Serie A 16/17 (10): JUVENTUS 4-1 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:41

Higuain kumuluje już energię, żeby w następnej kolejce mocno nastrzelać Napoli. :prochno:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:41

Święta Tereso, jak dobrze było nie oglądać Leminy ani Hernanesa w środku naszej pomocy :pray:

Do 20-tej minuty wszystko wyglądało świetnie - okazało się, że jednak umiemy zastosować prawdziwy pressing, a nie tylko ten udawany, że ruchliwość może być znacznie większa niż podczas ostatniej flegmy. W drugiej części pierwszej połowy bywało już różnie. Dobrze to określili komentatorzy Eleven: "Juventus jest zagrożeniem dla rywala i dla siebie". Całe zagrożenie ze strony Sampy wynikało ze sprezentowania im piłki przez Bianconerich.

Podobali mi się Cuadrado i Evra, szkoda że Francuz musiał zejść (w ogóle co się stało, bo na moment odszedłem od ekranu?). Totalnie zawodzi mnie Pjanić, który jest ospały i bezproduktywny. Igłę wyraźnie zjada frustracja. Podejrzewam, że gdyby Argentyńczyk był bez gola przez taki okres jak Mandzukić to by doszczętnie wyłysiał.



PS. Kiedy przed meczem dyskutowałem z mnowo o ustawieniu, próbowałem mu przetłumaczyć, że w takim systemie Mandzukić pyknie gola, ale on jak zwykle nie wierzył, niedowiarek jeden :papa:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:42

No jakoś to wygląda. Szkoda tej niedokładności później byłoby wyżej. Khedira kompletnie nie ogarnia, powinien odpocząć. Marchisio przyzwoicie, wiadomo jaki miał rozbrat z piłką. Mandzukic dzisiaj świetnie, niech Pipita coś strzeli. Dawać Keana! W ogóle fajnie by było gdyby Mandzukic strzelił z jeszcze jednego. :)

Dobić ich!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:43

Pograliśmy 10 minut. Potem standardowe człapanie, Sampa miała okazje nas ukłuć ale Neto nieźle wybronił. W 2 połowie raczej fajerwerków nie oczekuje, zdziwie sie jak wturlamy nawet tą 1 bramke.
Licze na Keana, przynajmniej na kilka minut.


Obrazek
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:43

Robaku pisze:Fajne 15 minut z rezerwami Sampy, bo inaczej tego nie
No właśnie czemu Quagliarella, Muriel i Linetty na ławie?
pumex pisze:Święta Tereso, jak dobrze było nie oglądać Leminy ani Hernanesa w środku naszej pomocy :pray:
No całą pierwszą połowę coś takiego mi chodzi po głowie. Jakby nie było gramy naszą najsilniejszą trójką CM na papierze.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:45

Bo Giampaolo wie ze bedzie w pupę, więc trzyma najlepszych na weekend, bo zapewne Sampa nie jest gotowa aż tak mocno na grę co trzy dni.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:45

cziro pisze:
Robaku pisze:Fajne 15 minut z rezerwami Sampy, bo inaczej tego nie
No właśnie czemu Quagliarella, Muriel i Linetty na ławie?
Pewnie Sampa się nie spodziewała niczego po tym meczu więc po co ich przemęczać. Ot takie moje zdanie.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:45

pumex pisze:PS. Kiedy przed meczem dyskutowałem z mnowo o ustawieniu, próbowałem mu przetłumaczyć, że w takim systemie Mandzukić pyknie gola, ale on jak zwykle nie wierzył, niedowiarek jeden :papa:
Byłem święcie przekonany, że wyjdziemy znowu 3-5-2, ale nie mogłem wiedzieć, że Mandżu zapuścił zarost, to dodaje z miejsca +8 do skuteczności.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:47

Właśnie dlatego powinniśmy stawiać na młodych, mecz rozstrzygnięty i dajemy ich - niech sobie poużywają!

Okazje później były, ale mam wrażenie że Khedira to nam przeszkadza z przodu - lepiej niech stoi z tyłu! Jest kompletnie bez formy!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:47

zagrałbym, że w 2 połowie wleci jeszcze 5 rożnych ale boję się, że Allegri będzie teraz ustawiał autobus na wszelki wypadek. Chociaż przy Cuadrado i Sandro jest to wykonalne...


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:49

ForzaItanimulli3vujcm pisze:mecz rozstrzygnięty
Pewien trener mawiał, że 2:0 to niebezpieczny wynik


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:50

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Właśnie dlatego powinniśmy stawiać na młodych, mecz rozstrzygnięty i dajemy ich - niech sobie poużywają!

Okazje później były, ale mam wrażenie że Khedira to nam przeszkadza z przodu - lepiej niech stoi z tyłu! Jest kompletnie bez formy!
w Juve stawiać na młodych :D

Gdyby Dybala nie przyszedł z Palermo to by pewnie teraz gral na wypożyczeniu w Empoli.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:51

Elo ziomki, przepraszam za offtop, poratujecie linkiem, ewentualnie sopcastem/ace?


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 21:52

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:42

Sztab Juve chyba czyta JuvePoland bo dzisiaj zobaczyliśmy 2 bramki ze stałych fragmentów gry :D Sampa nic nie pokazała, ale ważne, że w sumie na lajcie zdobyliśmy 3 pkt :ok: No to teraz przyjdzie czas na granie na poważnie :whistle:


Zablokowany