LM 16/17 (gr. H) [3]: Olympique Lyon 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 października 2016, 19:25

Wczorajsze zwycięstwo bardzo smakuje. Bardzo.

Praca Marciniaka - ocena karygodna. Ja wiem, że to rodak, wczorajszy komentarz był mu przychylny, ale jak można kłapać o tym że Sergi Darder nie dostaje czerwonej kartki za bicie rywala bo sędzie uznaje że "zepsuje widowisko"? Ten karny na Dybali po prostu był, nie wiem czego się tu doszukiwać, jakiegoś drugiego dna. Bez sensu. Odnośnie Polaka. Na YT dostępne są materiały Canal+ "Na podsłuchu" gdzie bohaterem był wspomniany sędzia. Dość ciekawy materiał, a gdzieś tam wśród video charakterystyczne są słowa Marciniaka skierowane do swoich bocznych, żeby uważać na zawodnika XYZ bo często nurkuje i prowokuje rywali (nie pamiętam o kogo chodziło) i rzeczywiście w meczu nie odgwizdywał na tym graczu fauli na jego korzyść. Wczoraj wyglądało to podobnie. Pan Szymon Marciniak wyraźnie jest wrażliwy na Football made by Italia, wszystkie stykowe sytuacje na korzyść Lyonu.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 19 października 2016, 21:00

wagner pisze:Praca Marciniaka - ocena karygodna. Ja wiem, że to rodak, wczorajszy komentarz był mu przychylny, ale jak można kłapać o tym że Sergi Darder nie dostaje czerwonej kartki za bicie rywala bo sędzie uznaje że "zepsuje widowisko"? Ten karny na Dybali po prostu był, nie wiem czego się tu doszukiwać, jakiegoś drugiego dna. Bez sensu.
Przyglądałem się tym sytuacjom i karny za faul na Dybali powinien być.Przy faulu Dardera powinny być dwie żółte, bo najpierw Pjanić sobie machnął nogą do tyłu kopiąc zawodnika Lyonu, a ten nie wytrzymał i mu oddał. Najlepsze, że liniowy stał metr obok i tego nie zauważył. Ze złych decyzji to jeszcze kartka dla Rafaela niezasłużona, bo tam była zwykła przebitka, obaj z Dybalą trafili w piłkę. Nie jestem pewny czerwa dla Leminy, bo z jednej kamery wyglądało, jakby trafił najpierw w piłkę, ale musiałbym zobaczyć lepsze powtórki, a nie mogę nigdzie znaleźć.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2016, 16:27

Komentatorzy z C+ to są chyba jedyne osoby w Europie, wśród tych mających jakiekolwiek pojęcie o piłce nożnej, które pozytywnie oceniły pracę naszego rodaka.
Znakomita większość zagranicznej prasy sportowej przejechała się po Marciniaku, wystawiając mu słabe lub wręcz bardzo słabe noty. Moim zdaniem nieprędko posędziuje jakiś ważny mecz w LM.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zablokowany