Serie A 16/17 (8): JUVENTUS 2-1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 października 2016, 16:57

YaSq pisze:jestem pod wrażeniem że ktoś narzeka, zagraliśmy eksperymentalnym ustawieniem, bezsensowna taktyką do tego drugim składem i wygraliśmy mecz ligowy !
No wiesz, chodza sluchy, ze nasz drugi garnitur moze sie smialo bic o podium SerieA :smile: wiec nie ma sie czym podniecac.
Kadziel pisze:W dodatku masa kontuzji
O wlasnie. Ostatnia kontka Kielona daje podstawy, aby sadzic ze zarzad/trener nie podjal odpowiednich krokow w celu wyeliminowania ubieglorocznej patologii...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 16 października 2016, 17:10

dawid91 pisze:Może jak się zdążyliśmy ustawić w obronie, ale atakowaliśmy 4-4-2
Cuadrado też kilka razy schodził do środka tak jak Sandro, Dybala często wracał się do środka, ale co to ma do głównego ustawienia?
W 4-4-2 Sandro powinien być wysoko ustawiony na skrzydle, a biegał w środku i asekurował Evre. Lichy zamiast wspierać Cuadrado grał 3 stopera.
W drugiej połowie w 3-4-3 Cuadrado grał lewoskrzydłowego, Evra w trójce stoperów, Sandro na lewej pomocy, Lichy na prawej, a Dybala prawoskrzydłowego/wolny elektron. Włącz sobie pierwsze 10 minut 1 połowy i pierwsze 10 minut 2 połowy i popatrz w jakich strefach biegają Ci zawodnicy to za cholerę nie jest 4-4-2. :ahsisi:
Jacky pisze:O wlasnie. Ostatnia kontka Kielona daje podstawy, aby sadzic ze zarzad/trener nie podjal odpowiednich krokow w celu wyeliminowania ubieglorocznej patologii...
W końcu wymienili lekarzy zamiast "specjalistów" od przygotowania fizycznego. :confused:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 października 2016, 17:29

Kadziel pisze:
Jacky pisze:O wlasnie. Ostatnia kontka Kielona daje podstawy, aby sadzic ze zarzad/trener nie podjal odpowiednich krokow w celu wyeliminowania ubieglorocznej patologii...
W końcu wymienili lekarzy zamiast "specjalistów" od przygotowania fizycznego. :confused:
http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... ctober.php

Żadnej dlugotrwalej kontuzji. W tym sezonie póki co jest znacznie mniej kontuzji niż poprzednio, więc ja nie narzekam.

Żeby nie offtop. Mecz był dokładnie taki jak sobie wyobrażałem. No może oprócz szmaty Buffona i błędu Hernanesa. Myślałem, że ten pierwszy mimo słabej formie takie piłki jednak będzie bronić, a drugi jednak trochę się ogarnął... No ale koniec końców liczy się zwycięstwo.

Cieszy jednak fakt, że Allegri stawia wyżej LM od Serie A. Oby przełożyło się to na wynik.


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 października 2016, 18:22

2-1 po mękach a Max i tak powie, że zespół zareagował dobrze po stracie bramki i że oszczędza siły na CL.

Juve klasycznie, najważniejsze 3 ptk.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 października 2016, 21:04

Kamex22 pisze:
Kadziel pisze:
Jacky pisze:O wlasnie. Ostatnia kontka Kielona daje podstawy, aby sadzic ze zarzad/trener nie podjal odpowiednich krokow w celu wyeliminowania ubieglorocznej patologii...
W końcu wymienili lekarzy zamiast "specjalistów" od przygotowania fizycznego. :confused:
http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... ctober.php

Żadnej dlugotrwalej kontuzji. W tym sezonie póki co jest znacznie mniej kontuzji niż poprzednio, więc ja nie narzekam.

Żeby nie offtop. Mecz był dokładnie taki jak sobie wyobrażałem. No może oprócz szmaty Buffona i błędu Hernanesa. Myślałem, że ten pierwszy mimo słabej formie takie piłki jednak będzie bronić, a drugi jednak trochę się ogarnął... No ale koniec końców liczy się zwycięstwo.

Cieszy jednak fakt, że Allegri stawia wyżej LM od Serie A. Oby przełożyło się to na wynik.
Też uważam, że przesadzacie. Marchisio i Sturaro weszli w sezon z dawnymi kontuzjami. Uraz Ruganiego to w dużej mierze wynik często popełnianego przez niego błędu, tym razem nie udało się poprawić, a przy okazji zrobił sobie spore kuku. Biorąc Benatię doskonale wiedzieliśmy na co się piszemy i warunki, na których do nas przyszedł ewidentnie o tym świadczą. Pjaca złapał kontuzję w wyniku przeciążenia podczas treningu na zgrupowaniu reprezentacji. Chiellini już wraca do siebie, takie dolegliwości to w jego przypadku norma i chyba tylko w pierwszym sezonie za Conte miał spokój. Wrażenie szpitala w drużynie pogłębia częsty brak Bonucciego, ale w tym wypadku zupełnie co innego jest przyczyną jego braku gry.

Nie siejcie paniki.


Zablokowany