletnie nas zdominować, a my będziemy wyglądać, jak dzieci we mgle głupio biegające za piłką. Równie dobrze mogą zagrać straszną kasznę i wynik 0:3 nie byłby naprawdę żadną niespodzianką.

Sam nie wiem czego oczekiwać.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 13:12

Wącham i czuję smród brudu zamiecionego pod dywan w poprzednich meczach. Liga Mistrzów to wspaniały moment na wypełznięcie skrzętnie tuszowanych problemów drużyny.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 13:46

Jak zabraknie Igły to nie wymyślimy nic lepszego niż 4-3-3 z Mandzu na szpicy i wspierającymi go Cuadrado i Sandro.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 13:51

Oficjalnie. Higuain nie powołany na mecz z Sevillą.

//tuttojuve.com


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 13:59

zoff pisze:Oficjalnie. Higuain nie powołany na mecz z Sevillą.

//tuttojuve.com
Kompromitujemy się tym dziadostwem w przygotowaniu fizycznym :facepalm: :facepalm: :facepalm: To jest totalny ciemnogród przy aprobacie trenera i władz klubu.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2016, 14:16

--------------------- Buffon ---------------------
---------- Rugani - Bonucci - Chiellini ---------
Alves - Khedira - Marchisio - Pjanic - Sandro
-------------------- Cuadrado -------------------
-------------------- Mandzukic ------------------

Inaczej nie widzę.


Zablokowany