Serie A 16/17 (10): JUVENTUS 4-1 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:06

Dziwi Markiz od 1', no ale sztab wie lepiej :hellyes:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:06

Julek997 pisze:Szkoda, że Khedira w 1 składzie. Zamiast niego powinien zagrać Sturaro.
Ej właśnie Bardzo dobrze że Khedira w pierwszym składzie! No i mamy wreszcie w wyjściowej 11 swoją najlepszą 3! Czas się zgrywać panowie! Sturaro to ja nie chce widzieć w ogóle.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:09

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Julek997 pisze:Szkoda, że Khedira w 1 składzie. Zamiast niego powinien zagrać Sturaro.
Ej właśnie Bardzo dobrze że Khedira w pierwszym składzie! No i mamy wreszcie w wyjściowej 11 swoją najlepszą 3! Czas się zgrywać panowie! Sturaro to ja nie chce widzieć w ogóle.
Khedira ostatnio bardzo słabo grał, wyglądał na zmęczonego. I co w kolejnych meczach z Napoli i Lyonem znowu od 1 min Khedira ?? Potrzebuje chłop odpoczynku i dziś był by idelany mecz.

Co chcesz od Sturaro, jak wchodzi na boisku gra w defensywie bardzo dobrze.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:09

Jestem zaskoczony, że wychodzimy tak mocnym składem przed arcyważnym pojedynkami z Lyonem i Napoli. Brakuje tylko Buffona, A.Sandro i Dybali i mielibyśmy najsilniejszy możliwy, nawet z Marchisio.

No ale kluby z TOP-3 też nie oszczędzają graczy przed każdym meczem w LM.

Dziś trzymam kciuki przede wszystkim za Marchisio. Chciałbym, aby z dobrej strony zaprezentował się Cuadrado, bo w tej chwili tylko jego świetna dyspozycja może spowodować odejście od 3-5-2.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:12

ForzaItanimulli3vujcm pisze: Sturaro to ja nie chce widzieć w ogóle.
Ja ciebie też nie chcę widzieć w ogóle, a tu patrz...

Bardzo dziwne ustawienie. Max kolejny raz ryzykuje z zawodnikiem po długiej kontuzji. Linia ataku :eusa: To się nie uda.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:19

PlanetJuve pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze: Sturaro to ja nie chce widzieć w ogóle.
Ja ciebie też nie chcę widzieć w ogóle, a tu patrz...
Może jakaś petycja do Juvepoland? Poważne, aż mi się na forum nie chce wchodzić jak widzę tego...osobnika.

Fajnie że 433, ale lewa strona wygląda biednie.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:19

Crunny pisze:Jestem zaskoczony, że wychodzimy tak mocnym składem przed arcyważnym pojedynkami z Lyonem i Napoli. Brakuje tylko Buffona, A.Sandro i Dybali i mielibyśmy najsilniejszy możliwy, nawet z Marchisio.

No ale kluby z TOP-3 też nie oszczędzają graczy przed każdym meczem w LM.

Dziś trzymam kciuki przede wszystkim za Marchisio. Chciałbym, aby z dobrej strony zaprezentował się Cuadrado, bo w tej chwili tylko jego świetna dyspozycja może spowodować odejście od 3-5-2.
A według mnie to bardzo OK że wychodzimy tak mocnym składem! Drużyna musi się zgrywać przed ważnymi meczami - odpoczywać to można wtedy jak wszystko jest OK.


@Julek997 Dla mnie to parodysta i łamaga.


P.S. Wiedziałem w ciemno że takie "riposty" po tym zdaniu we mnie polecą - cóż taki wasz poziom intelektualny - to takie macie riposty.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:31

ForzaItanimulli3vujcm pisze:@Julek997 Dla mnie to parodysta i łamaga.
P.S. Wiedziałem w ciemno że takie "riposty" po tym zdaniu we mnie polecą - cóż taki wasz poziom intelektualny - to takie macie riposty.
To, że uważsz kogoś za łąmagę to nie znaczy, że faktycznie nią jest. Jedyne czego dowiodłeś to to, że masz polaczkowate podejście. Uściski ;)


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:33

Twój poziom intelektualny jest za to na poziomie Himalajów.

Po 3 punkty!


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:35

Martwi mnie Marchisio od pierwszej minuty po takiej przerwie. Oby wygrać i bez kontuzji, a będę zadowolony.


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:35

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Crunny pisze:Jestem zaskoczony, że wychodzimy tak mocnym składem przed arcyważnym pojedynkami z Lyonem i Napoli. Brakuje tylko Buffona, A.Sandro i Dybali i mielibyśmy najsilniejszy możliwy, nawet z Marchisio.

No ale kluby z TOP-3 też nie oszczędzają graczy przed każdym meczem w LM.

Dziś trzymam kciuki przede wszystkim za Marchisio. Chciałbym, aby z dobrej strony zaprezentował się Cuadrado, bo w tej chwili tylko jego świetna dyspozycja może spowodować odejście od 3-5-2.
A według mnie to bardzo OK że wychodzimy tak mocnym składem! Drużyna musi się zgrywać przed ważnymi meczami - odpoczywać to można wtedy jak wszystko jest OK.


@Julek997 Dla mnie to parodysta i łamaga.


P.S. Wiedziałem w ciemno że takie "riposty" po tym zdaniu we mnie polecą - cóż taki wasz poziom intelektualny - to takie macie riposty.
sikałeś po meczu LM z Realem jak sturaro wyjął setke z naszej bramki i grał rewelacyjne zawody a jak mu idzie gorzej (po kontuzji) siejesz hejtu. Idź i nie wracaj gościu ...


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:35

Nie sądziłem, że będę zadowolony ze składu, a tu taki psikus. Po kontuzji Dybsiego trochę się obawiałem o to, ale tragedii nie ma. Zaskakuje natomiast absencja Murillo i Quaga.


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:41

Jest Marchisio wreszcie :dance: .

Co do ustawienia to ani to 3-5-2, bo wtedy skrzydła to Dani Alves i na lewej Cuadrado ani 4-3-3, bo wtedy Higuain lub Mandzikić musiałby grać na lewym ataku ano 4-3-1-2, bo wtedy Cuadrado jako trequartista?
A może to 4-3-2-1 z Cuadrado i Higuainem za placami Mandzukicia?

Ważne, żeby pewnie zdobyć 3 punkty, po porażce z Milanem potrzebujemy pewnego zwycięstwa i dobrej gry.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:42

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
P.S. Wiedziałem w ciemno że takie "riposty" po tym zdaniu we mnie polecą - cóż taki wasz poziom intelektualny - to takie macie riposty.
Skoro wiedziałeś w ciemno to czemu twoj poziom intelektualny temu nie zapobiegł?? Mogłeś napisac cos mega intelektualnego i wtedy nikt z JP by ci nie podskoczył, bo gdzie im do ciebie... Taką szansę zaprzepaścić.. Kurde! A przecież wiedziałeś w ciemno! :ahsisi:

Obejrzę meczyk na spokojnie. Co będzie to będzie. Gramy u siebie więc liczę na intensywną pierwszą połowę.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 20:44

Jakiego hejtu? - aha pojęć nie rozróżniasz - sorry. Nie lubię gościa, po drugie mnie nie przekonuje i już! 1 dobry mecz, to miał i Amauri - gdyby każdy był w kadrze za pojedyncze zasługi - mielibyśmy z tysiac graczy w kadrze.


Dobra jazda z Sampa! Liczę na świetną grę naszej najlepszej 3 pomocników!

up mam lepsze rzeczy do roboty z których czerpię większą satysfakcje niż wojny z wami.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany