LM 16/17 (gr. H) [3]: Olympique Lyon 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:41

Sorry ale... Mam wrażenie że ktokolwiek by u nas nie grał, kogokolwiek za nie wiadomo jak cholendarne kwoty byśmy kupili - TEN ZESPÓŁ I TAK I TAK NIE MA MENTALNOŚCI CL! :facepalm:. Cieszy mnie to że Buffon pozamykał wam jaźwy - wiadomo o kogo chodzi. Niby ciśniemy ale za każdym razem nic nam z akcji nie wychodzi - jak my możemy myśleć o Cardiff - skoro nie potrafimy zdominować takiego Lyonu? :facepalm2: Co to jest Lyon? Drużyna na poziomie czołówki Serie A którą jedziemy równo i namiętnie. Czy Hymn CL - paraliżuje nas? Czy gdybyśmy w CL trafili na Napoli, czy kogoś na ich poziomie też by nas sparaliżowało. :prochno:

Ech.

Liczę na wygrana i tak i tak.

FinoAllaFine :juve: :juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:42

Niby gramy lepiej, ale dobre sytuacje udało się stworzyć dopiero przez 5 ostatnich minut.

Głupi faul Bonucciego, ale na szczęście Gigi wraca do formy (te obroniony karny po ostatnich błędach bardzo mu się przyda).

Przy konstruowaniu akcji według mnie Dybala znowu gra za głęboko za to Dani Alves praktycznie w polu karnym rywali a trochę za wolno wraca. Poza tym Brazylijczyk ciągle podaje/dośrodkowuje do rywali, jedynie dobre do dośrodkowanie na głowę Higuaina w 43 minucie.

Pomoc fatalna. Khedira i Pjanić śpią a Lemina boi się zagrać do przodu. Plus za to, że zaraz po stracie próbuje odzyskać (często skutecznie) piłkę, ale gra dziś słabiej niż ostatnio.

W drugiej połowie trzeba przyspieszyć, bo gramy lepiej i szkoda by było nie zdobyć 3 punktów.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:42

Patrol pisze:
Robaku pisze:Z CHoć nie wiem czy Marciniak nie walnął karnego zbyt pochopnie.
Dla mnie karny ewidentny. Złapał gościa wpół i to jeszcze na szczycie szesnastki.
nie będę się spierał mój stream jest dośc mocno rozmyty.
A jak wyglądała ta ostatnia akcja Bonusa? Bo wydaje mi się, że był odpychany?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:42

..i jeszcze jedno. Lyon miał 4 rożne, z czego zrobił 2 groźne strzały i karnego. Kiedy to urestwo się skończy?


Obrazek
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:43

Gramy lepiej niż Lyon to pewne. Bonucci poza karnym gra bardzo dobrze, wiele pilke przecial i jak zawsze zagrywa ciekawe pilki. Dybala zawodzi w kazdej linii, Alves to samo za bardzo kombinacyjnie chce grac, kiedy ma lepiej ustawionych kolegow. Lemina gra dobrze jak na swoje umiejetnosci, Khedira i Pjanic powinni dac z siebie wiecej, Sandro jak zawsze, szybkoscia i technika kilka razy porobil przeciwnikow, zagral tez kilka fajnych niskich wrzutek ale obroncy dobrze byli ustawieni.

Dybala sie musi obudzic, bo nie istnieje w tym meczu.
Ostatnio zmieniony 18 października 2016, 21:45 przez juventussek, łącznie zmieniany 3 razy.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:43

Gdzie są Ci wszyscy to pisali o Pjanicu jako o TOPIE ?

Na razie to dotychczas w Juve to nawet obok TOPA nie stał, gość dotychczas gra po prostu średnio.

Buffon klasa :hellyes:

Trzeba strzelić i pokonać ten Lyon, bo co z tego, że dominujemy jak nie potrafimy strzelić a prawie przegrywaliśmy.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:44

Robaku pisze:
Jacky pisze:Niektorzy chyba zapomnieli, jakie Pan Evra robi prezenty przeciwnikom, jesli chodzi o jego umiejetosci defensywne. Mam nadzieje, ze dzisiaj szczescie mu jednak dopisze.
przypomnij mi kiedy jego prezent skończył sie golem dla przeciwnika, albo celnym strzałem
Moze nie golem, czy celnym strzalem (tylko gdyby byl ktos bardziej kumaty, to kto wie), ale w tym sezonie z Fiora w kilak minut zrobil dwie takie akrobacje, ze roznie sie to moglo skonczyc. Co do zeszlego sezonu, to jak masz czas, to poprzegladaj mecze, bo mi sie nie chce. Ale rewanz z Bayernem mozesz juz smiacho odhaczyc :lol:

Buffon ponoc bez formy :prochno: Dziwnie jakos gramy. Ktos pisal, ze Lyon wychodzi 5 obroncami i faktycznie, jak na nich nacieramy, to przed ich polem karnym juz stoi 5, 6, 7, 8 chlopow w bialych dresach. Nawet Legia wbila Madrytowi, Sevilla prowadzi. Strzelmy cos. :confused:
Marciniak po raz kolejny dobre sedziowanie.

PS. Ruski sopcast zawsze dziala i to w HD.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:44

Ten nie jest zły: http://www.castto.me/channel/p2p/164553 ... AZ2v9SLSt-

Liczę na ożywienie, denerwuje mnie trochę Dani Alves. Z jednej strony super wrzutki, a z drugiej co chwilę jakaś strata.

Niech coś pokażą w II połowie! Forza! :)


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:44

Podaję trzy strony, które powinny być zawsze podpięte pod pierwszym postem meczowym. Od razu zrobiłoby się na forum luźniej o kilkanaście postów błagających o link do transmisji:

- http://livefootballvideo.com/

- http://livetv.sx/

- http://www.lfootball.ws/

Potrzebny sopcast i/lub acestream i niczego Wam do szczęścia nie trzeba.

PS. Komu się tnie - proponuję raz na jakiś czas zrestartować router, wyczyścić rejestr, zrobić skan np. adwcleaner, zrobić czyszczenie DNS routera itp. itd.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:44

red edit soccer stream w google


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:45

Jacky pisze:
Robaku pisze:
Jacky pisze:Niektorzy chyba zapomnieli, jakie Pan Evra robi prezenty przeciwnikom, jesli chodzi o jego umiejetosci defensywne. Mam nadzieje, ze dzisiaj szczescie mu jednak dopisze.
przypomnij mi kiedy jego prezent skończył sie golem dla przeciwnika, albo celnym strzałem
Moze nie golem, czy celnym strzalem (tylko gdyby byl ktos bardziej kumaty, to kto wie), ale w tym sezonie z Fiora .

hahah :rotfl:
to ty taka tezę postawiłeś nie ja, więc mówie: Sprawdzam. Udowodnij.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:46

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Sorry ale... Mam wrażenie że ktokolwiek by u nas nie grał, kogokolwiek za nie wiadomo jak cholendarne kwoty byśmy kupili - TEN ZESPÓŁ I TAK I TAK NIE MA MENTALNOŚCI CL! :facepalm:
A mi się wydaje, że to problem formacji 3-5-2, jest zbyt defensywna na LM...Powinniśmy grać 4-3-1-2 (o ile się nie mylę to w takim ustawieniu opykaliśmy BVB na Signal Iduna Park 3:0!).
Ostatnio zmieniony 18 października 2016, 21:47 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:46

Aaaa... Panicz mógłby w końcu przestać parodiować Asę i odkleić się od tej cholernej linii. Co chwila dubluje Sandro, który jedzie dziś z Rafaelem jak z furmaną, a Bośniak robi mu tylko niepotrzebny tłok.
Robaku pisze:Dani Alves, który na takim poziomie jest w LM, na takim spokoju i fantazji gra jak żaden z naszych starych zawodników.
Pjona :ok: Nie tylko ja to zauważyłem, a już poszły 2/3 posty "najgorszy, beznadziejny, pierwszy do zmiany Alves"


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:53

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:36

uffffff....
dzisiaj dzień konia przy zmianach.
Bravo Juan, bravo Sturaro!!!
Jeśli pocisniemy za dwa tygodnie Lyon, jestesmy w 1/8.


Zablokowany