Serie A 16/17 (9): Milan 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 13:44

Dwa razy Marchisio,to było coś.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 15:42

To było coś. Milan jako mistrz nic nie pograł, żadnego celnego strzału na bramkę.

Jeśli komuś umknęło, to z Milanem wygraliśmy ostatnie 9 oficjalnych spotkań. Mimo, ostatnich męczarni, bo akurat z nami rozgrywali swoje najlepsze mecze, zawsze byliśmy górą.
Tak sobie myślę, czy my pokonaliśmy kogoś mocnego w tym sezonie? Chyba, że Lyon zaliczamy do tej grupy. Viola u siebie to żaden wyczyn, co widać zresztą po tabeli, na Franchi to inna sytuacja. Lazio w Rzymie? Oni mają z nami bilans 0-0-10 i jakieś -15 w golach. Sevilla, remis, Inter oklep, co z perspektywy ich ostatnich wyników na San Siro, jest mocno kompromitujące. jeśli mamy wyjść na rozpędzony Milan jak na Inter, to ja podziękuję. Przed nami jeszcze ciężki mecz w tej rundzie, Napoli, Roma, (te drużyny w tej kolejce mają pewne 3 pkt.) ciężkie derby.

Jeśli przegramy środek pola z Kucką, Locatellim i Bonaventurą, to ja nie wiem... brakuje nam przekonywującego zwycięstwa. Balansujemy na bardzo cienkiej granicy pomiędzy wyrachowanym futbolem, a fatalną wpadką. Dobrze są wyniki, oczywiście. Jeśli mecz z Interem nie był dla nas zimnym prysznicem, to ja czegoś nie rozumiem.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 17:10

Robaku pisze:Allegri podał, że zagramy jutro czwórka w obronie:
Evra - Benatia - Leo i Barza.
No ciekawe to będzie.

Max dalej : Mandzur ma dostać swój czas w meczu.

Zaś media podają, że zagra Hernanes zamiast Leminy. Kurna Maxiu daj no Sturaro, bo nie idzie ogladac Brazola.

Chyba coś poplątałes Robaku.
Maxiu powiedział tak : "Mandzukic to bardzo dobry zawodnik i mam nadzieję, że także będzie dostępny. Możliwe, że znajdzie się jutro trochę miejsca dla Keana."


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 17:18

1 Buffon
4 Benatia
5 Pjanic
6 Khedira
7 Cuadrado
8 Marchisio
9 Higuain
11 Hernanes
12 Alex Sandro
15 Barzagli
17 Mandzukic
18 Lemina
19 Bonucci
21 Dybala
23 Dani Alves
24 Rugani
25 Neto
26 Lichtsteiner
27 Sturaro
32 Audero
33 Evra
34 Kean

Wraca Mandżur i Rugani, w składzie ponownie witamy Marchisio. Kean kolejny raz powołany, może w końcu się doczeka jakiś minut.

Osobiście najbardziej cieszy mnie powrót Ruganiego. Przy problemach z kontuzjami Chielliniego, z dzieckiem Bonuca i Benatii, który jest dość łamliwym zawodnikiem, nasz Rugani ma szanse na sporo występów i znaczny skok jakościowy.

Btw od kilku lat czekamy na "koniec" Barzy, bo coraz starszy i starszy i nic. Coś mi się zaczyna wydawać, że wcześniej zawiesi buty na kołek Chiellini :(


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 18:37

obejrzałem kilka filmików z tym Keanem.

Proszę was, szanujmy się.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 18:41

Bukol87 pisze:obejrzałem kilka filmików z tym Keanem.

Proszę was, szanujmy się.
Chłopak ma 16!!! lat :prochno:. Wiadomo że od razu nie będzie Messim, bo ani doświadczenia, ani ogrania. No ale to bardzo ważne dla jego dalszego rozwoju: być w kadrze, zadebiutować.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Mentalność Calcio odcisnęła trwałe piętno na umysłach...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Huczaj

Milanista
Milanista
Rejestracja: 21 października 2016
Posty: 2
Rejestracja: 21 października 2016

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 18:45

Podobnie jak Wy dawno nie czekałem tak na mecz z Juventusem.
Teoretycznie powinno być lepiej niż w zeszłym sezonie, ale Milan to wciąż młody zespół, który nic jeszcze nie osiągnął.

To dla nas poważny test jak ta drużyna wygląda w starciu z europejską czołówką.

Trochę nie rozumiem, Waszego narzekania na grę Juventusu, bo pamiętam, że czytałem podobne w zeszłym roku na tym forum, a jak dostaliście w LM poważnego rywala (Bayern) to drużyna potrafiła spiąć poślady, dlatego uważam, że w tym sezonie nie pokazaliście jeszcze prawdziwego potencjału.
Mam nadzieję, że pokażecie to w tym meczu, bo to będzie oznaczało że postawiliśmy Wam twarde warunki. Oczywiście mam też nadzieję, że i tak skromnie to wygramy albo urwiemy chociaż punkt. I zdecydowanie wolałbym zremisować bądź skromnie wygrać z dobrze grającym Juventusem.

Żeby tylko sędzie nie postanowił zostać gwiazdą wieczoru.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 18:49



Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 19:11

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Bukol87 pisze:obejrzałem kilka filmików z tym Keanem.

Proszę was, szanujmy się.
Chłopak ma 16!!! lat :prochno:. Wiadomo że od razu nie będzie Messim, bo ani doświadczenia, ani ogrania. No ale to bardzo ważne dla jego dalszego rozwoju: być w kadrze, zadebiutować.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Mentalność Calcio odcisnęła trwałe piętno na umysłach...
ma 16 lat jeśli nie ma przebitych blach.
Ważne dla niego? Raczej dla Raioli. Mnie to wątpliwości nachodzą czy jemu jescze bardziej sodówka nie odkręci.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 19:17

Robaku pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Bukol87 pisze:obejrzałem kilka filmików z tym Keanem.

Proszę was, szanujmy się.
Chłopak ma 16!!! lat :prochno:. Wiadomo że od razu nie będzie Messim, bo ani doświadczenia, ani ogrania. No ale to bardzo ważne dla jego dalszego rozwoju: być w kadrze, zadebiutować.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Mentalność Calcio odcisnęła trwałe piętno na umysłach...
ma 16 lat jeśli nie ma przebitych blach.
Ważne dla niego? Raczej dla Raioli. Mnie to wątpliwości nachodzą czy jemu jescze bardziej sodówka nie odkręci.
Niech się ogrywa w Primaverze, albo na wypożyczeniach w Crotone. Nie róbmy sobie jaj. Juventus to nie jest przedszkole. Niech się "ogrywa" mentalnie. Ławka w naszej drużynie to dla niego niesamowite wyróżenienie na ten moment.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 19:20

Robaku pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Bukol87 pisze:obejrzałem kilka filmików z tym Keanem.

Proszę was, szanujmy się.
Chłopak ma 16!!! lat :prochno:. Wiadomo że od razu nie będzie Messim, bo ani doświadczenia, ani ogrania. No ale to bardzo ważne dla jego dalszego rozwoju: być w kadrze, zadebiutować.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Mentalność Calcio odcisnęła trwałe piętno na umysłach...
ma 16 lat jeśli nie ma przebitych blach.
Ważne dla niego? Raczej dla Raioli. Mnie to wątpliwości nachodzą czy jemu jeszcze bardziej sodówka nie odkręci.
http://www.transfermarkt.pl/moise-kean/ ... ler/364135

Urodzony w Vercelli - to że młody murzyn (to nie jest obraźliwe słowo jakby co), to nie znaczy że ma przebite blachy.

Poza tym zobacz na jego twarz. Wygląda jak dziecko z Bill Cosby Show :smile:

Co Raioli powiem to mu powiem, ale dobrze że dba o rozwój swojej stajni.

Może sodówka, ale nie musi - Donnarumma :smile: - ale warto o taką próbę bo dalej Serie A będzie lata za murzynami. Propo Keana heh.

Edit up: Co ty masz do wieku? Co ci przeszkadza wiek? Co to ma za znaczenie ile ma się lat? Ważne by grać jak najlepsi!

Mentalność :facepalm:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 19:59

ja mówie o sodowce na bazie meczu młodzieżowej LM w Zagrzebiu, gdzie go starsi koledzy z Dinamo przestawiali jak chcieli, a do swoich partnerów ciągle pretensje.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 20:45

Dragon pisze: Tak sobie myślę, czy my pokonaliśmy kogoś mocnego w tym sezonie? Chyba, że Lyon zaliczamy do tej grupy. Viola u siebie to żaden wyczyn, co widać zresztą po tabeli, na Franchi to inna sytuacja. Lazio w Rzymie? Oni mają z nami bilans 0-0-10 i jakieś -15 w golach. Sevilla, remis, Inter oklep, co z perspektywy ich ostatnich wyników na San Siro, jest mocno kompromitujące. jeśli mamy wyjść na rozpędzony Milan jak na Inter, to ja podziękuję. Przed nami jeszcze ciężki mecz w tej rundzie, Napoli, Roma, (te drużyny w tej kolejce mają pewne 3 pkt.) ciężkie derby.
W jakim celu pytasz czy pokonaliśmy kogoś mocnego w tym sezonie i w tej samej wypowiedzi deprecjonujesz jakość naszych przeciwników :doh: Jaki to ma cel, możesz mi wytłumaczyć?

Myślę, że można śmiało postawić, że Higuain strzeli minimum 2 bramki.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 20:50

Tak sobie czytam przedmeczowe komentarze kibicow Milanu i zdecydowanie przewazaja te optymistyczne, wedlug ktorych Milan tak bardzo od nas nie odstaje. Realia sa takie, ze bukmacherzy widza w nas zdecydowanego faworyta, od 4 lat regularnie ich pokonujemy, pilkarsko oba kluby dzieli bardzo wiele. Pytanie tylko, czy bedziemy to w stanie pokazac na boisku i czy odpowiednio do tego spotkania podejdziemy, bo mediolanczycy na pewno sie zepna, a w 2 ostatnich meczach mocno zawiedlismy.

Trzeba odskoczyc reszcie stawki na dobre, choc mecz latwy nie bedzie na pewno. Niech Dybala i Higuain wykonaja swoja robote.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 21:28

Wcale mnie to nie dziwi, że kibice Milanu są optymistami. Dla nich wraz z początkiem tego sezonu pojawiło się światełko w tunelu gdyż zespół całkiem dobrze punktuje. Drużyna trawiona problemami, przyzwyczajona do sukcesów i wielkości teraz musi liczyć na słabszą formę Juve. I powiedzmy sobie, że forma naszego zespołu daleka jest od ideału i skoro inter mógł z nami wygrać to tym bardziej Milan może. Tego jednak za wiele, była porażka na SS, teraz trzeba wygrać i podtrzymać dobrą passę meczów z Milanem. Dziesiąte zwycięstwo z rzędu było by czymś niezwykłym bo przecież Milan to zespół z którym niegdyś toczyliśmy wyrównane boje i dzieliliśmy się łupami. Życzę im aby wrócili na należne miejsce ale dopiero po meczu z nami. Dla parszywego interu, wysoka pozycja Milanu to byłby dodatkowy kop w doopę a nic mnie tak nie cieszy jak niepowodzenia złodziei z gorszej części Mediolanu.


Obrazek
Zablokowany