Serie A 16/17 (10): JUVENTUS 4-1 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 11:36

pan Zambrotta pisze:ForzaItanimulli3vujcm, od czytania twoich postów dostaję raka :facepalm: . zamilcz najlepiej. facet ma 16 lat(!) dla niego siedzenie na ławie z buffonem, hernanesem i benatią, możliwosc poznania atmosfery JStadium, rozgrzewka przy pełnych trybunach itd to i tak już duży skok, uspokój sie.
Dokładnie też tak myślę. Kielon i Marchisio podobali mi się bardzo, a u Drewnianego doceniam to, że jednym podaniem potrafił rozwalić całą obronę :prochno: Gdyby zrobić film z jego babolami, to byłby na dobre 5 minut ;)


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 11:39

Człowieku ale od czegoś trzeba zacząć... Młodych się wprowadza stopniowo, naprawdę nie rozumiesz? Chyba nie dostanie od razu 90 minut z Napoli.
W jednym się z "Miśkiem" - czy jak go tam nazywacie - zgodzę: siedzenie na ławce z takimi zawodnikami przy pełnych trybunach to bardzo ważne, jak i treningi z pierwszą drużyną - tak więc kilka-kilkanaście minut to też bardzo ważne wydarzenie, poczułby murawę w takim towarzystwie. Na pewno zmotywowało by go to do dalszej pracy i postępów. No albo sodówa wiadomo - ale nie każdemu odbija przecież. To że on jest czarny to nie znaczy że jest Balotellim 2.0. ;)

Tylko nie płaczcie że nie mamy swoich wychowanków! Bo sami ich nie chcecie. :whistle:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 11:43

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Człowieku ale od czegoś trzeba zacząć... Młodych się wprowadza stopniowo, naprawdę nie rozumiesz? Chyba nie dostanie od razu 90 minut z Napoli.
Dobrze, dostałby pół godziny z Sampdorią, następne pół godziny za dwa lata, bo przy zdrowym Dybali i Pjacy nie miałby szans usiąść na ławce rezerwowych, a jeśli latem odejdzie Mandzu to przyjdzie inny zmiennik Higuauina, nie będzie to na pewno ten chłopaczek. Wyjaśnij mi co te pół godziny wczoraj dałoby Juventusowi?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 11:51

szczypek pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Człowieku ale od czegoś trzeba zacząć... Młodych się wprowadza stopniowo, naprawdę nie rozumiesz? Chyba nie dostanie od razu 90 minut z Napoli.
Dobrze, dostałby pół godziny z Sampdorią, następne pół godziny za dwa lata, bo przy zdrowym Dybali i Pjacy nie miałby szans usiąść na ławce rezerwowych, a jeśli latem odejdzie Mandzu to przyjdzie inny zmiennik Higuauina, nie będzie to na pewno ten chłopaczek. Wyjaśnij mi co te pół godziny wczoraj dałoby Juventusowi?
Dostałby pół godziny wczoraj, a następne minuty przy okazji innego meczu z hmm Crotone lub Pescarą? Jeżeli oczywiście dalej by ciężko pracował i czynił kolejne postępy, zasługując na następne powołania... :ok:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:01

Niby wysoka wygrana, ale jak widzialem ta niedokladnsc i babole przed naszym polem karnym, to sie zastanawialem, czy i kiedy przyjdzie forma. Higuain ewidentnie jest zbyt sfrustrowany brakiem gola i nie potrafi wykorzystac sytuacji.

Cieszy zmiana ustawienia, choc to nie bylo pelnoprawne 433.
Ostatnio zmieniony 27 października 2016, 12:03 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:03

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
szczypek pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Człowieku ale od czegoś trzeba zacząć... Młodych się wprowadza stopniowo, naprawdę nie rozumiesz? Chyba nie dostanie od razu 90 minut z Napoli.
Dobrze, dostałby pół godziny z Sampdorią, następne pół godziny za dwa lata, bo przy zdrowym Dybali i Pjacy nie miałby szans usiąść na ławce rezerwowych, a jeśli latem odejdzie Mandzu to przyjdzie inny zmiennik Higuauina, nie będzie to na pewno ten chłopaczek. Wyjaśnij mi co te pół godziny wczoraj dałoby Juventusowi?
Dostałby pół godziny wczoraj, a następne minuty przy okazji innego meczu z hmm Crotone lub Pescarą? Jeżeli oczywiście dalej by ciężko pracował i czynił kolejne postępy, zasługując na następne powołania... :ok:
To chyba Ty czegoś nie rozumiesz, bo jak wróci Pjaca to Kean wraca do primavery. Nawet jakby wczoraj strzelił bramkę. Jest powołany tylko dlatego, że jakby Igła skręcił nogę, Cuadrado rozpędził sie i wpadł w reklamy, a Mandzukic zderzył się ze słupkiem, to żeby na szpicy nie musiał nam biegać Evra.
Ostatnio zmieniony 27 października 2016, 12:04 przez cziro, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:03

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Dostałby pół godziny wczoraj, a następne minuty przy okazji innego meczu z hmm Crotone lub Pescarą?
Nie dostałby. Te minuty są dla Pjacy i Mandzu. Mamy 4 zawodników na 2 pozycje.
W poprzednim sezonie mieliśmy Moratę, Mandzu, Zaze i Dybale i wszyscy pograli, nie było tematu kolejnego napastnika. Zaza grał bardzo bardzo mało. Naprawdę wierzysz w jakieś minuty z Crotone czy Pescarą dla kogoś innego?
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Jeżeli oczywiście dalej by ciężko pracował i czynił kolejne postępy, zasługując na następne powołania... :ok:
Kto miałby te postępy oceniać? Nasz trener, który wczoraj nie dał mu szans?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:10

szczypek pisze:Nie dostałby. Te minuty są dla Pjacy i Mandzu. Mamy 4 zawodników na 2 pozycje.
No to co z tego? Rywalizacja panie! Boisz się przybytku... Jeżeli małolat zasługiwałby na grę, no to niech się starsi koledzy starają. W Realu Madryt czy Barcelonie takie sytuacje to norma - potem takiego Jesse sprzedają za gruby hajs. :ok:
szczypek pisze:Kto miałby te postępy oceniać? Nasz trener, który wczoraj nie dał mu szans?
Mówimy o hipotetycznej sytuacji jeżeli dostałby te 30 minut. Potem grałby w Primaverze. Allegri i Grosso na pewno wymieniają uwagi, a sam Max wie co się tam dzieje. Zresztą nie tylko Moise Kean jest w Primce... Na innych też by to motywująco zadziałało - tak jak sukcesy Małysza na Polskie skoki - że warto się starać!
cziro pisze:To chyba Ty czegoś nie rozumiesz, bo jak wróci Pjaca to Kean wraca do primavery.
No ja przecież nie mówię o tym by był członkiem pierwszej drużyny etatowym, ale niech chłopak łapie nowe doświadczenia.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:17

ForzaItanimulli3vujcm pisze:No to co z tego? Rywalizacja panie! Boisz się przybytku...
Czy do Ciebie naprawdę nie dociera, że gdyby Pjaca i Dybala byli zdrowi to nie byłoby w ogóle tematu tego młodego zawodnika? I że jak będą zdrowi, ten temat zniknie? W poprzednim sezonie takiego tematu nie było, wiesz dlaczego?
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Allegri i Grosso na pewno wymieniają uwagi, a sam Max wie co się tam dzieje.
No właśnie. Naprawdę nie zastanawia Cię dlaczego wobec tego Max nie korzysta w ogóle z usług tych młodych zawodników? Mówisz o sytuacji mocno abstrakcyjnej, o nagłej zmianie sposobu pracy Allegriego, ja mówię o rzeczywistości i o tym co będzie. Zejdziesz wreszcie na ziemię?


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:22

szczypek pisze: Czy do Ciebie naprawdę nie dociera, że gdyby Pjaca i Dybala byli zdrowi to nie byłoby w ogóle tematu tego młodego zawodnika? I że jak będą zdrowi, ten temat zniknie? W poprzednim sezonie takiego tematu nie było, wiesz dlaczego?
Był. Wszedł Favilli, pobiegał dookoła Moraty i poszedł do Livorno.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:24

szczypek pisze:Czy do Ciebie naprawdę nie dociera, że gdyby Pjaca i Dybala byli zdrowi to nie byłoby w ogóle tematu tego młodego zawodnika? I że jak będą zdrowi, ten temat zniknie? W poprzednim sezonie takiego tematu nie było, wiesz dlaczego?
Pewnie i tak. Jednak sam Max mówił że on może dostać jakieś minuty. No na pewno szkoda że jest właśnie tak jak mówisz, a młodzi co najwyżej pograją w preseasonie.
szczypek pisze:No właśnie. Naprawdę nie zastanawia Cię dlaczego wobec tego Max nie korzysta w ogóle z usług tych młodych zawodników? Mówisz o sytuacji mocno abstrakcyjnej, o nagłej zmianie sposobu pracy Allegriego, ja mówię o rzeczywistości i o tym co będzie.
Co bym chciał i jak bym widział to jedno, a jakie metody pracy ma Max to drugie... Najważniejsze że wygrywamy.... Chociaż szkoda młodych - bo moglibyśmy byc jeszcze lepsi. :whistle:
szczypek pisze: Zejdziesz wreszcie na ziemię?
No.::/:
cziro pisze:Był. Wszedł Favilli, pobiegał dookoła Moraty i poszedł do Livorno.
Szkoda chłopaka, też mógł dostać jeszcze szanse. Ile on grał? Minutę + doliczony czas?
Alexinhio-10 pisze:Bla, blah, blah
Słuchaj... Jeżeli boli Cię pewna część ciała, to nie wchodź tutaj. Nie jesteś od krytykowania mnie. Nikt Cię nie zmusza do czytania moich postów - pomijaj je! Zresztą Ty sam nie grzeszysz inteligencją. Zdradzę Ci sekret - twoje bzdury o Illuminatach i NWO miały wpływ na mój nick. Czyli mam pompę z Ciebie od dawna...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:33

cziro pisze:Był. Wszedł Favilli, pobiegał dookoła Moraty i poszedł do Livorno.
Ok. Nawet nie wiedziałem, że jest taki ktoś ;)
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Chociaż szkoda młodych - bo moglibyśmy byc jeszcze lepsi.
Ja nie miałbym nic przeciwko temu, żebyśmy Primką wygrali LM, albo żeby młodzi zawodnicy regularnie dostawali szanse w pierwszym zespole. Liczą się jednak wyniki i tylko wyniki i dopóki one będą i będą coraz lepsze a nawet i najlepsze, to nie mam też nic przeciwko temu, żeby nasza średnia wieku w zespole była 35.

Mądra decyzja o zejściu na ziemię, tu jest bezpieczniej ;)


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:34

Robaku pisze:
alessandro1977 pisze:Odnośnie komentatorów to panowie jak i redakcja wzięła sobie coś do serca.[...]
Według mnie, to żadna zasługa kibiców, tylko[...]
Też uważam, że to my sprawiliśmy, że puścili Juve we środę. Wcześniej były z tym spore problemy, zawsze jakiś Real czy Bayern. Trochę wiadomości dostali i nie mogli nie przemyśleć tematu.
gregor_g4 pisze:Dokładnie, mimo że jezyka rosyjskiego nienawidze, to 100x bardziej wole ogladac na ruskim sopcascie niz sluchac tych durniow z ES i ich anegdot z NBA w trakcie meczu pilkarskiego, czy tez nasmiewania sie z kazdego dookola.
Nie wiem kto tych ludzi zatrudnia ale bardziej nadawali by sie do prowadzenia cafe futbol z Kowalczykiem niz komentowania meczu.
Może za dużo tych ruskich sopcastów oglądasz, bo trochę wyolbrzymiasz. Jest pewna niekompetentna osoba w Eleven i jest to pan Czechowski. Koleś odwala takie g*ówno, że odechciewa się oglądać mecze. Ale wczorajszy duet, przynajmniej dla mnie, dał nam komentarz najlepszy odkąd wykupili prawa do Seria A.

Bardzo mnie cieszą bramki Mandżukicia i Kielona. Super "debiut" Marchisio i bardzo fajnie Cuadrado.

Wkurza mnie już Pjanić. W drugiej połowie zacząłem zwracać uwagę na jego ustawianie się. Wygląda jak zagubione dziecko, jakby nie znał taktyki, albo po prostu się bał brać grę na siebie. W jednej z akcji był non-stop schowany za zawodnikami Sampy. Strasznie mnie to martwi, bo miał być Paniczem środka pola, a na razie nie zapowiada się na to. Jego grę można porównać do Leminy ze swojego normalnego meczu. Nic złego, nic dobrego. Fakt, wczoraj miał asystę i bramkę, ale nie zmienia to mojej opinii, bo to nie pierwszy taki mecz.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:35

Jak ktoś uważa, że ten cały Kean (swoją drogą, fajnych ma idoli http://www.mondobianconero.com/wp-conte ... ane_01.jpg ) powinien wczoraj zagrać dłużej niż 2-3 minuty to jest niespełna rozumu. Serio ktoś uważa, że chłopak który jako tako kopie sobie w młodziezowej Lidze Mistrzów powinien dostać 30 minut przy jedno/dwu bramkowym prowadzeniu? :facepalm: Przecież wystarczyłyby dwie straty, jedna przegrana główka i nagle zrobiłoby się gorąco. Max jest z tymi piłkarzami na co dzień, obserwuje ich i nie wpuszcza Keana dlatego, że ten po prostu JEST ZA SŁABY na grę na tym poziomie póki co, dlaczego tak trudno to zrozumieć? Gość trenuje z pierwszą drużyną żeby przy obecnych kontuzjach zgadzała się liczba napastników na placu, a nie dlatego że już teraz prezentuje odpowiedni poziom do wprowadzania go do pierwszego zespołu.
Może by sobie wszedł w 80 minucie jakbyśmy przegrywali 2:0 i nie byłoby nic do stracenia, choć Max pewnie i tak wolałby wtedy przenieść Chielliniego pod bramkę przeciwnika (i słusznie).


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:44

Widzę, że nasz ulubiony ( :prochno: ) kolega myli trochę pewne sprawy. To nie jest tak, że ktoś się staje świetny bo dostaje minuty na boisku za małolata. Jest zupełnie odwrotnie. Jak ktoś jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> już za małolata, to dostaje te minuty ( np. przywołany tu Donnaruma, czy kiedyś Pogba u nas ).
ForzaItanimulli3vujcm pisze: Tylko nie płaczcie że nie mamy swoich wychowanków! Bo sami ich nie chcecie. :whistle:
:prochno: No tak, nasze chciejstwo ma tu duże znaczenie :lol: Za cieńcy są, to nie grają.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Zablokowany