Serie A 16/17 (12): Chievo Verona 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:02

Teraz już tradycją się staje, że z kazdym meczem zamiast dobrej gry, większe prawdopodobieństwo jest kontuzji któregoś z naszych :whistle:
Kontuzja Barzagliego wyglądała groźnie, jeszcze chwila i primavera zagramy :lol: a to dopiero początek listopada. Coś tu jest nie tak.

Co do gry, już nawet nie licze na dobra grę, tylko fuksiarskie 3pkt...


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:04

Garreat pisze: Pjanic najslabszy w pomocy, patrzac z kim gra to jakies osiagniecie :roll: . W ogole go nie widac, jego obecnosc niczego nie wnosi.
Dokładnie, wszyscy się czepiają Hernanesa, Khediry czy Sturaro a to Pjanic jest najbardziej bezużyteczny. I pomyśleć że to on miał być tym motorem napędowym.


#AllegriOut
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:05

Proszę, piękny obrazek - Allegri z bananowym uśmiechem ucina sobie pogawędkę z kolegą z przeciwnej strony barykady :ok: Za 10 minut włączy mu się tryb hipokryty i będzie przy linii udawał niezadowolonego.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:06

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:56

W drugiej połowie jakoś to wyglądało. Szkoda zmarnowanych sytuacji Sturaro, Cuadrado i drugiego wolnego Pjanica.

+3 i dwa tygodnie bez Juve.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:56

3 punkty zdobyte. Brawo. Jedziemy dalej.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:56

Wow, super, wygraliśmy z Chievo.
Obrazek

Evra za Higuaina, czyli Allegri w swoim prime. Przecież kontrolowanie 1:0 tak dobrze nam wyszło (z Lyonem też)... oh wait?! :whistle: Ogólnie wyczuwam sprytny plan Maksa, by po powrocie Dybali zaczynać z Mandzu kosztem Gonzalo w pierwszej 11stce. Marotta zamiast wydawać 90 mln na Argentyńczyka, mógł wziąć kogoś za darmo, a środki przeznaczyć na dożywotni zapas ziółek uspokajających lub maści na ból dupy (co kto woli) dla kibiców.

Potrzebuję GIFa z epicką reakcją Nedveda na strzał Sturaro :prochno: Rajd i pudło Cuadrado równie epickie.

Cóż byle do końca sezonu.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2016, 17:02 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:57

Naprawde dobry mecz Hernanesa - oby tak dalej.

Tyle dobrego, moze poza golem Pjanicia.

Dawno nie cieszylem sie z przerwy na reprezentacje, miejmy nadzieje, ze za dwa tygodnie jakos to ogarniemy.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:57

Cały Juventus. Człapanie, mizeria, jeden-dwa zrywy/przebłyski geniuszu poszczególnych piłkarzy, do tego jakiś babol w obronie i Buffon ratujący nas co najmniej 2 razy przed stratą gola.
Cóż, pozostaje nam czekać na ten legendarny luty, oby po wyjściu z 2 miejsca w grupie i trafieniu na Barcelone/Real/Bayern nie okazało sie że tą genialną forme, którą robiliśmy od pół roku możemy sobie w dupe wsadzić i zaprezentować najwyżej na tle Crotone czy Empoli.

Evra za Higuaina. :facepalm:


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:59

Pjanic zrobil wynik a moglby i dobic. Nienawidze Sturaro! <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ktory tylko umie biegac i ma tryb "jezeli pilka jest przy pilkarzy w innym stroju atakuj". To co on frajerzy to juz jest przegiecie. Totalny lewus. Kolejna obrona wyniku. 3 zmiany trzech obroncow. Bramka z gry fukciasta i wolny. Kiedy my zaczniemy kreowac sytuacje, kontrolowac mecze... No.. 3 punkty ciesza.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:59

Zmiana Higuain-Evra najlepszym podsumowaniem nastawienia naszego trenera. Co prawda w ostatnich 10 minutach stworzyliśmy sobie więcej okazji niż w pozostałych 80, ale wynikało to tylko i wyłącznie ze zmęczenia rywala.

Bardzo dobrze, ze nie wygraliśmy większa różnica bramek bo usłyszelibyśmy od naszego trenera i zawodników jak dobrze jest.

Higuain sfrustrowany i bezużyteczny - po kij chciał mijać bramkarza w sytuacji sam na sam - tego chyba nie wie nawet on sam. coraz bardziej mam wrażenie, ze dostaliśmy Argentyńczyka z Realu, a nie gwiazdę Napoli. Pozostaje liczyć na to, ze przerwa reprezentacyjna pozwoli mu się odrodzić.

Pjanic tylko na rzuty wolne, poza tym nic. Lichtsteiner niech spada nawet zimą.
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2016, 17:01 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 16:59

wagner pisze:Mam nadzieję, że Ci co tak obwieszczają nieoglądanie oglądać rzeczywiście nie będą. Oceniać wyniku - czy 4:0 czy 0:0 czy 0:8 - mam nadzieję też nie zamierzają :dance:
Głupio mi, nie ma co ;)
Nawet nie wiem jak mam skomentować ten mecz :smile:

To komedia pomieszana z antyfutbolem...Sturaro, Cuadrado - mijamy obrońcę, kładziemy bramkarza i pudłujemy na pustą bramkę czyli bryndzy ciąg dalszy. Igła grając w Napoli walił gałę z każdej pozycji a tutaj próbuje wejść z piłką do bramki i ma pretensje o coś do sędziego - dno.

Nie wiem co dzieje się z tą drużyną ale to nie jest piłka nożna, po co oni w ogóle wychodzą na boisko, jajca sobie robić ?
Szczerze to miałem nadzieję, że po tych niewykorzystanych setkach Chievo trzepnie jeszcze jedna aby obuchem walnąć naszą drużynę w łeb.
Nadziej pisze:
Dawno nie cieszylem sie z przerwy na reprezentacje, miejmy nadzieje, ze za dwa tygodnie jakos to ogarniemy.
O tak, ogarniemy...przed każda przerwą piszecie tak samo ;)
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2016, 17:01 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 17:00

Żenada!


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 17:01

PlanetJuve pisze:Nienawidze Sturaro! <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ktory tylko umie biegac i ma tryb "jezeli pilka jest przy pilkarzy w innym stroju atakuj".
To chyba dobrze, gorzej gdyby atakował tych co mają taki sam strój jak on
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2016, 17:01 przez cziro, łącznie zmieniany 1 raz.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 17:01

Na miejscu Gonzalo wkurzyłbym się srogo. Facet naraził się na wrogość Neapolu, a Max za niego wpuszcza Pata. :facepalm:.
Meczu komentować nie będę - nie chcę mi się wylewać wiadra żółci. Chociaż są 3 pkt.


Obrazek
Zablokowany