Serie A 16/17 (10): JUVENTUS 4-1 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 09:28

Od 1' zagra dziś Marchisio, 45 minut.


Zero szacunku dla Pogby
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 10:06

Olek1987 pisze:Od 1' zagra dziś Marchisio, 45 minut.
Ryzykowne zagranie ze strony Maxa, oby się nie skończyło tak, jak ostatni powrót Markiza po kontuzji.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 10:19

Bukol87 pisze:
Shadow Marshall pisze:Kean...znając Maxa to dostanie 2-5 min. Zaliczy 2 kontakty z piłką i koniec debiutu.
A czemu ten gość miałby zagrać dłużej?
A czemu by nie? Co nam szkodzi? Wiecie ja nawet nie wierzę w jego debiut tylko napisałem krótką notkę o tym jak ten "potencjalny" debiut może wyglądać. To pozycja ataku więc nie musi wystąpić zjawisko "mokrych gaci".


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 10:46

Olek1987 pisze:Od 1' zagra dziś Marchisio, 45 minut.
Jakieś poważniejsze źródło podaje takie informacje czy to jedynie Twoje życzenie?

Oj, stęskniłem się za Marchisio. I to nie tylko dlatego, że pod jego nieobecność przychodzi mi podziwiać co mecz Leminę lub Hernanesa.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 10:52

vitoo pisze:
Olek1987 pisze:Od 1' zagra dziś Marchisio, 45 minut.
Jakieś poważniejsze źródło podaje takie informacje czy to jedynie Twoje życzenie?

Oj, stęskniłem się za Marchisio. I to nie tylko dlatego, że pod jego nieobecność przychodzi mi podziwiać co mecz Leminę lub Hernanesa.
Moje przypuszczenie podparte analizą wypowiedzi Maxa, który twierdzi, że jeden-dwóch zawodników z powracającej trójki Rugani, Asa, Marchisio zagra dziś od 1 minuty. Dodaje też nt. Marchisio: Jeśli zagra tylko połowę, będę szczęśliwy.

Asamoah dopiero chyba wczoraj zaczął treningi, Rugani podobnie + fakt, że Allegri raczej obrony nie ruszy.

Stawiam na Marchisio.


Zero szacunku dla Pogby
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 10:54

panlider pisze:
Olek1987 pisze:Od 1' zagra dziś Marchisio, 45 minut.
Ryzykowne zagranie ze strony Maxa, oby się nie skończyło tak, jak ostatni powrót Markiza po kontuzji.
Wiele wskazywało na to, że mógł już grać w poprzednich spotkaniach, więc to ryzyko nie jest już chyba tak ogromne. Poza tym, lepiej go bezpiecznie i spokojnie wprowadzać do gry w takim meczu niż z Napoli, gdzie większość ich zawodników wyjdzie pewnie z pianą w ustach i bólem w dupie.

A że potem jest Lyon, dobrze byłoby go mieć, choć z formą może być bardzo, bardzo różnie.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 14:19

Według ostatnich doniesień:

Neto - Benatia, Bonucci, Chiellini - Cuadrado, Lemina, Marchisio, Pjanic, Evra - Mandzukic, Higuain.

Cieszy obecność Marchisio - mocno trzymam kciuki za jego udany powrót. Ciekaw jestem jego współpracy z Pjanicem. Obecność Evry w tym meczu wyraźnie pokazuje że jest on już tylko dublerem Sandro. :ok:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 14:59

Anonsowany sklad bardzo fajny.
Kluje w oczy atak na dwie wieze, choc dawno tego nie bylo. Moze byc ciekawie, mam wrazenie, ze ego Dybali wystrzelilo juz bardzo wysoko - ze szkoda dla druzyny.
Przy korzystnym wyniku, dzis zadebiutuje Kean :).


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 15:05

Garreat pisze:Anonsowany sklad bardzo fajny.
Kluje w oczy atak na dwie wieze.
Co wy macie z tymi dwoma wieżami? Higuain to nie jest napastnik w stylu Toniego czy Llorente, on jest o wiele bardziej wszechstronny. No a gdybyśmy mieli Aguero lub Suareza w kadrze i wystawili w parze z Mandzukiciem też by było źle że 2 "9"?? To to że ktoś jest wyższy - Higuain akurat o 7 cm od Dybali - to już neguje? Ja nie wiem co to za stereotypy się poutrwalały...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 15:24

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Według ostatnich doniesień:

Neto - Benatia, Bonucci, Chiellini - Cuadrado, Lemina, Marchisio, Pjanic, Evra - Mandzukic, Higuain.

Cieszy obecność Marchisio - mocno trzymam kciuki za jego udany powrót. Ciekaw jestem jego współpracy z Pjanicem. Obecność Evry w tym meczu wyraźnie pokazuje że jest on już tylko dublerem Sandro. :ok:
:pray: jak ja bym chciał Claudio zobaczyć dziś w dobrej formie.

Skład nawet spoko, bo te wcześniejsze przewidywane to niezbyt.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 16:33

Ja bym Markiza nie dawał o 1 min, najlepiej go wpuścić w okolicach 60-70 minuty i najlepiej przy dobrym wyniku żeby Markiz mógł grać bez ryzyka :p


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 17:04

Neto Benatia Bonucci Chiellini Cuadrado Lemina Marchisio Pjanic Evra Mandzukic Higuain [Sky]


ciekawie.
Lemina Marchisio..no ok.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 17:27

No a ja liczę że w końcu Kean doczeka się swojej szansy, już 4 raz z rzędu chłopak w kadrze... No a zanim wejdzie na boisko, gra drugiej linii jak i całego Juventusu z powracającym Marchisio, będzie już jakoś wyglądała po 3 ostatnich słabych meczach.
To że Claudio od 1 minuty może i wygląda na ryzykowne, ale on trenuje już jakiś czas, Allegri przecież widzi go na treningach i wie na ile mogą sobie pozwolić. :ok:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 17:57

Livescore daje Hernanesa za Lemina.
Watpie ze Marchisio zagra od poczatku spotkanie i mam nadzeje ze dzis przy dobrym wyniku zagra 15-25 minut à Kean zagra kilka minut i zaliczy swoj debiut.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 18:05

Gdyby sytuacja w Juventusie z powrotami po kontuzji wyglądała normalnie, to każdy by sobie pomyślał: skoro ma zagrać Marchisio, to pewnie lekarze i trenerzy dali mu zielone światło :ok:. Niestety, często jesteśmy świadkami zbyt wczesnych powrotów po różnych kontuzjach. Oby tym razem Claudio się nie połamał, bo pomoc bez niego wygląda tragicznie.


Zablokowany