Serie A 16/17 (10): JUVENTUS 4-1 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 11:54

Robaku pisze: ihhhhaaaa na koniach na czołgi!
Będzie offtop, ale powiedz mi: czy ktoś w 39' roku świadomie zrobił szarżę na koniach na czołgi?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 13:18

Wszelkie niepowodzenie w tym meczu będzie jasnym sygnałem, że trenejro włączył się milan :prochno:


:allegri: na śmietnik
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 13:23

Robaku pisze:Goal.com
anonsuje Mandzur i Pipita w ataku
pomoc składajaca się z :
ze Struraro, Leminy i Pjanicia
Nie mam nic przeciwko takiemu zestawieniu pomocy. Sturaro może trochę wniesie dynamizmu do tego zamulonego środka pola z Khedira. Niemiec ostatnio gra wręcz fatalnie i gorzej po prostu być nie może.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 13:52

Przy obecnie dostępnej kadrze optowałbym za 4-5-1: lewy obrońca Evra, lewy pomocnik Sandro, prawy obrońca Alves, prawy pomocnik Cuadrado, w ataku Higuain.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 13:53

Mam nadzieję, że zobaczymy na parę/parenaście min Claudio w tym meczu, bo ten nasz środek to tragedia. Zimą musi ktoś przyjść.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 14:17

Makiavel pisze:Przy obecnie dostępnej kadrze optowałbym za 4-5-1: lewy obrońca Evra, lewy pomocnik Sandro, prawy obrońca Alves, prawy pomocnik Cuadrado, w ataku Higuain.
Ekspertem nie jestem, ale na podstawie własnych obserwacji wyrobiłem sobie opinię, że jeśli nie ma się dobrze wyćwiczonego systemu gry pod jednego wysuniętego napastnika, to lepiej z tym wariantem dać sobie spokój. Zresztą dobry przykład mieliśmy przeciwko Milanowi po zmianie Dybala ->Cuadrado. Wówczas długimi momentami albo:
1) Higuaina od najbliższego kolegi dzieliły kilometry
2) Higuain pojawiał się w środku pola a w polu karnym przeciwnika panowała ciemność.

Niestety sensu temu wszystkiemu nie nadaje Mandzukić, którego obecność na boisku jest gorsza niż jedzenie wcześniej ugotowanych i wystudzonych parówek za 4,99kg.

Do tego meczu zasiądę z czystej kibicowskiej przyzwoitości. Zero pozytywnych emocji przed pierwszym gwizdkiem.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 14:52

Według Premium Sport są duże szanse na występ Marchisio. :ok:
Ciekawe czy od pierwszych minut czy nie?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 16:21

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Według Premium Sport są duże szanse na występ Marchisio. :ok:
Ciekawe czy od pierwszych minut czy nie?
Naprawdę przewidujesz jakąkolwiek szansę, że piłkarz, który nie grał w piłkę pół roku, wejdzie na boisko od 1. minuty? :prochno:
Co do zestawienia na ten mecz, to ja jestem w kropce. Kontuzje Dybali i Pjacy mocno komplikują sytuację, bo Mandzukić to żadne rozwiązanie, a mecz z Milanem tylko mnie utwierdził w tym przekonaniu. Chorwat przebywał na boisku ok. 20 minut, a ja dopiero po meczu sobie przypomniałem, że w ogóle wszedł na boisko. Harry Potter i peleryna niewidka się chowają.
Prawda, że byłem lekko podpity, więc może coś mi umknęło, ale chyba wszyscy się zgodzimy, że ostatnio oglądanie meczów Juve bez jakiejkolwiek dawki alkoholu jest niezwykle bolesnym doświadczeniem.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 19:57

Buffon
Alves Bonucci Barzagli Evra
Khedira Marchisio Pjanić
Cuadrado Higuain Sandro

Niech wreszcie nasi zagrają tak jak się od nich oczekuje czyli z dużym zaangażowaniem.Niech cała piłkarska Italia porzuci swoje chwilowe nadzieje że Juventus da się zatrzymać.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 20:16

pumex pisze:
Makiavel pisze:Przy obecnie dostępnej kadrze optowałbym za 4-5-1: lewy obrońca Evra, lewy pomocnik Sandro, prawy obrońca Alves, prawy pomocnik Cuadrado, w ataku Higuain.
Ekspertem nie jestem, ale na podstawie własnych obserwacji wyrobiłem sobie opinię, że jeśli nie ma się dobrze wyćwiczonego systemu gry pod jednego wysuniętego napastnika, to lepiej z tym wariantem dać sobie spokój. Zresztą dobry przykład mieliśmy przeciwko Milanowi po zmianie Dybala ->Cuadrado. Wówczas długimi momentami albo:
1) Higuaina od najbliższego kolegi dzieliły kilometry
2) Higuain pojawiał się w środku pola a w polu karnym przeciwnika panowała ciemność.

Niestety sensu temu wszystkiemu nie nadaje Mandzukić, którego obecność na boisku jest gorsza niż jedzenie wcześniej ugotowanych i wystudzonych parówek za 4,99kg.

Do tego meczu zasiądę z czystej kibicowskiej przyzwoitości. Zero pozytywnych emocji przed pierwszym gwizdkiem.
Rzecz w tym, że z Sandro na boku i przy przebłysku zdrowego rozsądku u naszego jeźdźca bez głowy z prawej to może się udać. Poza tym mamy wtedy 11 pełnowartościowych graczy na boisku. Z Mandzukiciem na 99% będziemy grać w dziesięciu a cała gra ofensywna będzie na barkach Igły. Cuadrado w najgorszym razie po prostu zrobi dużo wiatru, da nam jakiegoś groźnego wolnego albo dwa, wykartują się na nim ze dwaj rywale. Co gwarantuje nam Chorwat? W tym sezonie absolutnie nic.

@up W praktyce to 4-3-3 to będzie "moje" 4-5-1 z bardziej ofensywną prawą flanką i zrównoważoną lewą. Sandro na pewno nie wyjdzie na mecz z typowo ofensywnymi zadaniami.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 20:54

Na filmach udostępnianych przez klub na fb widać, że z drużyną trenują normalnie Asamoah i Rugani.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 20:57

wagner pisze:Na filmach udostępnianych przez klub na fb widać, że z drużyną trenują normalnie Asamoah i Rugani.
TJ dzisiaj pisało, że Asa już jest zdrowy i będzie dostępny na Sampę, natomiast na juventuz.com jakiś koleś pisał, że Pjaca będzie jeszcze odpoczywał 2 tygodnie. Info miał z GDS jednak ja nic takiego nie znalazłem.

E: Od pierwszej minuty ma grać Neto.


freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 10:23

Buffon odpocznie w tym spotkaniu miedzy slupkami Neto chcialbym aby zagral Pjaca w ataku ;)


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 10:48

freddie88 pisze:chcialbym aby zagral Pjaca w ataku ;)
Ja bym chciał MVP w pomocy :prochno:


Cebul666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2010
Posty: 48
Rejestracja: 04 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 13:11

Najlepiej będzie jak w końcu Max zmieni taktykę na czwórkę z tyłu. Mamy zawodników takich, że spokojnie mogą grać w innych systemach i na pewno będzie to lepsze rozwiązanie. Do tego dać młodego Kean'a razem z Pipitą, niech młody się wykazuje, a na bank nie stracimy


Cebul
Zablokowany