Serie A 16/17 (13): JUVENTUS 3-0 Pescara

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 14:15

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Arbuzini pisze:Przejście od piłki juniorskiej do dorosłego futbolu jest chyba najtrudniejszym etapem szkolenia młodych zawodników.
Jakoś w Milanie sobie z tym radzą...
A jak im idzie zdobywanie trofeów i gra w Lidze Mistrzów?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 14:21

Arbuzini pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Arbuzini pisze:Przejście od piłki juniorskiej do dorosłego futbolu jest chyba najtrudniejszym etapem szkolenia młodych zawodników.
Jakoś w Milanie sobie z tym radzą...
A jak im idzie zdobywanie trofeów i gra w Lidze Mistrzów?
No i po co ta retoryka? Sami byśmy chcieli Donnarumme, Locatelli też fajny zawodnik, myślimy o De Sciglio który tez jest ich wychowankiem.... Po co do tego mieszać CL? Rozmawiamy o odrębnej sprawie. Oni przecież nie zawalają sezonów przez to że grają u nich wychowankowie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 14:38

Jakby to ująć. Milan ma niewiele do stracenia, ogromne braki kadrowe i dlatego stawiają na wychowanków. Kiedy byli topowym zespołem nie przychodziło im to już tak łatwo. Naprawdę myślisz, że Romagna by u nich grał, gdyby mieli w składzie Nestę i Maldiniego?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 14:51

Arbuzini pisze:Jakby to ująć. Milan ma niewiele do stracenia, ogromne braki kadrowe i dlatego stawiają na wychowanków. Kiedy byli topowym zespołem nie przychodziło im to już tak łatwo. Naprawdę myślisz, że Romagna by u nich grał, gdyby mieli w składzie Nestę i Maldiniego?
Maldini był właśnie wychowankiem tak jak Costacurta i Baresi byli wychowankami. Szansy nie zaszkodzi dać w takim meczu jak z Pescarą - właśnie dlatego że Juventus jest o kilka długości przed resztą stawki Serie A - tym bardziej powinniśmy dawać szanse - bo możemy sobie na to pozwolić!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 15:54

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Arbuzini pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Jakoś w Milanie sobie z tym radzą...
A jak im idzie zdobywanie trofeów i gra w Lidze Mistrzów?
No i po co ta retoryka? Sami byśmy chcieli Donnarumme, Locatelli też fajny zawodnik, myślimy o De Sciglio który tez jest ich wychowankiem.... Po co do tego mieszać CL? Rozmawiamy o odrębnej sprawie. Oni przecież nie zawalają sezonów przez to że grają u nich wychowankowie.
Myślę, że nikt przy zdrowych zmysłach nie zamieniłby Buffona na młodszego imiennika. Buffon to klasa sama w sobie, najlepszy bramkarz od dobrych kilkunastu lat i to chyba jasne, że młodzian by nie dostał miejsca w podstawie grając przy Buffonie. Donnarumma może się stać piłkarzem jakim jest Buffon, ale do tego jeszcze daleka droga. Ile to już było takich talentów w świecie piłki...

Zresztą gadanie, że w Juve nie stawia się na młodych piłkarzy jest totalnie bez sensu. W ciągu ostatnich 5 lat Juventus postawił na Dybale, Pogbę, Comana, Ruganiego, Sturaro, Lemine. W dodatku sprowadziliśmy młodego jeszcze Pjacę, którego zatrzymała jak na razie kontuzja, bo gdyby nie ona to jestem przekonany, że kolejny młodziak grałby w podstawie podczas nieobecności Dybali. To, że niektórzy z w/w nie spełnili pokładanych w nich nadziei to już inna para kaloszy, ale mówienie, że młodzi u nas nie dostają szansy to po prostu jawne łganie.

Odnośnie meczu - niestety go nie obejrzę ale liczę, że wreszcie staniemy na nogi i nie zadowoli nas jedno czy dwubramkowe zwycięstwo.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 16:44

Sila Spokoju pisze:Myślę, że nikt przy zdrowych zmysłach nie zamieniłby Buffona na młodszego imiennika.
To to wiadomo, więc odpuść sobie te truizmy dalej. ;) Wiele osób by chciało - ja póki co jeszcze nie mam zdania - zabukować go sobie jako jego następcę.
Sila Spokoju pisze:Zresztą gadanie, że w Juve nie stawia się na młodych piłkarzy jest totalnie bez sensu. W ciągu ostatnich 5 lat Juventus postawił na Dybale, Pogbę, Comana, Ruganiego, Sturaro, Lemine, Pjace.
Sprowadzić a stawiać - to dwie różne sprawy. No i tak z tym bywało. Gdyby nie kontuzja Marchisio, Pogba by w życiu się tak nie rozwinął. Dybala nastolatkiem nie był jak do nas trafił. Rugani grzeje ławę - o czym my mówimy. :co?: To mercato kolejne postarzanie drużyny... Lemina to taki małolat był jak do nas trafił? Sturaro też? Panie, o czym my mówimy? No chyba że dla was junior to zawodnik 23 letni, a więc mentalność calcio wywarła wpływ na punkt widzenia świata przez kibiców. Tylko fajnie będzie, jak zaraz w ogóle wychowanków nie będziemy mieć... Zaakceptujcie to że taka sytuacja to patalogia, i należałoby to natychmiast zmienić! Jakoś Real M, Barca stawiają na młodych/wychowanków i źle na tym nie wychodzą.

Co do meczu nie obchodzi mnie żadne 2-0, chce ładne efektowne zwycięstwo na 0 z tyłu. Bo tej żenującej kopaniny nie da się oglądać ostatnio. :head: Nie o same wyniki mi chodzi, a o brak płynności i zgrania.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2016, 11:10

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Co do meczu nie obchodzi mnie żadne 2-0, chce ładne efektowne zwycięstwo na 0 z tyłu. Bo tej żenującej kopaniny nie da się oglądać ostatnio. :head: Nie o same wyniki mi chodzi, a o brak płynności i zgrania.
O to, to, to! O mecz z Sevilla się nie boje, ale już z Dinamo może być podobnie. Byle ukulać. Póki są wygrane ok, można przymknąć oko, ale o tej grze to niestety duuuuużo prawdy.


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2016, 11:58

PrzemasJuve pisze:
O to, to, to! O mecz z Sevilla się nie boje
A ja się boję i prawdopodobnie dostaniemy po tyłku. Sevilla to dopiero pierwszy poważny rywal na wyjeździe z którym przyjdzie nam w tym sezonie zagrać. Uważam, że oni grają za szybko dla nas i będą wkręcać nas w ziemię.
Tylko zwycięstwo nas urządza ale z czym do ludzi z taką kopaniną ?


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 listopada 2016, 16:23

Najnowsze doniesienia z Vinovo mówią o tym że zagramy 433 - jednym z zawodników którzy mają wystąpić obok Mandzukica i Higuaina ma być Cuadrado albo Sandro. :) Mówi się też z kolei o tym że jeden z nich Gonzalo albo Juan mogą odpoczywać.

Skoro tak, to ja bym chciał byśmy zagrali 433 z Higuainem na szpicy i Sandro oraz Cuadrado na bokach ataku.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2016, 17:53

Jutro mecz z cyklu żeby go wygrać jak najmniejszym nakładem sił więc tacy zawodnicy jak Neto,Rugani czy Stefan powinni zagrać od początku. Kiedy ten biedny Rugani ma grać jak nie w takim meczu jak jutro- z ogórem przed ligą mistrzów.Szkoda,że mamy betona za trenera.

Już widzę Evrę i Mandzukicia na Seville kosztem Sandro i Cuadrado,ktory powinien wystąpić jako wolny elktron za wysuniętym Gonzalo.

ForzaItanimulli3vujcm pisze: Skoro tak, to ja bym chciał byśmy zagrali 433 z Higuainem na szpicy i Sandro oraz Cuadrado na bokach ataku.
pomysł bardzo dobry ale nierealny ( trener bez jaj )


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2016, 19:29

goal Italia podała - wypada Benatia.
Supcio. czyli jutro jedziemy z 4-4-2 lub 4--3-3...


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 listopada 2016, 19:35

Ile Benatia musi rozegrać spotkań żebyśmy musieli go wykupić. Płacić dodatkowo 17 mln E za faceta, który ma 29 lat i jest chodzącą kontuzją jest bez sensu. Zawodnik być może nawet lepszy od Khediry w swoim fachu, ale Niemiec przyszedł do nas za darmo. Klasowy zawodnik za darmola zawsze mile widziany.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2016, 19:43

Arbuz zrobimy to samo z Bayernem co z nami Galta i Melo case.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 listopada 2016, 20:02

Ostatnie doniesienia mówią o: Juventus (3-5-2): Buffon; Rugani, Bonucci, Evra; Lichtsteiner, Khedira, Hernanes, Pjanic Alex Sandro; Mandzukic, Higuain.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 listopada 2016, 20:10

Co jest z Leminą? Na początku sezonu grywał bardzo często. Z meczu na mecz wyglądał coraz lepiej i zapowiadało się, że będzie zawodnikiem, który pomału zacznie pukać do podstawowej jedenastki. Potem nadszedł mecz z czerwem i tyle było Gabończyka. :think: Wiem, że chłopak ma na forum zdecydowaną większość przeciwników niż zwolenników, ale nawet ci, który niezbyt bardzo przepadają za tym zawodnikiem muszą przyznać, że miewał momenty, w których faktycznie widać, że chłopak ma talent. W którymś meczu zagrał jako B2B i świetnie współpracował z Danim, a ogólnie cały mecz w jego wykonaniu był bardzo dobry. Mam nadzieję, że Max nie przyspawa go całkowicie do ławki.

Evra znów jako stoper. Zupełnie mi to nie przeszkadza, bo całkiem nieźle spisuje się w tej roli. Ba, nawet lepiej niż na wahadle - no i nie zabiera wówczas miejsca Alexowi. Chociaż jak teraz sobie o tym pomyślę, to śmiać mi się chce. Jeszcze 3 miesiące temu wszyscy zastanawiali się, jak Max pogodzi aż tylu świetnych stoperów. Benatia, Rugani, Bonucci, Barzagli i Chiellini. Przecież nikt z nich nie zasługuje na ławkę - wieszczyli wszyscy. Heh. Jaki los jest przewrotny. Chociaż to było do przewidzenia. ;)


Obrazek
Zablokowany